NobleBet - opinie

NobleBet - opinie
02 Wrz 2019
0
131

Informacje ogólne

3 stycznia 2019 roku Ministerstwo Finansów wydało zezwolenie nowemu podmiotowi – NobleBet. Jak na razie informacje na temat nowego gracza są bardzo okrojone i wiemy w zasadzie tylko tyle, że będzie to kolejny legalny bukmacher, który pojawi się na polskim rynku w najbliższym czasie. Możemy zatem jedynie spekulować, jak będą wyglądały poszczególne działy, kiedy NobleBet wystartuje już pełną parą.

Oferta

Chyba każdy zgodzi się, że najistotniejszą kwestią jest oferta zakładów przedstawiona przez bukmachera. Gracze dzięki innym tego typu firmom przyzwyczaili się już do niezwykle bogatej oferty w poszczególnych dyscyplinach oraz atrakcyjnych kursach. Należy pamiętać także o fanach zdobywającego coraz większą popularność esportu. NobleBet wchodząc na rynek musi mieć to na względzie, jeśli będzie chciał realnie konkurować z innymi firmami prowadzącymi podobne usługi.

Początkowy bonus

Jest to z pewnością aspekt, który wyróżnia danego bukmachera na rynku, zwłaszcza w początkowej fazie jego działalności. Te podmioty, które nie oferują żadnego bonusu powitalnego z góry stoją na straconej pozycji u klientów. Najpopularniejszymi z początkowych bonusów są: bonus od wpłaty, cashback (zakład bez ryzyka), czy też najprostszy freebet, czyli 20 lub 30 zł na start.

Kolejną kwestią jest  gra bez podatku, czy dodatkowa wygrana na kuponach multi. Również i to musi mieć na względzie NobleBet.

Aplikacja mobilna

Posiadanie aplikacji mobilnej przez bukmachera powoli staje się nie tyle normą, co koniecznością. Aby od samego startu zaznaczyć swoją pozycję na rynku, NobleBet będzie zobligowany do wystartowania ze stroną internetową, jak i też aplikacją w tym samym czasie. Oczywistym jest to, że aplikacja powinna być dostępna na systemy Android, iOS i Windows 10 Mobile.

Metody płatności

Co do metod płatności, to nowopowstały bukmacher musi myśleć o komforcie klienta. Dlatego też każdy z nas spodziewa się jak najdogodniejszych form płatności. Mowa tutaj oczywiście o portfelach internetowych typu Skrill, kartach płatniczych Visa lub MasterCard, Blik, PayU itp.

Podsumowanie

Kolejny legalny bukmacher na rynku jest z pewnością dla graczy czymś pozytywnym, bowiem zwiększenie konkurencji zawsze wpływa korzystnie na rynek. NobleBet na pewno przeanalizował dogłębnie wszelkie aspekty i postara się przygotować dla klientów jak najlepszą ofertę wraz z całą otoczką. Musieli także pomyśleć o kwestiach, które wyróżnią ich z całej „rodziny bukmacherskiej”. Póki co, pozostaje nam jedynie czekać z niecierpliwością na dalsze doniesienia i uruchomienie strony internetowej.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.