Traf – opinie i oferta

Traf – opinie i oferta
07 Sie 2019
1
288

Ogólne informacje

Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z.o.o. jest spółką z grupy kapitałowej Totalizatora Sportowego oferującą zakłady wyłącznie na wyścigi konne. Jest to czternasty, lecz zdecydowanie najbardziej charakterystyczny legalny polski bukmacher, gdyż zajmuje się tylko jednym rodzajem zakładów.

Traf działa w Polsce już od dobrych kilku lat, jednak dopiero 27 lipca 2019 roku wystartował ze swoją stroną internetową umożliwiającą zawieranie zakładów online. Firma posiada zezwolenie z dnia 30 listopada 2018 r. o nr PS4.6831.3.2018.

Oferta

Spółka zajmuje się głównie organizacją i sprzedażą zakładów na gonitwy na warszawskim Służewcu. W 2012 roku do oferty trafiły także gonitwy z Francji, jednak w przyszłości planowane jest włączenie do oferty zakładów z kolejnych państw. Oprócz najbardziej znanego Służewca, możemy tutaj znaleźć również gonitwy z wrocławskich Partynic czy sopockiego hipodromu. Przeniesienie swojej oferty do Internetu otwiera przed bukmacherem furtkę na nowych klientów, którzy będą chcieli wytypować gonitwę nie będąc w tym czasie na terenie danego obiektu.

Wygląd i „samouczek”

Traf na swojej stronie internetowej prezentuje niezwykle przejrzyście przedstawione zasady poszczególnych zakładów i swego rodzaju poradnik, z którego nawet kompletny laik będzie w stanie wiele się dowiedzieć. W zakładce „Jak grać?” możemy znaleźć m.in. zasady gry jednogonitwowej, wielogonitwowej, co się dzieje w przypadku wycofania konia z wyścigu, przysługującym zwrotom, a także reklamacjom, które każdy może złożyć do 14 dni po dniu, w którym miała miejsce dana gonitwa.

Zakładka „Dla gracza” przedstawia bogatą ofertę na gonitwy na poszczególnych torach. Możemy bez problemu sprawdzić tam program gonitw, ich plan, dostępne zakłady, typy, wyniki, jak również informacje o wypłatach i ceduli wypłat.

W kolejnej zakładce o nazwie „Znajdź punkt” możemy – jak sama nazwa wskazuje – odnaleźć na mapie każdy dostępny w naszym kraju punkt stacjonarny.

Po zalogowaniu na swoje konto Traf umożliwia także oglądanie obstawionych przez siebie wyścigów na żywo. Wystarczy jedynie kliknąć zakładkę „Oglądaj na żywo”, by móc obejrzeć transmisję aktualnej gonitwy.

Bonusy i promocje

Traf jest oczywiście monopolistą jeśli chodzi o oferowanie wyścigów konnych, co oznacza, że – niestety dla graczy – nie oferuje póki co żadnych bonusów powitalnych czy też promocji. Spółka może jednak w późniejszym czasie oferować tego typu promocje w celu zachęcenia do skorzystania ze swoich usług nowych graczy i zainteresować ich gonitwami konnymi.

Aplikacja mobilna

Póki co Traf nie oferuje dla swoich graczy aplikacji mobilnej, jednak niewykluczone jest, że takowa w najbliższym czasie się pojawi. Byłoby to z pewnością ogromnym ułatwieniem dla miłośników wyścigów konnych i nie tylko.

Metody płatności

Jak na razie oferta dotycząca metod płatności jest dość skromna i umożliwia nam dokonanie ich za pomocą BLIKa lub też szybkiego przelewu tradycyjnego.

Podsumowanie

Opinie graczy o internetowej wersji bukmachera Traf są póki co pozytywne, jednak musimy pamiętać, że jest to dopiero ich „raczkowanie” w kwestii zakładów online. Spółkę możemy natomiast ocenić na podstawie działalności stacjonarnej, która nie pozostawia zbyt wiele do życzenia. Przez 9 lat dotychczasowej działalności trudno było się spotkać z opiniami negatywnymi.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.