eFortuna
Kurs 1.75
Stawka 10
Typ 1
Na kolejną analizę wybrałem spotkanie zamykające sobotnie zmagania Bundesligi.Gospodarze bo kiepskim stracie rozgrywek od trzeciej kolejki złapali wiatr w żagle i zanotowali cztery zwycięstwa ligowe z rzędu dało to im czwarte miejsce z bilansem czterech zwycięstw,remisu oraz porażki zdobyli 13 bramek tracąc 6 i mają zaledwie punkt mniej od liderującego Bayernu Monachium.Beniaminek z Kolonii póki co zawodzi i po zwycięstwie Freiburgiem zanotował serię trzech porażek 0:1 z M’Gladbach (dom), 0:4 z Bayernem (wyjazd) i 0:4 z Herthą (dom).Bilans Koeln to zaledwie jedno zwycięstwo i pięć porażki mają najmniej strzelonych bramek ze wszystkich zespołów Bundesligi oraz aż 15 straconych daje im to 16 miejsce.Przed mecze z Schalke goście również nie mają po swojej stronie zbyt wielu argumentów.Bilans bezpośrednich spotkań również korzystny jest dla gospodarzy Schalke od 1993 roku na 41 rozegranych spotkań wygrało 18,10 razy padł remis, 10 spotkań wygrało Koeln.Jeżeli chodzi o absencje to w zespole Schalke zabraknie tylko Nabila Bentaleba, który przechodzi rehabilitację po operacji kolana.Z kolei goście z Kolonii będą musieli sobie poradzić bez kontuzjowanych Christiana Clemensa, Dominicka Drexlera i Birgera Verstraete nie wystąpi także pauzujący za czerwoną kartkę Jorge Mere. Przewidywalne składu obu ekip prezentują się następująco: Schalke: Nübel – Kenny, Stambouli, Sane, Oczipka – Mascarell, Serdar – Matondo, Harit – Uth – Burgstaller. Koeln: Horn – Ehizibue, Bornauw, Czichos, Hector – Skhiri, Höger – Schindler, Schaub, Kainz – Cordoba. Stawiam tutaj an piąte kolejne zwycięstwo będących na fali piłkarzy Schalke