eFortuna
Kurs 1.72
Stawka 10
Typ Handicap Holandia(-2)
Na analizę wybrałem spotkanie w grupie C eliminacji Euro 2020.Estonia na stadionie w Talinie podejmuje Holandię.Estończycy w obecnych eliminacjach spisują się bardzo słabo.Przegrali wszystkie cztery spotkania eliminacyjne i zajmują ostatnie miejsce strzelili zaledwie dwie bramki tracąc aż 14.Holandia pod wodzą Ronalda Koemana wraca na właściwe tory co pokazała wygrywając trudną grupę w Lidze Narodów oraz w ostatnim meczu z Niemcami.Holendrzy jeżeli chcą awansować nie mogą sobie pozwolić na wpadki ponieważ rewelacyjnie spisuje się Irlandia Północna,która z 12 punktami jest liderem grupy.Obecnie Holendrzy po rozegraniu trzech spotkań z sześcioma punktami zajmują trzecie miejsce ich bilans to dwa zwycięstwa i porażka.Estonia w ostatnich sześciu spotkaniach wygrała zaledwie jeden raz pokonując minimalnie 1:0 Gibraltar do tego zanotowali jeden remis i odnieśli cztery porażki Holandia natomiast na ostatnie sześć spotkań odniosła trzy zwycięstwa,remis oraz dwie porażki.Jeżeli chodzi o spotkania bezpośrednie to obie ekipy spotykały się cztery razy ani razu nie wygrała Estonia,raz padł remis,trzy razy wygrali Holendrzy ostatni raz obie ekipy grały w 2013 roku podczas kwalifikacji do Mistrzostw Świata 22 marca Holendrzy wygrali 3:0 natomiast 6 września padł remis 2:2.Jeżeli chodzi o sytuację kadrową to w reprezentacji Holandii nie zagrają kontuzjowani Donny van de Beek, Stefan de Vrij oraz Steven Bergwijn. Przewidywalne składy obu ekip prezentują się następująco: Estonia: Lepmets – Pikk, Mets, Vihmann, Teniste – Dmitrijev, Kait – Ojamaa, Vassiljev, Zenjov – Sappinen Holandia: Cillessen – Blind, van Dijk, de Ligt, Dumfries – de Roon, de Jong, Wijnaldum – Babel, Depay, Promes. Patrząc na formę obu ekip nie sądzę żeby Holandia miała jakikolwiek problem z wysoką wygraną nad Estonią typuje wynik w okolicach 3:0 lub 4:0.