Totolotek kod promocyjny

Kod promocyjny Totolotek na czerwiec 2020 pozwoli Ci uzyskać dodatkowe środki na koncie. Skorzystaj z tej opcji już dziś i wybierz dowolny kod promocyjny totolotek z poniższej listy. Do Twojego konta zostaną przypisane nowe środki. Wykorzystaj je na swoje zakłady sportowe u Polskiego bukmachera.

Poniżej znajduje się aktualna lista kodów bonusowych ważna dla nowych klientów w Polsce. Pamiętaj, że wszystkie promocje są dla 18+. (kody promocyjne aktualne na dzień 1 czerwca 2020r. )

Typ bonusuOpis bonusuKod promocyjny TotolotekKoniec oferty
Za rejestrację20PLN bez depozytuMEGABONUS30 czerwca 2020
Bonus na startBonus do 1500 PLNMEGABONUS30 czerwca 2020
Bezpieczny kuponZwrot do 50 PLNMEGABONUS30 czerwca 2020
BonusZakład do 500 PLNMEGABONUS30 czerwca 2020
Sporty WirtualneZakład do 20 PLNMEGABONUS30 czerwca 2020
Minimalna wpłata10 PLNMEGABONUS30 czerwca 2020

Idź do Totolotek

Spis treści


Kod promocyjny totolotek – sprawdzamy jak go uzyskać!

Sposób na uzyskanie kodu promocyjnego od Totolotka jest bardzo prosty. Wystarczy zarejestrować się przez GramGrubo na totolotek bonus. W ten sposób, podczas rejestracji konta wpisujemy wszystkie niezbędne dane. Kod promocyjny totolotek nie jest wymagany podczas rejestracji, albowiem link prowadzi do rejestracji konta z bonusem. Dlatego też nie jest wymagany kod promocyjny totolotek od osoby rejestrującej się.

Totolotek bonus – jak go uzyskać?

Jedyne co wystarczy zrobić, to zarejestrować się z powyższego linka. Oferowany Totolotek bonus pozwala nam 1000zł do wpłaconego depozytu 100% kwoty. Albo 20zł na darmowy typ, bez żadnej wpłaty. Wystarczy wybrać totolotek kod promocyjny, który nas interesuje i to wszystko!

Bonus powitalny

Totolotek popularne zakłady bukmacherskie totolotek posiada naprawdę atrakcyjne bonusy dla swoich użytkowników które można wpisać w kanony. Jesrt to ważny aspekt oferty do którego przejdź już teraz. Dla tych, którzy dopiero mają zamiar zacząć swoją przygodę z obstawianiem. Chodzi tu o doładowanie powitalne. Jak to wygląda? Należy się zarejestrować i od pierwszej wpłaty można dostać aż stuprocentowy bonus. Dodatkowo będziesz miał za otwarcie konta otrzymuje się darmowy zakład 20zł na grę. Trzeba przyznać, że to całkiem sporo i niejeden gracz wybiera Totolotek ze względu na tę ofertę dowodu.

Jakie jeszcze promocje działają na korzyść Totolotka?

 1. Gram Grubo – dzięki temu można zwiększyć swoją wygraną aż o 14%. Wystarczy spełnić kilka warunków. Postawić za minimum 100zł, musi być przynajmniej jeden zakład z oferty Toto-Mix lub Live. Minimalny kurs kuponu musi wynosić 2zł. Kurs minimalny wybranych zdarzeń na kuponie musi być większy niż 1,06zł. Promocja ta ważna jest w każdy piątek. Pojawiła się także nowa atrakcyjna wersja tej promocji, mianowicie Gram Grubo. Europejskie Puchary, gdzie postawić wystarczy już za 20zł.
 2. Poleć Przyjaciela – wystarczy podać adres mailowy swojego znajomego. Będzie on mógł zarejestrować się w serwisie przy użyciu specjalnego kodu. Za każdego poleconego i aktywnego znajomego można dostać nawet do 70zł bonusu na grę. Ilość poleceń jest nieograniczona.
 3. VIP Club – jakie przywileje czekają na gracza VIP? Są to między innymi: dedykowane promocje, bonus urodzinowy, indywidualna obsługa, wycieczki za granicę oraz free bety.
 4. Bet Club – wystarczy obstawiać zakłady i zbierać punkty. Te zaś można wymienić w sklepie na nagrody rzeczowe i produktowe (darmowe zakłady lub wyższe wygrane). Istnieje możliwość także wygrania nagrody głównej w postaci wyjazdu.

  totolotek bonus

Totolotek bonus powitalny od pierwszego depozytu

W Totolotku mamy możliwość zgarnięcia dwóch bonusów na start poprzez stronę wygranych, wchodząc poniżej logo serwisu. Jednym z nich jest bonus od depozytu do kwoty 520 zł.

Żeby uwolnić bonus, musimy obrócić swój depozyt i przyznany bonus 3 razy. Nie ma wymogów co do ilości zdarzeń na kuponie. Minimum 1 zdarzenie musi mieć kurs minimalny 2,00. Tylko wtedy nasz kupon zostanie zaliczony do obrotu w ciągu pewnego czasu i informacji.

Przykład:

Wpłacamy 520 zł. >Totolotek przyznaje nam bonus w postaci kolejnych 520 zł. Jak można łatwo policzyć, na koncie będziemy mieć 1040 zł. Zatem wymagany obrót wynosi 3120 zł.

 • Stawiamy kupon 1. Barcelona – Chelsea | 2 – 4,50 za 500 zł
 • Stawiamy kupon 2. Manchester United – Manchester City | 1 – 2,20 za 400 zł
 • Stawiamy kupon 3. Chelsea – Liverpool | 1 – 2,05 za 600 zł
 • Stawiamy kupon 4. Real Madryt – Atletico | 1 – 1,50 + PSG – Monaco | 1 – 2,10 za 1000 zł
 • Stawiamy kupon 5. Legia Warszawa – Lech Poznań | 1 – 2,20 za 620 zł

W ten sposób spełniliśmy warunki obrotu bonusem i zarówno nas bonus, jak i depozyt są gotowe. Pamiętaj, że nasze środki otrzymasz na wstępnym etapie są podzielone na saldo główne i saldo bonusowe. Chcąc zawrzeć zakład z konta bonusowego, po prostu klikamy na nie aby pamiętać. W tym momencie każdy postawiony kupon będzie pobierał środki właśnie z tego drugiego konta.

Po obróceniu bonusem trzy razy, kwota bonusu przejdzie do konta głównego. Pamiętaj jednak, że wpłacając, zobowiązałeś się obrócić również sam depozyt. Więc tam również musisz dokonać identycznego obrotu.

Powyższy przykład to tylko symulacja środków. Nie musisz wpłacać 520 zł, może być to mniejsza kwota. Ilość kuponów potrzebna do obrotu również jest dowolna. Powyższy przykład jest tylko poglądowy, by pokazać Wam, o co chodzi.

Bonus bez wpłaty w Totolotku

Bukmacher ma również ciekawy bonus przyznawany za rejestrację ze specjalnego linku. Dzięki niemu otrzymamy 25 zł darmowego bonusu, który możemy przeznaczyć na zakłady. Jak on działa?

25 zł przyznawane jest w formie darmowego zakładu. Który trzeba wykorzystać na jeden przygotowany przez Was kupon. Bukmacher wymaga przynajmniej jednego zdarzenia na kuponie z kursem równym lub większym 2,00.

Bonus należy obrócić 3 razy, by można było go wypłacić i była możliwa wypłata.

Totolotek jest jednym z najdłużej funkcjonujących podmiotów na polskim rynku. Świadczy to o wysokiej wiarygodności tej firmy, co dla klientów jest dużym plusem. Totolotek ma naprawdę atrakcyjny bonus od depozytu i bardzo częste, okresowe promocje (m.in. Gram Grubo).

kod promocyjny totolotek

Totolotek o sobie

Totolotek SA to najdłużej działający w Polsce legalny operator zakładów wzajemnych. Bukmacher z przeszło 20-letnią tradycją i siecią ponad 350 punktów zakładów w Polsce.

Główny produkt spółki to Toto-Mix – zakłady bukmacherskie polegające na typowaniu zdarzeń sportowych i społeczno-kulturalnych. W ofercie są również totalizatory piłkarskie Toto-Liga i Toto-Gol. Totalizator konny Toto-Lotek oraz zakłady bukmacherskie na wyścigi psów Toto-Racing i wyścigi konne GBI.

W 2013 r. Totolotek SA otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich i totalizatorów w Internecie. Od tego czasu zakłady realizowane przez Internet są najszybciej rosnącym obszarem działalności naszej firmy.

Totolotek SA jest jedynym legalnym operatorem w Polsce z ważną koncesją Ministerstwa Finansów. Licencja na organizowanie i prowadzenie stacjonarnej działalności komercyjnej. Zakres zakładów na gonitwy konne i wyścigi chartów.

Od 2005 r. Totolotek SA jest częścią międzynarodowej Grupy INTRALOT, która działa w 57 państwach na 5 kontynentach rejestracyjny. Dzięki temu mamy dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Zarejestruj się i odbierz bonus 100% od wpłaty i 25 zł darmowego zakładu!

Totolotek oferta zakładów

Całościowa oferta totolotka jest bardzo przeciętna. O ile wybór dyscyplin i lig jest dosyć szeroki. Tak przy zakładach pobocznych nie można już poszaleć. Wielokrotnie do dyspozycji mamy tylko główne możliwości typowania.

Przykładem niech będą zakłady na piłkę ręczną które tutaj znajdziesz, europejskie ligi koszykarskie czy sporty walki (jak MMA). W tym ostatnim przypadku nigdy nie ma możliwości obstawienia np. sposobu zwycięstwa danego zawodnika.

Kursy

Totolotek na tle konkurencji wypada poniżej przeciętnej. Marża na niektóre rynki jest bardzo wysoka. Wystarczy spojrzeć na niektóre zakłady typu HT/FT (do przerwy i na koniec) oraz dokładne wyniki.

Gorsze kursy można jednak nadrobić w okresowych promocjach Totolotka. W tej chwili gra przez aplikację mobilną całkowicie niweluje podatek. Gdy kurs na kuponie wynosi minimum 2,50, a na kuponie każdy z kursów wynosi minimum 1,30. Gra przez komputer powoduje obniżenie podatku jedynie o 6%, zachowując te same warunki stawiania kuponu kodem promocyjnym 2018.

Na Ligę Mistrzów, Ligę Europy oraz w każdy piątek możemy skorzystać z promocji Gram Grubo. Kod promocyjny totolotek całkowicie niweluje podatek. Przy kursie minimum 2,00 i stawce 100 zł pieniędzy. Bez znaczenia, w jaki sposób puściliśmy nasz zakład (urządzenie mobilne/komputer)

Zarejestruj się i odbierz bonus 100% od wpłaty i 25 zł darmowego zakładu!

Gram Grubo w Totolotku

Z promocji Gram Grubo możemy korzystać z okazji Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Gdyby tego było Wam mało, to promocja obowiązuje również w piątek. Na czym ona polega? Grasz kupon z kursem minimalnym 2,00 za stawkę minimum 100 zł. Bukmacher taki jak pzbuk i sts, ewentualną wygraną podwyższa o 12%. Czyli tak jakbyśmy grali bez podatku.

W przypadku piątkowej promocji nie ma znaczenia, jakie zdarzenia będą na kuponie. Mogą być tam również zakłady z całego weekendu, bo liczy się data zawarcia zakładu.

W przypadku promocji na europejskie puchary. Na kuponie musi znajdować się minimum 1 zdarzenie z danych rozgrywek.

Aplikacja mobilna do gry

Aplikacja bukmacherskie totolotek ma swoją aplikację mobilną. Jest przejrzysta, działa dosyć sprawnie, a w ostatnim czasie popracowano nad jej szybkością. Obecnie największym plusem aplikacji jest fakt, że grając przez nią, możemy zagrać całkowicie bez podatku! Wystarczy, że stworzymy kupon z kursów nie mniejszych niż 1,30. Ogólny kurs całego kuponu będzie wynosił minimum 2,50. Promocja będzie obowiązywać do odwołania.

totolotek betscan

Aplikacja Betscan

Totolotek ma również inną aplikację, która nazywa się Betscan. Została ona stworzona z myślą o graczach zawierających zakłady w punktach naziemnych. Gracz może skanować kod promocyjny totolotek QR zapisany na kuponie za pomocą aplikacji mobile .

Do tego można brać udział w grze (np. strzały na bramkę), za które dostajemy wirtualne punkty. Zdobywając punkty poprzez skanowanie kuponów i branie udziału w grach bierzemy udział w rankingu graczy. Za poszczególne miejsca i punkty możemy później odebrać atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zarejestruj się i odbierz bonus 100% od wpłaty i 25 zł darmowego zakładu!

 

Totolotek recenzja bukmachera

Czy bukmachera można polecić z czystym sumieniem? Na pewno warto założyć konto i poznać regulamin, pobawić się bonusem i sprawdzić wszystko samemu. Dla mało wymagających graczy powinno to wystarczyć. Jeśli ktoś szuka większej liczby zdarzeń pobocznych. Bądź dosyć egzotycznych lig piłkarskich lub koszykarskich to niestety, ale może się zawieść.

Rozbudowana oferta zakładów bukmacherskich Totolotek

Totolotek posiada niezwykle rozbudowaną ofertę zakładów bukmacherskich, w której interesujące wydarzenia znajdzie nawet najbardziej wymagający gracz. Mamy tu najważniejsze dyscypliny takie jak piłka nożna, koszykówka czy hokej. Dostępne w kilkudziesięciu ligach z całego świata. Natomiast fani sportu cieszącego się w Polsce coraz większą popularnością. Będą uradowani na wieść, że u tego bukmachera można obstawić turnieje. Counter Strike: GO, DOTA 2 czy League of Legends. Zakłady sportowe są oczywiście dostępne również w funkcji live. Dzięki czemu interesujące wydarzenia możemy obstawiać w trakcie oglądania transmisji.

Totolotek jest rozpoznawalny również za sprawą totalizatorów. To coś w rodzaju zakładów akumulowanych. Na jednym kuponie mamy konkretne wydarzenia, a naszym zadaniem jest wytypowanie prawidłowych rezultatów. Im większa liczba prawidłowych typów, tym większa wygrana. W ten sposób nawet przy bardzo symbolicznej stawce możemy się wzbogacić o kilkadziesiąt złotych. Aktualnie Totolotek oferuje nam trzy totalizatory: Totalizator Konny Toto-Lotek oraz totalizatory piłkarskie: Toto-Gol oraz Toto-Liga.

Bukmacher nie tylko podąża za aktualnymi trendami bukmacherskimi. Dba również o tradycję, udostępniając w swojej ofercie najstarszą dyscyplinę sportową-wyścigi konne. Totolotek współpracuje z organizacją GBI Racing. Dzięki czemu w swojej ofercie może udostępniać najbardziej prestiżowe gonitwy na hipodromach. W ofercie Totolotka znajdziemy także wyścigi chartów, co nie jest powszechne u innych operatów. Dzięki temu bukmacher posiada jedną z najbogatszych ofert zakładów wzajemnych w Polsce.

Opinie – wszystko na temat bukmachera

Zakłady bukmacherskie działają na polskim rynku już od ponad ćwierćwiecza. Przez ten czas, operator zbudował bardzo silną pozycję na polskim rynku korzystając z nowych technologii. Na pochwałę zasługuje jednakowo bardzo rozbudowana oferta zakładów sportowych. Również liczne promocje dla nowych i stałych klientów serwisu. Totolotek opinie w swojej historii zdobywał liczne wyróżnienia. Takie jak, chociażby Laur Klienta w roku 2010 w kategorii Zakłady Bukmacherskie. Rozbudowana oferta gonitw konnych została natomiast nagrodzona Laurem Konsumenta w roku 2008. Totolotek poza serwisem internetowym posiada również rozbudowaną sieć lokali naziemnych.

totolotek gram grubo

Gram Grubo, czyli 14% na zakłady dla nas!

W każdy piątek, czyli dzień, który jest właściwie pierwszym najważniejszym do obstawiania dla wielu graczy. Kiedy to ruszają ligi na całym świecie, bukmacher Totolotek dał bardzo ciekawą opcję na obstawianie. Wystarczy postawić kwotę minimalną na 100zł i kurs powyżej 2.00. Aby móc cieszyć się dodaniem 14% do naszego zakładu. Oznacza to, iż wygrywając, nie płacimy podatku i cieszymy się 100% naszą wygraną. Czy oferta nie jest atrakcyjna?

Dodatkowo również wprowadzona została oferta na europejskie puchary, które jak wiadomo, mają miejsce w czwartki. W tym wypadku mamy możliwość obstawienia mniejszego zakładu. Albowiem tylko na 20zł po kursie 2,00. Abyśmy mogli zgarnąć kolejny raz 14% kwoty więcej z naszej wygranej.

Również, kiedy gra reprezentacja, mamy ku temu możliwość, albowiem “Gram Grubo” działa podczas meczów reprezentacyjnych. Tutaj zasada jest taka sama jak powyżej. Albowiem musimy obstawić zaledwie 20zł po kursie 2,00. Abyśmy mogli cieszyć się 14% dołączonymi do naszego zakładu.

Zasady jak widać, są proste i czytelne. Natomiast my u bukmachera Totolotek pl mamy wiele okazji ku temu, aby móc cieszyć się 100% stawką.

Polecaj znajomych, zgarniaj po 70 złotych!

Kolejna oferta, na którą warto zwrócić uwagę i której przypisywana jest dobra ocena jak mówią bukmacherzy. Jeśli nasi znajomi interesują się możliwością obstawiania zakładów, możemy śmiało im pomóc, polecając bukmachera Totolotek. Za każde polecenie, na nasze konto trafia 70 złotych na zakłady sportowe. Jedyne co wystarczy zrobić, to w zakładce Moje Konto podać e-mail do naszego przyjaciela,. Lub kilku przyjaciół i bukmacher Totolotek zadba o to, aby wysłać do naszych znajomych ładną ofertę. Jeśli oni dokonają rejestracji, my już zgarniamy za ten fakt 70 złotych. Brzmi nieźle? No jasne, rejestracja jest spoko!

VIP Club, czyli poczuj się jak prawdziwy VIP!

Kolejny VIP Club obok tego który daje fortuna odsłania się przed nami, skutkiem czego zachęca nas do gry w Totolotku. Tutaj jednak zasady są nieco inne niż w wypadku Etoto czy milenium. Bukmacher również postanowił nieco więcej napisać na temat formacji VIP w swoich zakładach. Jeśli chodzi o markę Totolotek, ta postanowiła w inny sposób doceniać swoich VIP-ów. Skutkiem czego będąc już w tej formacji, otrzymujemy więcej bonusów. Są to odpowiednio bonusy typu darmowe zakłady online, czy też inne, tajemnicze bonusy. Oprócz tego, mamy specjalny bonus bez depozytu  urodzinowy. Także takie suweniry jak wyjazdy i wycieczki, które funduje sam Totolotek.

Bukmacher wspomina także o tym, iż użytkownicy w sekcji VIP również są poszczególnie dzieleni. Warto starać się o więcej, albowiem również w formacji VIP można bezpośrednio awansować.

Czy takie rozwiązanie przekonuje? Na pewno wielu graczy, którzy po prostu upodobali sobie Totolotka jako swojego bukmachera internetowego. Warto to wziąć pod uwagę, albowiem Totolotek to jednak bądź co bądź jeden z pierwszych bukmacherów.

BetClub – Totolotek oddaje do dyspozycji własny klub gracza!

Czym jest BetClub od Totolotka w porównaniu do forbet? To nic innego jak zabawa, która pozwala na zbieranie punktów za aktywność. Te możesz z kolei wymieniać na nagrody i gadżety, które to przyszykował dla nas sam Totolotek. Liczba elementów, które możemy wykorzystać, jest niezwykle duża, skutkiem czego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Również wymagane liczby punktów wcale nie są na tyle duże, aby zniechęcić nas od zabawy. Wręcz przeciwnie, grając aktywnie na nie dużych kwotach, będziemy w stanie skorzystać z opcji Betclubu.

Co znajdziemy w środku sklepu, który zaoferował nam Totolotek? Do dyspozycji mamy poszczególne elementy, takie jak katalog nagród, lub katalog bonusów z 2013. Jeśli chcemy zamieniać punkty na bonusy, to uda się nam najszybciej. Albowiem takie nagrody bonusowe, są właśnie jednymi z najłatwiejszych do uzyskania. Natomiast jeśli wybierzemy nagrody rzeczowe, do naszej dyspozycji będą nawet sprzęty RTV. Takie jak najnowsze konsole do gier, czy 49-calowe telewizory najnowszej generacji!

Wirtualne zakłady – jaką ofertą dysponuje dziś Totolotek?

Wirtualne zakłady w środku Totolotka mogą być dla niektórych z nas dość dobrze znane. Zakłady na żywo wirtualne 2 0 na stronie Totolotek wyglądają idealnie tak samo, jak w wypadku marki forBET.

Oferta wirtualnych sportów jest jednak w Totolotku ograniczona. Albowiem do dyspozycji dostaliśmy zaledwie piłkę nożną, koszykówkę i tenis. Nie oznacza to jednak, iż oferta ta jest mała i nieatrakcyjna. Albowiem biorąc pod uwagę świetne silniki graficzne, na tych rozgrywkach można bawić się godzinami.

Zakłady Live, czyli jedna z największych ofert na zakłady tego typu w Polsce

Mało osób wie, że to właśnie Totolotek posiada największy katalog wydarzeń live. Skutkiem czego, jeśli jesteśmy fanami obstawiania tą metodą, powinniśmy skorzystać właśnie z oferty Totolotka. Każdego dnia, już z samego rana mamy do dyspozycji szeroki katalog zakładów. Pozwala nam znaleźć odpowiednie propozycje dla siebie. Jeśli chodzi o sam system obstawiania live, jest on również dość dobrze rozwinięty. Albowiem jeśli jesteśmy osobami, które nie lubią szukać statystyk, Totolotek daje nam je.

Warto zwrócić uwagę na piłkę nożną, która jest najbardziej rozwinięta pod tym względem. Albowiem panel pokazuje cały przebieg meczu i w momencie dołączenia do wydarzenia sportowego w późniejszym czasie. Mamy do dyspozycji możliwość jego przeanalizowania.

totolotek aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna – pierwszy, szybki przegląd i informacje na jej temat

Osoby, które preferują granie na telefonie, nie muszą się obawiać. Bukmacher ma dla nich aplikację. Jest ona dostępna bezpośrednio na ich stronie internetowej. “Sklep Google” nie akceptuje aplikacji naszych rodzimych bukmacherów. Pobierzemy ją jednak nie tylko na zasadzie systemów Android, lecz także na systemy iOS. Wpisz nazwę aplikacji i graj.

Co oferuje nam aplikacja bukmachera Totolotek? Dużo by o tym mówić. Jednak najważniejszym faktem jest to, iż oprócz stawiania zakładów, możemy także zasilać nasze konto. Dla osób niemających stałego dostępu do komputera jest to niezwykle ważna rzecz. Jak wiadomo, nie brakuje w dzisiejszych czasach graczy mobilnych.

Aplikacja na tle innych bukmacherów nie jest na tyle rozwinięta jak widać w swoich ramach. Jak widać, nie jest to najbardziej dopieszczona opcja do grania wśród bukmacherów. Na pewno poruszy ona graczy, którzy cenią prostotę użytkowania na co dzień. Pod tym względem aplikacja Totolotek sprawdza się świetnie. Daje nam faktycznie, szybką i wygodną możliwość obstawiania zakładów za jej pomocą. Jest to również aplikacja, która w szybki sposób daje nam możliwość obstawiania zakładów live. Oprócz tego warto zwrócić uwagę, iż aplikacja świetnie radzi sobie na starszych modelach telefonów. Wszystko dzięki swojej prostocie i małym wymaganiom.

Oferta promocyjna w serwisie bukmacherskim Totolotek

Bukmacher nie zapomina o stałych klientach swojego serwisu wykonujących wypłaty. W związku z tym nie zabraknie dodatkowych okazji, aby powiększyć swój stan konta. Do naszej dyspozycji pozostaje szereg promocji okresowych. Obstawiając ważne wydarzenia sportowe, możemy zyskać dodatkowe przywileje oraz zakłady bez ryzyka. Zakłady na Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy mogą być natomiast obstawiane bez 12-procentowego podatku. Dodatkowe opłaty pokrywa bukmacher. Wszyscy klienci serwisu internetowego mogą natomiast liczyć na obniżenie kwoty podatku o 6%.

Serwis internetowy Totolotka czy lvbet możemy również polecić naszym znajomym. Jeżeli ktoś z naszego polecenia zarejestruje się w serwisie oraz dokona pierwszej wpłaty. Otrzymamy dodatkowe 70 złotych w nagrodę. Użytkownicy zarejestrowani z czyjegoś polecenia mogą oczywiście skorzystać z promocji powitalnych. Promocją godną uwagi jest bonus AKO%. W przypadku trafionych zakładów akumulowanych, spełniających warunki promocji, możemy otrzymać freebet 25, czyli dodatkową premię procentową od wygranej kwoty.

totolotek bukmacher

Totolotek – legalny operator zakładów bukmacherskich

Totolotek jest spółką akcyjną zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowniczym. Bukmacher należy do międzynarodowej grupy Intralot. 20 czerwca 2013 roku, firma uzyskała zezwolenie Ministra finansów na świadczenie  legalnych zakładów wzajemnych w naszym kraju jakim jest polska (wyłącznie). Numer  płatności wydanego zezwolenia to: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Dzięki temu Totolotek jest w pełni legalnym operatorem zakładów bukmacherskich w Polsce. Co z tego wynika?

Przede wszystkim, klienci bukmachera podlegają konkretnemu opodatkowaniu. Każda stawka przeznaczona przez nas na zakład bukmacherski zostanie uszczuplona o 12-procentowy podatek od stawki. Natomiast każda, jednorazowa wygrana powyżej 2280 złotych wiąże się z koniecznością opłacenia 10-procentowego podatku od wygranej. Bukmacher pobiera podatki automatycznie, a zatem gracz nie ma żadnych dodatkowych zobowiązań z Urzędem Skarbowym. Jako legalny bukmacher, Totolotek musi również przestrzegać zasad Odpowiedzialnej Gry. Więcej na temat tego zagadnienia przeczytamy w serwisie internetowym zakładów bukmacherskich.

Punkty naziemne zakładów bukmacherskich Totolotek

Operator zakładów bukmacherskich Totolotek świadczy swoje usługi również za pośrednictwem rozbudowanej sieci lokali naziemnych. Aktualnie, w całej Polsce znajduje się ponad 400 salonów wyposażonych w sieć oraz telewizory. Klienci punktów naziemnych mogą brać udział w programie Bet Club. W którym za każdy postawiony zakład zbieramy punkty. Po zebraniu odpowiedniej liczby punktów możemy je wymienić na dodatkowe promocje.

Warto tutaj wspomnieć, że Totolotek jest właścicielem oddzielnego serwisu Toto-Mix. Pozwala on na tworzenie kuponów przez Internet. Następnie, przygotowany kupon możemy wydrukować i opłacić w punkcie naziemnym. Serwis pozwala nam również szybko zweryfikować status naszego kuponu. W ten sposób bardzo szybko przekonamy się, czy nasz zakład „wszedł”.

Program lojalnościowy w klubie gracza Bet Club

Wszyscy gracze zarejestrowani w serwisie Totolotek biorą udział w programie formularzu rejestracyjnym Bet Club. W klubie gracza każdy obstawiony zakład bukmacherski spełniający warunki promocji procentuje doliczeniem do naszego konta punktów. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów możemy je wymienić na cenne nagrody. Totalizatory są nagradzane większą ilością punktów. Tutaj, każda złotówka oznacza trzy punkty w programie Bet Club. W klubie gracza mogą brać udział również klienci obstawiający zakłady sportowe w punktach naziemnych. Jedynym warunkiem jest wyrobienie odpowiedniej karty.

W serwisie internetowym Totolotek mamy również sekcje VIP, która umożliwia korzystanie z dodatkowych przywilejów oraz promocji. Dostęp do Klubu VIP możemy otrzymać poprzez specjalne zaproszenie ze strony bukmachera. Kto może liczyć na zaproszenie? Najbardziej lojalni gracze Totolotka, którzy często obstawiają zakłady bukmacherskie oraz uzupełniają swoje konto dodatkowymi wpłatami. Udział w Klubie VIP niesie ze sobą mnóstwo korzyści.

Totolotek - Totolotek Kod promocyjny bonus - Zyskaj z bukmacherem

Sponsoring zakładów bukmacherskich

Firma Totolotek jest oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Lechia Gdańsk oraz koszykarskiej sekcji klubu Legia Warszawa. Zawodnicy tych klubów występują w trykotach z logotypem Totolotka. Ponadto, bukmacher współpracuje z serwisem internetowym EkstraStats, na którym znajdziemy bardzo obszerne statystyki z polskiej Ekstraklasy. Totolotek jest również oficjalnym partnerem rozgrywek PZPN o piłkarski Puchar Polski. Spółka współpracuje z brytyjską organizacją GBI. Dzięki czemu, w serwisie bukmachera znajdziemy prestiżowe zakłady na wyścigi konne dotpay czy paysafecard czy skrill.

Czy Totolotek posiada aplikację mobilną?

Z usług bukmachera możemy skorzystać również za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Jest ona adresowana na urządzenia z systemem operacyjnym iOS oraz Android. W ten sposób możemy obstawiać zakłady bukmacherskie z każdego miejsca na Ziemi. Wystarczy jedynie dostęp do Internetu. Warto również wspomnieć, że użytkownicy aplikacji mobilnej płacą mniejszy podatek od stawki. Totolotek pokrywa bowiem 12% kwoty podatku od stawki na zakład bukmacherski. Dzięki temu obstawiasz wygodnie oraz wygrywasz więcej!

Totolotek zakłady bukmacherskie jest najdłużej działającym legalnym bukmacherem w Polsce. Między innymi z tego powodu jest tak powszechnie znany i tak często wybierany jako dobre miejsce do gry. Totolotek znany jest również pod nazwą Toto-Mix. Jego działalność w Internecie trwa od 2013 roku. Na rynku działał jednak już dużo wcześniej, bo od 1992 roku. Bukmacher Totolotek dysponuje zezwoleniem urządzania zakładów wzajemnych. Które otrzymał od Ministra Finansów – jest to zatem bezpieczna rozrywka. Jako że wszystko jest zgodne z prawem, zakłady zawierane u tego bukmachera obarczone są podatkiem 12%. Totolotek zakłady bukmacherskie posiada bardzo szeroką ofertę, rozliczne bonusy i promocje. Wszystko to czyni go naprawdę dobrą firmą bukmacherską.

Oferta Totolotka

Ze względu na popularność dyscypliny, najwięcej zakładów dotyczy meczów piłki nożnej. Jest jeszcze oczywiście możliwość obstawiania wyników w wielu innych dyscyplinach. Między innymi tenis, koszykówka, siatkówka, skoki narciarskie, baseball, MMA czy kolarstwo do którego przejdziesz już teraz. Coraz większą popularnością cieszy się także oferta sportów, szczególnie istotna dla młodych graczy. Co ciekawe, zdarzają się też kursy związane na przykład z wynikami wyborów parlamentarnych. Bardzo pomysłową ofertą jest również QuickBet. Gdy nie wiesz, jaki konkretnie zakład Cię interesuje, musisz odpowiedzieć tylko na trzy pytania. Ile chcesz wygrać, za ile zagrać i ile zdarzeń ma być na kuponie. System sam wybierze dla Ciebie coś odpowiedniego. Warto wspomnieć też o sekcji “Zakłady Live” – nic innego jak obstawianie na żywo.

Niestandardowe obstawianie
 • Toto-Liga – to zestawy 13 wybranych przez bukmachera meczów piłkarskich
 • Toto-Gol – zestaw 6 wybranych przez bukmachera meczów
 • Toto-Lotek – zakłady na wyścigi konne na polskich i zagranicznych torach
 • Toto-Racing – zakłady na gonitwy psów z całego świata
 • GBI Racing – zakłady na wyścigi konne obejmujące wszystkie gonitwy na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii
Podsumowanie

Interesujące zakłady, szeroka oferta, ciekawe promocje, a do tego wszystkiego naprawdę przejrzysta strona. Także jasno określone zasady – wszystko to sprawia, że Totolotek jest lepszym bukmacherem.

Pomoc techniczna i kontakt z serwisem

Bukmacher Totolotek umożliwia Ci szybki kontakt z działem technicznym. On chętnie udzieli Ci wszelkich odpowiedzi na zapytania dotyczące oferty. A także udzieli pomocy w przypadku problemów z funkcjonowaniem serwisu. Z pracownikami Totolotka skonsultujesz się za pośrednictwem:

 • Live Chat z konsultantem
 • Kontakt telefoniczny: 22 321 03 40
 • E-mail: [email protected]
 • Formularz kontaktowy na stronie
 • Adres spółki: Totolotek S.A., ul. Taneczna 18b, 02-829, Warszawa