eFortuna
Kurs 1.68
Stawka 10
Typ 2
:Druga analiza to również spotkanie kwalifikacji Mistrzostw Europy.Turcy na własnym boisku podejmują Francuzów.Obie ekipy prezentują się ostatnio bardzo dobrze Turcy są niepokonani od pięciu spotkań ich bilans w ostatnich 6 spotkaniach to 4 zwycięstwa, remis oraz porażka w grupie H zajmują obecnie drugie miejsce mając sześc punktów.Francja niepokonana jest od czterech spotkań odnosząc w tym czasie cztery zwycięstwa ich bilans w ostatnich sześciu spotkaniach to pięć zwycięstw,które przegrodziła porażka w Lidze Narodów z Holandią 2:0.Bezpośrednio obie ekipy spotkały się trzy razy dwa z tych meczów to spotkania towarzyskie a jedno w ramach Pucharu konfederacji za każdym razem górą byli Francuzi,a bilans bramkowy w tych spotkaniach to 8:2.Francuzi w grupie H również mają sześć punktów jednak znajdują się na pierwszym miejscu dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu.Jeżeli chodzi o sytuację kadrową to obaj selekcjonerzy mają do dyspozycji wszystkich zawodników. Przewidywalne składy prezentują się następująco: Turcja: Bolat – Celik, Ayhan, Soyuncu, Kaldirim – Yokuslu, Tekdemir – Under, Ozyakup, Calhanoglu – Tosun Francja: Areola – Pavard, Varane, Umtiti, Digne – Pogba, Kante – Mbappe, Griezmann, Coman – Giroud. Spodziewam się tutaj wyrównanego meczu jednak stawiam na zwycięstwo Francuzów 1:2.