Kto wygra Big Brother?

Kto wygra Big Brother?
11 Cze 2019
0
301

Przed nami ostatnie dni z domem Wielkiego Brata. Na placu boju pozostało czworo uczestników. Kto sięgnie po 100 tysięcy złotych? Bukmacherzy mają dwójkę faworytów, ale przyjrzyjmy się każdemu z osobna.

Nie masz konta w BETFAN? Załóż jest z TEGO LINKU!

Madzia

Faworytka bukmacherów i prowadzących. Słodka panienka kojarzona z samymi pozytywnymi zachowaniami. Dla widowni Big Brothera jest postacią idealną. W bardziej zrównoważonym środowisku budziłaby więcej kontrowersji. Tutaj jednak musimy pamiętać kto głównie śledzi zmagania w programie. Delikatna, uśmiechnięta, bezkonfliktowa. Mogłaby mieszkać w domu Wielkiego Brata przez kilka kolejnych lat. Po ostatniej Arenie pozostała w programie rzutem na taśmę. Igor wybrał ją, mimo że mógł postawić na łatwiejszego rywala w postaci Łukasza.

Bartek

Według Betfan to on depcze Madzi po piętach. Popularny Blondyn to bardzo sympatyczny chłopak. Przekonał wielu do siebie swoją historią. Narkotyki, alkohol, nawrócenie, praca zagranicą, rodzina. Taka kolej rzeczy. Wielu wzruszył także w dzień matki prezentując swój utwór dla zmarłej mamy. Pierwsza połowa programu przebiegała pod znakiem niepewności Bartka w kwestii tego, czy jego żona jest w ciąży. Ostatnio te pytania ucichły, ale sprawa nie została wyjaśniona. Miły, raczej bezkonfliktowy, ale czy nie dopasowuje się do sytuacji? Czy nie ma dwóch twarzy?

Igor

Igor to prosty chłopak. Sportowiec, bokser, olimpijczyk. W wielu sytuacjach podkreślał, że przyszedł do Big Brother dobrze się bawić. Nie patrzy na nagrody. Stara się czerpać jak najwięcej funu z pobytu w domu Wielkiego Brata. Zapytany o to, co można wygrać odpowiadał, że nawet nie wie co jest główną nagrodą. Brak kalkulacji w działaniach Igora pokazują podjęte decyzje podczas niedzielnej Areny. Kierował się swoimi uczuciami, a nie tym, z kim będzie mu łatwiej wygrać. Bywa ordynarny i sprawia wrażenie jakby nie zauważał kamer. We wcześniejszych głosowaniach cieszył się sporą sympatią. Na finiszu kurs na jego zwycięstwo jest jednak bardzo wysoki.

Radek

Jedna z najbardziej charakterystycznych postaci od samego początku. Wyróżnia go bardzo długa broda. Czy nie przypomina wam trochę Gulczasa z pierwszej edycji programu? Miły, ale bardzo stanowczy. Praktycznie od początku przejął władzę w kuchni. Potrafi postawić na swoim. Jest też dobrym taktykiem, co pokazały zadania detektywistyczne. Czy nie jest to jednak chłodna kalkulacja i zachowanie od początku skierowane na wygraną w programie? U wielu Radek powinien budzić jednak pozytywne odczucia, a kurs na jego zwycięstwo jest najwyższy i wynosi ponad 10.

BETFAN to nowy bukmacher, gdzie przy minimum 2 zdarzeniach i kursie 2,00 możemy zagrać kupon bez podatku.
Nie macie jeszcze tam konta? Załóżcie je z kodem rejestracji GRAMGRUBO z TEGO LINKU!

 

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.