Zamykanie kuponów? Nie zawsze!

Zamykanie kuponów? Nie zawsze!
28 Sie 2019
0
582

Early cash-out, czyli po prostu możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu, to bardzo popularna ostatnio opcja. Gracze zwracają na to uwagę przy wyborze bukmachera, u którego zaczną grać. Opcja ta niesie za sobą wiele plusów. Przy zakładzie pojedynczym bądź ostatnim zdarzeniu na kuponie unikamy kombinacji z kontrowaniem, a wszystko przelicza za nas system. Opcji jest jednak znacznie więcej. Przekonał się o tym jeden z Anglików, który zagrał potężne ako za jednego funta.

Brytyjczyk zdecydował się postawić, że w najbliższej kolejce Premier League zobaczymy spore niespodzianki. Chodziło m.in. o zwycięstwo Crystal Palace na Old Trafford oraz triumf Newcastle nad Tottenhamem. Ogólny kurs kuponu wynosił blisko 100.000. Powiedzmy sobie szczerze, takie ako wchodzi bardzo rzadko. Tak samo pomyślał 22-latek, który postanowił wypłacić wygraną, kiedy bukmacher zaproponował mu 200 funtów. 200-krotne pomnożenie stawki to także świetny wynik.

Jeśli jednak popatrzymy, że ostatecznie wszystkie wybrane zdarzenia okazały się prawidłowe to mamy zwycięzcę w plebiscycie na przegrywa roku. Co o tym myślicie? Jakie macie doświadczenia z zamykaniem zakładów? Zdarzyło wam się uratować kupon dzięki tej opcji? A może padliście ofiarę braku przekonania jak wspomniany Anglik?

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.