eFortuna
Kurs 1.81
Stawka 1
Typ Over 35,5 gema
Lecimy dalej. Corentin Moutet v Guido Pella. Argentyńczyk jest przez ekspertów wymieniany do gry w 4 rundzie przeciwko Rafie. Guido solidny zawodnik na tego typu nawierzchni, do tego niewygodna gra lewą reką i szukanie tych serwisow wyrzucających poza kort. Z drugiej strony rywal który zaskakuje - rywal, który przez Rolandem przygotowywał się w słabo obsadzonym challengerze w Uzbekistanie jako turniejowa jedynka, przegranym w finale. Potem była 250-tka w Lyonie dziwny mecz Opelką, pożądna lekcja tenisa na ziemi od Bautisty-Aguta z którym nawet urwał seta. Obaj panowie pewnie awansowali do 2 rundy, Francuz 3:0 ograł kiepskiego Rosjanina Watutina, zaś Guido wygrał wewnątrz krajowy pojedynek z Andreozzim tracąc seta. W tym meczu idę w kierunku gemów, linia na 35,5 gema wyżej nagradzana przez bukmachera aniżeli wygranie seta przez Corentina czy chociażby powyżej 3,5 seta. Wszystkie te dwie propozycje i tak poniekąd składają się na pokrycie tej linii gemów, ponieważ średnio widzę aby 36 gemów zostało pokryte w 3 sety poprzez tie-break lub dwunasto gemowe sety.