eFortuna
Kurs 1.58
Stawka 10
Typ handicap Niemcy(-1)
Przed nami kolejny dzień kwalifikacji do Mistrzostw Europy na pierwszą analizę wybrałem spotkanie Bułgaria-Niemcy.Białorusini po udanym występie w najniższej dywizji D Ligi Narodów w której bez straty gola zdobyli 14 punktów dużo gorzej rozpoczęli kwalifikacje do Mistrzostw Europy rozegrali do tej pory dwa spotkania oba przegrane (0:4 z Holandią oraz 1:2 z Irlandią Północną) i obecnie zajmują ostatnie piąte miejsce. Zupełnie odwrotnie wygląda sytuacja Niemców po katastrofalnym występie w Lidze Narodów gdzie nie wygrali żadnego spotkania rozegrali od tej pory spotkanie towarzyskie z Serbią remisując 1:1 a w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy wygrali na wyjeździe 3:2 z Holendrami i z 3 punktami na koncie zajmują 2 miejsce w grupie.W ostatnich sześciu spotkaniach Białoruś odniosła trzy zwycięstwa,remis oraz dwie porażki Niemcy natomiast po dwóch porażkach są niepokonani od czterech spotkań odnosząc dwa remisy oraz dwie porażki.Będzie to dopiero drugie bezpośrednie spotkanie obu ekip.Jedyne do tej pory spotkanie na Euro 2008 zakończyło się remisem 2:2.Joachim Loew będzie musiał poradzić sobie bez kontuzjowanego Toniego Kroosa jednak w kadrze jest sporo młodych graczy,którzy na pewno będą chcieli pokazać się selekcjonerowi z jak najlepszej strony powołania dostali min.:Kehrer, Klostermann, Tah, Brandt, Havertz, Sane czy Werner. Przewidywalne składy obu ekip prezentują się następująco: Białoruś: Gutor – Shitov, Martynovich, Polyakov, Volodko – Maevski, Kislyak – Nekhaychik, Dragun, Stasevich – Gordeychuk Niemcy Neuer – Klostermann, Ginter, Sule, Schulz – Kimmich, Gundogan – Goretzka – Gnabry, Reus, Sane. Typuję tutaj pewne zwycięstwo Niemców i typuje wynik 0:3.