eFortuna
Kurs 1.76
Stawka 10
Typ 2
Druga analiza to również eliminacje Euro 2020.W grupie J zajmująca drugie miejsce Finlandia podejmuje liderującą reprezentacje Włoch.Obie ekipy prezentują się w tych eliminacjach bardzo dobrze Finowie na pięć rozegranych spotkań wygrali cztery odnosząc porażkę tylko z dzisiejszym rywalem 0:2.Finowie mają bilans bramkowy 7:2.Włosi natomiast na pięć spotkań zanotowali komplet zwycięstw,a ich bilans bramkowy to 16:2.Reprezentacja Finlandii w sześciu ostatnich spotkaniach po dwóch porażkach odniosła cztery zwycięstwa z rzędu nie przegrała także żadnego z dziewięciu ostatnich spotkań na własnym stadionie Włosi natomiast notują serię dziewięciu spotkań bez porażki wygrywając siedem z nich,mają także zwycięską serię trzech spotkań wyjazdowych.Obie ekipy dotychczas spotykały się ośmiokrotnie bilans przemawia zdecydowanie na korzyść Włochów,którzy wygrali siedem spotkań,raz padł remis.Jeżeli chodzi o sytuację kadrową to Finlandia wystąpi w najsilniejszym składem,więcej kłopotów ma reprezentacja Włoch z powodu kontuzji nie zagrają:Giorgio Chiellini, Lorenzo Insigne, Mattia De Sciglio i Bryan Cristante.Za kartki pauzuje natomiast Marco Verratti. Przewidywalne składu obu ekip prezentują się następująco: Finlandia: Hradecky – Granlund, Arajuuri, Toivio, Uronen, Skrabb, Sparv, Kamara, Forsell, Pukki, Lod Włochy: Donnarumma – Florenzi, Romagnoli, Bonucci, Emerson Palmieri, Pellegrini, Sensi, Jorginho, Bernardeschi, Belotti, Chiesa. Mimo licznych absencji w reprezentacji Włoch posiadają oni dużo lepszą kadrę niż Finowie więc Ci,którzy zastąpią nieobecnych graczy wnoszą równie dużo jakości.Stąd spodziewam się zwycięstwa Włoch jednak po zaciętym spotkaniu.