eFortuna
Kurs 1.99
Stawka 10
Typ handicap Włochy(-1)
Przed nami kolejny mecz kwalifikacji do Mistrzostw Europy.Na dzisiejszą analizę wybrałem spotkanie Włochów z Bośnią i Hercegowiną.Reprezentacja Włoch pod wodzą Roberto Manciniego zaczyna się odradzać aktualnie w swojej grupie odnieśli trzy efektowne zwycięstwa i z 9 punktami oraz bilansem bramkowym 11:0 pewnie prowadzą w swojej grupie.Włosi dodatkowo nie przegrali ostatnich 7 spotkań odnosząc w tym czasie 5 zwycięstw oraz dwa remisy,a w spotkaniach na własnym stadionie są niepokonani nie przegrali żadnego z 14 spotkań.Reprezentacji Bośni i Hercegowiny grają ostatnio słabo o czym świadczy porażka min.: 2:0 z Finlandią ich bilans w ostatnich 7 spotkaniach to zaledwie dwa zwycięstwa,trzy remisy oraz dwie porażki.Obie ekipy po raz ostatni spotkały się 13 lat temu w 1996 roku podczas meczu towarzyskiego wygrała Bośnia i Hercegowina 1:2.Roberto Mancini podobnie jak w spotkaniu z Grecją zdecyduje się na ustawienie 4-3-3 nie należy również się spodziewać zmian personalnych w bramce zagra Salvatore Sirigu w defensywie rządzić będą Leo Bonucci i Gio Chiellini o spokój w środku pola zadbają Jorginho i Marco Verratti natomiast w ataku wystąpi Quagliarella wspierany przez Insigne.W ekipie Bośni i Hercegowiny najgroźniejsi powinni być Miralem Pjanic oraz Edin Dzeko jednak w meczu z Finlandią nie pokazali się z najlepszej strony. Przewidywalne składy obu drużyn prezentują się następująco: Włochy: Sirigu – Florenzi, Bonucci, Chiellini, Emerson Palmieri, Barella, Jorginho, Verratti, Bernardeschi, Quagliarella, Insigne Bośnia i Hercegowina: Sehic – Bicakcic, Sunjic, Zukanovic, Civic, Cimirot, Pjanic, Besic, Visca, Dzeko, Duljevic. Włosi w takiej formie nie powinni mieć problemów aby pokonać na własnym stadionie Bośniaków.