eFortuna
Kurs 1.80
Stawka 10
Typ 1
Dzisiaj na tapetę biorę spotkanie pomiędzy aktualnym mistrzem Polski - Legią Warszawa a Śląskiem Wrocław. Gospodarzem tego spotkania będzie drużyna ze stolicy i to oni stawiani są w roli faworyta przez bukmacherów jak i mnie. Jak wiemy Legia odpadła z Pucharu Polski przegrywając w środę w dramatycznych okolicznościach z Rakowem Częstochowa i na pewno będą chcieli się zrehabilitować w lidze na własnym boisku. Legia w tym sezonie u siebie może i nie zachwyca, zdobyła raptem 21 punktów w 12 spotkaniach( 6 wygranych,3 remisy, 3 porażki), ale Śląsk na wyjazdach jeszcze gorzej - 10 puktów w 12 spotkaniach co daje 0,83 punktu na mecz?! Wygrali tylko 2 spotkania ale ostatnie 26.10.2018 r. Może i Legia nie gra super u siebie ale myślę, że na Śląsk powinno wystarczyć. Ostatnie 5 meczów u siebie to 4 wygrane, i tylko jedna przegrana ( z Cracovią), bilans bramkowy: 11:2. Natomiast 5 ostatnich meczów Śląska na wyjeździe: 4 porażki 1 remiis , bilans bramkowy: 3:9 co daje 0,6 bramki na mecz gdzie u Legii jest to 2,2. Ponadto Śląskowi ewidentnie nie leży zespół z Warszawy, ostatni raz wygrali z nimi w pucharze w 2013 roku natomiast w lidze ponad 8 lat temu w 2011 roku!!! Uważam, że Legia wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku i kurs 1.8 jest wart zagrania, jak najszybciej będą chcieli zmazać plamę ze spotkania pucharowego a gdzie lepiej to zrobić niż na własnym stadionie? Wiem, że to polska ekstraklasa i wszystko może się zdarzyć ale nie tym razem. Legia ma mocniejszy kadrowo zespół i myślę że dadzą lekcję drużynie z Wrocławia i ich wypunktują. Warte uwagi jest też over 2,5 po 1,88 w Fortunie.