eFortuna
Kurs 2.82
Stawka 10
Typ Spotkanie/Obie drużyny strzelą gola-Liverpool/Tak
Na dzisiejszą analizę wybrałem spotkanie Premier League Liverpool na własnym stadionie podejmuje Leicester City.Obie drużyny w obecnym sezonie spisują się bardzo dobrze Liverpool pewnie prowadzi w ligowej tabeli z kompletem zwycięstw mając pięć punktów przewagi nad drugim Manchesterem City.Leicester City natomiast z bilansem czterech zwycięstw dwóch remisów oraz jednej porażki zajmuję trzecie miejsce i do Liverpoolu traci siedem punktów.W ostatnich sześciu spotkaniach oba zespołu zanotowały po pięć zwycięstw oraz jednej porażce.Jeżeli chodzi o bezpośrednie spotkania to jest on korzystny dla Liverpoolu od 1994 na 28 spotkań The Reds wygrali 14,sześć razy padł remis 8 zwycięstw zanotowało Leicester.W poprzednim sezonie na stadionie Leicester Liverpool wygrał 2:1 natomiast na Anfield Road padł remis 1:1.Liverpool na własnym stadionie spisuje się bardzo dobrze na trzy mecze zanotowali komplet zwycięstw z bilansem bramkowym 10:3.Również Leicester lepiej spisuje się u siebie ich bilans na wyjazdach w trzech spotkaniach to po jednym z zwycięstwie,remisie i porażce notując bilans bramkowy 3:3.Dodatkowo na Anfield Road Leicester ostatni raz wygrał w 2000 roku.Jeżeli chodzi o sytuację kadrową to Liverpool będzie osłabiony brakiem Nathaniela Clyne’a, Xherdana Shaqiriego i Alissona pod znakiem zapytania stoi występ oela Matipa. W kadrze Lisów zabraknie Mattye’ego James, niepewny jest występ Jamesa Maddisona. Przewidywalne składy obu ekip prezentują się następująco: Liverpool: Adrián – Robertson, Dijk, Gomez, Alexander-Arnold, Wijnaldum, Fabinho, Henderson, Mané, Firmino, Salah Leicester: Schmeichel – Chilwell, Söyüncü, Evans, Pereira, Ndidi, Barnes, Tielemans, Praet, Pérez, Vardy. Typuje tutaj zwycięstwo Liverpoolu jednak nie będzie to dla nich łatwy mecz typuje wynik 2:1 lub 3:1.