BETFAN opinie i oferta

BETFAN opinie i oferta
26 Lip 2019
2
390

Szukasz najlepszego bukmachera, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? W tym artykule poznasz BETFAN opinie, najważniejsze informacje, BETFAN bonusy oraz kody promocyjne i wiele więcej. Sprawdź, czy wybór tego bukmachera jest najlepszym z możliwych.

Jakie są opinie o BETFAN?

W ostatnich latach na polskim rynku zakładów bukmacherskich pojawiło się kilku nowych graczy i jednym z nich jest BETFAN. Opinie o tym bukmacherze są bardzo pozytywne, co podkreśla tylko, jak bardzo przyłożono się do tego projektu.

To co może przyciągnąć nowych graczy to otwartość bukmachera i dostępność. BETFAN opinie mogą być różne, jednak sama firma stara się być dla klientów jak kumpel. Bukmacher podkreśla na każdym kroku, jak bardzo ważni są ich gracze oraz jak bardzo dostosowują się do nowych trendów.

Wielu może sobie zadawać pytanie, czy BETFAN to legalny bukmacher? I odpowiedź jest prosta i niewymagająca czasu do namysłu: tak, BETFAN bukmacher działa w stu procentach zgodnie z prawem. Warto dodać, że pozwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych firma otrzymała 29 października 2018 roku, czyli równo sześć miesięcy od złożenia wniosku do Ministerstwa Finansów. Spółka, bo właśnie tak zarejestrowany jest BETFAN bukmacher, posiada zezwolenie o numerze PS4.6831.3.2018. Z innych ważnych informacji, które znajdują się na stronie bukmachera, można znaleźć:

  • KRS: 0000727637, 
  • NIP: 5252747132, 
  • REGON: 369967041.

Strona internetowa bukmachera

Witryna bukmachera BETFAN jest jedną z lepszych na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Cechuje ją przede wszystkim przejrzystość, która towarzyszy graczom od samego wejścia, poprzez dokonywanie wpłat i wypłat, aż po obstawianie spotkań. Wszystko wydaje się być transparentne, klarowne i nie wymagające zgłębiania poszczególnych funkcji.

Opinie o BETFAN mogą się różnić, jednak znakomitej budowy strony mogą pozazdrościć nawet najlepsi gracze na rynku. Bukmacher podzielił stronę w bardzo jasny do zrozumienia sposób od strony głównej, na każdej zakładce kończąc. Gracze mają do wybory cztery główne kategorie na górze strony, dobrze widoczne przyciski rejestracji, logowania i  wyszukiwania, a także przejrzysty sektor wyświetlający kupon z prawej strony witryny.

Z lewej strony – tak jak przyjęło się wśród bukmacherów – znajduje się długa lista wszystkich dyscyplin sportowych, e-sportowych, a także wydarzeń pozasportowych, które również można podzielić na wiele kategorii. To co przyciąga uwagę, to różnorodność dyscyplin. Każde może znaleźć coś dla siebie zarówno w najbardziej popularnych sportach jak piłka nożna, tenis czy siatkówka, jak i tych niszowych jak krykiet, pesapallo czy żeglarstwo. BETFAN oferuje również bardzo szeroką ofertę na e-sport oraz rozrywkę, która jest jedną z największych ofert na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Na stronie znajdziemy osobny pasek , który znajduje się pod wyżej wymienionymi zakładkami. Klikając na jeden z nich strona przeniesie nas na witrynę oferty bukmachera, oferowanych promocji i bonusów, statystyk dotyczących meczów, newsów i wiadomości, opcji i możliwości dotyczących płatności, a także do centrum pomocy.

Wyszukiwarka zdarzeń

Co ciekawe bukmacher BETFAN pomaga graczom w wyszukiwaniu najpopularniejszych w danym dniu lub okresie wydarzeń na krótkiej liście, która widnieje pod nazwą „szybkie linki”. Tak więc w trakcie mistrzostw Europy, Wimbledonu czy mistrzostw świata w siatkówce można spodziewać się wyszczególnionych zakładek nieco wyżej, niż normalnie. Jest to spore ułatwienie dla graczy, którzy bardzo często poszukują upragnionych kategorii, a musza przedostać się przez inne mniej popularne lub w danej chwili nie chciane zdarzenia.

Strona równie okazale prezentuje się u dołu, gdzie w świetny graficzny sposób wstawione są dodatkowe odnośniki. Za ich pomocą możemy przenieść się do zakładki o promocjach, kontaktu, stosowych regulaminów, dowiedzieć się więcej o firmie, zaczerpnąć informacji o płatnościach, zobaczyć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, poprosić o pomoc czy sprawdzić jaka jest polityka prywatności bukmachera BETFAN. Opinie można również wyrazić na mediach społecznościowych firmy, do których odnośniki znajdziemy poniżej. Klikając w nazwę portalu social media możemy znaleźć się w centrum dotyczącym BETFAN na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTubie czy LinkedInie.

Jak wyglądają zakłady prematch i live w BETFAN

Typy na spotkania rozpoczęte nadal cieszą się ogromną popularnością względem tych zawieranych w trakcie spotkania. BETFAN wcale nie odstaje od konkurencji, a można odnieść wrażenie, że w pewnym sensie wyznacza linię, jaką powinni podążać inni bukmacherzy. Oferta BETFAN na spotkania Ekstraklasy jest bardzo szeroka. Bardzo dużo różnych zakładów musi przyciągnąć nie tylko uwagę stałych graczy bukmachera, ale także tych, którzy z BETFAN jeszcze nie grali.

BETFAN opinie o różnorodności zakładów nie mogą być złe. Ponad 150 zakładów na mecze piłki nożnej nie jest czymś ekskluzywnym i rzadko spotykanym, ale jest przede wszystkim standardem. Szeroka oferta BETFAN nie powinna dziwić tych, którzy z bukmacherem są od dawna.

Poza zwykłymi i najbardziej popularnymi zakładami na wygraną jednej lub drugiej drużyny, BETFAN wystawia również bardziej zaawansowane zakłady. W tym miejscu warto wspomnieć o zakładach bez remisu, która z drużyn zdobędzie bramkę, ile będzie rzutów rożnych w spotkaniu, jaka będzie liczba goli, w której minucie padnie gol, ile będzie żółtych i czerwonych kartek w spotkaniu, a także możliwości typowania dokładnego wyniku, nie zapominając o zakładach specjalnych.

Inna sprawa to zakłady na żywo, czyli takie mecze, których rozpoczęcie już dawno za nami, ale jego koniec dopiero nastąpi. Aby przenieść się i zobaczyć aktualne zakłady LIVE należy kliknąć na stosowną zakładkę na górze strony, a witryna automatycznie przeniesie nas do centrum wydarzeń, które już się rozpoczęły.

W tym miejscu należy pochwalić BETFAN o świetnym layoucie strony, która wygląda równie dobrze, jak strona główna. Kategorie, czyli dyscypliny sportowe, poukładane są w jasny i klarowny sposób, a gracze mogą zobaczyć aktualną liczbę rozgrywanych spotkań, która symbolizowana jest przez żółte koło z liczbą w środku. Wydarzenia można sortować ze względu na pożądane dyscypliny, ale także poprzez zakłady, które nas interesują. Dziwić nie powinna – mając na względzie ofertę podstawową – liczba dodatkowych zdarzeń w danym spotkaniu. Oferta na zakłady LIVE jest również bardzo satysfakcjonująca, co podkreśla zarówno ich liczba, jak i atrakcyjność kursów.

Statystyki do typowania

Bardzo ciekawą propozycją od bukmachera BETFAN są statystyki. Po wybraniu opcji na stronie internetowej bukmachera na ekranie powinno pojawić się dodatkowe okno, które ułatwi nam dostęp do wszystkich „numerów” danych spotkań. Taka opcja to ukłon w stronę tych, którzy uwielbiają analizować spotkania. Jest to o tyle pomocne, że zamiast bazować na zwykłych odczuciach, gracze mogą sprawdzić swoje przeczucie i zweryfikować to na bazie statystyk dostępnych na stronie bukmachera BETFAN.

Esport w BETFAN

Popularność e-sportu stale rośnie. Widać to przede wszystkim po zainteresowaniu mediów, kibiców, ale także bukmacherów, którzy co chwilę proponują co raz lepsze zakłady. Dodatkowo firmy oferujące zakłady wzajemne proponują co raz więcej kategorii e-sportowych. BETFAN opinie w tym temacie są zaskakująco dobre, bo bukmacher stara się zrozumieć zarówno rynek e-sportu, jak i swoich graczy. Wybór? Bardzo duży począwszy od Doty, przez League of Legends i NBA2K, na Overwatchu kończąc.

Co ważne, bukmacher oferuje osobną stronę w postaci zakładki znajdującej się na górze strony poświęconej właśnie e-sportowi. Nie dziwi również fakt obecności zakładów na żywo ze spotkań LoLa czy Doty, która również posiada szeroką ofertę zdarzeń dodatkowych.

Jakie są dostępne formy płatności?

BETFAN oferuje również bardzo wiele różnych opcji wpłat i wypłat na konto. Środki można wpłacać poprzed bank Millennium, PKO Bank Polski, Bank Pekao, Credit Agricole, inteligo, mBank, Alior Bank i wiele innych. Bardzo podobnie sprawa ma się z wypłatami na konto bankowe. Strona bukmachera BETFAN wspierana jest przez takich operatorów płatności jak Przelewy24, Blik, Mastercard czy VISA.

Bonusy w Betfanie

Żaden bukmacher nie może istnieć bez wprowadzania promocji i bonusów, a BETFAN to rozumie i wcale nie odstaje od reszty stawki polskiego rynku zakładów bukmacherskich. Trzeba pamiętać, że promocje są ograniczone czasowo i mogą się zmieniać, tak jak ulegać zmianie mogą zasady bonusów po jego ponownym wprowadzeniu. Wprowadzenie BETFAN bonusu promocyjnego jest korzystne zarówno dla graczy, jak i bukmachera. Obecnie na stronie można znaleźć następujące propozycje bonusów:

  • MEGAPAKIET – bonus powitalny BETFAN. Dodatkowe środki na początek przygody z bukmacherem to fantastyczna opcja dla graczy, tym bardziej jeśli jest to aż 3000 złotych. Co trzeba zrobić? Najpierw wpłacasz pieniądze na konto, przy czym nie może być to mniej niż 20 złotych. Następnie zawierasz zakład za równowartość wpłaconego depozytu, a jego kurs minimalny nie może być mniejszy niż 2.00. Następnie każdy gracz otrzymuje bonus od trzech pierwszych wpłat, a następnie należy obrócić bonus. Pięciokrotne obrócenie bonusu BETFAN: na kuponie muszą być co najmniej trzy zdarzenia, minimalny kurs jednego zdarzenia to 1.20, zaś AKO to co najmniej 2.00. Jeśli uda się obrócić bonusem BETFAN, wówczas bukmacher powiększy Twoją wygraną dziesięciokrotnie,
  • GRAJ BEZ PODATKU – kiedy na Twoim kuponie znajdą się minimum dwa kwalifikujące się zdarzenia z AKO co najmniej 2.00, wówczas bukmacher BETFAN podwyższy Twoją wygraną o 14 procent, bo zmieni współczynnik. Swoją wygraną można również powiększyć do 20 procent, kiedy na Twoim kuponie znajdą się cztery zdarzenia z AKO minimalnym 4.00,
  • RADAR 365 – codzienna dawka nowych promocji skierowana do stałych klientów bukmachera BETFAN,
  • CASHOUT – dla tych, którzy lubią podnieść sobie emocje podczas oglądania meczów stworzone zostały zakłady bukmacherskie. A dla tych, którzy sportowe emocje traktują z większym dystansem i mają mniejszą skłonność do ryzyka, stworzony został cashout, czyli możliwość wypłacenia środków z postawionego kuponu w momencie, kiedy na kuponie znajdują się jeszcze zdarzenia nie zakończone.

Czy BETFAN ma aplikację mobilną? 

Nie od razu Rzym zbudowano i powinni to wiedzieć wszyscy, którzy czekają na aplikację mobilną od BETFAN. Faktem jest, że apka na urządzenia przenośne jeszcze nie widnieje na żadnej platformie, jednak bukmacher stara się dopracować wszystkie szczegóły dotyczące jej działania. Można spodziewać się w niedługim czasie, iż aplikacja mobilna BETFAN pojawi się na naszych telefonach i tabletach, bo przecież lepiej trochę poczekać, niż dostać niegotowy produkt.

Obsługa klienta

Kontakt z klientem jest bardzo ważny, jednak działa to w dwie strony. Jak gracze mogą skontaktować się z bukmacherem BETFAN lub wyrazić swoją opinię?

  • Chat – dostępny a stronie w stopce witryny bukmachera BETFAN,
  • Biuro Obsługi Gracza – czyli adres mailowy dedykowany wszystkim pragnącym nawiązać kontakt graczom, który znajduje się na stronie w zakładce „kontakt”,
  • Infolinia – kontakt telefoniczny ma tę przewagę nad chatem i mailem, iż odpowiedź możemy uzyskać natychmiastowo.
Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.