eFortuna
Kurs 1.75
Stawka 10
Typ Dania i powyżej 1.5 bramki w meczu
Dziś kolejny dzień z eliminacjami do Euro 2020 na dzisiejszą analizę wybrałem spotkanie grupy D zajmująca czwarte miejsce w tabeli Gruzja podejmuje na Boris Paichadze Dinamo Arena w Tibilisi zajmującą drugie miejsce reprezentację Danii.Gruzini rozegrali dotychczas cztery spotkania w ramach eliminacji ich bilans to jedno zwycięstwo oraz trzy porażki ich bilans bramkowy to 4 strzelone oraz 8 straconych.Również cztery spotkania rozegrała Dania i posiada bilans 2 zwycięstwa oraz 2 remisy strzelając 15 bramek tracąc zaledwie 5.Reprezentacja Gruzji gra w kratkę na ostatnie sześć spotkań odnieśli dwa zwycięstwa,remis oraz trzy porażki natomiast Dania jest niepokonana w dziesięciu ostatnich spotkaniach notując w tym czasie pięć zwycięstw oraz pięć remisów.Duńczycy nie przegrali także ostatnich pięciu wyjazdowych spotkań.Jeżeli chodzi o bezpośrednie spotkania to obie ekipy spotykały się czterokrotnie żadnego z tych spotkań nie wygrała Gruzja,raz padł remis,trzy razy wygrała Dania ich ostatnie spotkanie miało miejsce 10 czerwca 2019 roku w obecnych eliminacjach do Euro,gdzie na stadionie w Kopenhadze zdecydowanie 5:1 wygrała reprezentacja Danii. Jeżeli chodzi o przewidywalne składy to prezentują się one następująco: Gruzja(4-2-3-1):Makaridze-Kakabadze,Kashia,Tabidze,Kharabadze-Aburjania,Kiteishvili,Lobzhanidze,Qazaishvili,Ananidze-Kvilitaia Dania(4-3-3):Schmeichel-Larsen,Christensen,Kjaer,Dalsgaard-Delaney,Hoejbjerg,Skov-Gytkjaer,Eriksen,Poulsen. Nie spodziewam się aby Gruzja mogła postawić się tak dobrze dysponowanym Duńczykom i spodziewam się ich pewnego zwycięstwa można też zaryzykować Handi(-1) po kursie:2.42.