eFortuna
Kurs 7.60
Stawka 2
Typ Spotkanie/obie drużyny strzelą gola-Lille/Tak
Druga analiza to dość ryzykowny typ lecz w mojej ocenie ma szanse powodzenia.Drużyna,która wygra dzisiejsze spotkanie znacząco przybliży się do wicemistrzostwa.Bilans Lyon zajmuję obecnie trzecie miejsce.W ostatnich sześciu spotkaniach to trzy wygrane z rzędu poprzedzone trzema porażkami.Ich bilans na własnym stadionie to jedenaście zwycięstw,trzy remisy oraz trzy porażki strzelili 32 bramki tracąc 17.Lille natomiast to rewelacja sezonu ich dobre wyniki dają im obecnie 2 miejsce w ostatnich sześciu spotkaniach wygrali trzy spotkania,dwa remisując oraz jedno przegrywając na wyjazdach Lille wygrało dziewięć spotkań,cztery remisując oraz cztery przegrywając strzelili 23 bramki tracąc 17.Bezpośrednie spotkania także przemawiają na korzyść Lille od 1993 roku na 48 rozegranych spotkań goście wygrali 19 z nich,15 razy padł remis,14 spotkań wygrał Lyon.Lille wygrał dodatkowo sześć ostatnich swoich ligowych spotkań na wyjeździe, a dwa ostatnie bezpośrednie spotkania rozgrywane na stadionie Lyonu kończyły się wynikami 1:2 dal Lille. Obie ekipy przystąpią do tego spotkania w najsilniejszych składach w Lyonie niepewny jest występ kontuzjowanych:Fernando Marcala oraz Rafaela w Lille natomiast nie zagrają kontuzjowani:Thiago Mendes oraz Xeka niepewny jest występ:Thiago Maia oraz Adama Soumaoro. Przewidywalne składy obu ekip prezentują się następująco: Lyon:Lopes-Dubois,Marcelo,Denayer,Mendy-Ndombele,Tousart,Aouar,Fekir-Depay,Terrier Lille:Maignan-Celik,Fonte,Gabriel,Kone-Maia,Soumare,Pepe,Ikone,Bamba-Remy. Obie ekipy mają w swojej ekipie doskonałych strzelców Moussa Dembele zdobył dla Lyonu 13 goli natomiast Nicolas Pepe strzelił 20 goli dla Lille.Spodziewam się tutaj zaciętego spotkania lecz typuje zwycięstwo Lille po raz kolejny w stosunku 1:2 i za drobne gram ten typ.