Dołącz do akcji

Sport na grubo

Weźcie udział w nowatorskim projekcie, pokażcie, w jaki sposób realizujecie swoją pasję do sportu, a może to do Was trafi nagroda o wartości 10 000 PLN

Poza nagrodą główną czeka również 5 nagród o wartości 1 000 PLN.

Wypełnij formularz

Wyniki

Roztrzygnięcie Sport na Grubo

Pierwsza edycja konkursu „Sport na Grubo” skierowanego do wszystkich klubów sportowych w Polsce dobiegła końca. Z ogromnej liczby prac zgłoszonych na konkurs kapituła wyłoniła zwycięzcę, a także przyznała pięć wyróżnień.

Asotra Płomień Sosnowiec
Klub Sportowy Sulmin
Polonia Bytom
Klub Sportowoy Karate
Klub Sportowy Seven
AZS UEK Kraków

Zwycięzcy i wyróżnionym gratulujmy, ponieważ poziom konkursu był bardzo wysoki, a liczba zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania.

Nagroda główna o wartości 10 000 PLN

Do wygrania sprzęt sportowy lub finansowanie inwestycji w niezbędną infrastrukturę sportową.

2

Sprzęt sportowy o wartości 1 000 PLN

3

Sprzęt sportowy o wartości 1 000 PLN

4

Sprzęt sportowy o wartości 1 000 PLN

5

Sprzęt sportowy o wartości 1 000 PLN

6

Sprzęt sportowy o wartości 1 000 PLN

O akcji

Pierwsza w Polsce tak szeroko zakrojona akcja popularyzująca sport niezależnie od stopnia zaawansowania i poziomu rozgrywkowego

Piramida, jaką jest polski sport, cechuje się ogromnymi dysproporcjami jeśli chodzi o zainteresowanie fanów i finansowe wsparcie. Tymczasem nie można zapominać, że niezwykle istotne jest zadbanie o cały ekosystem sportowy. Akcja ma zwrócić uwagę na fakt, że choć sportowców na różnym poziomie rozgrywkowym dzielić może wiele, to jedna rzecz, leżąca u podstaw rozgrywek na każdym szczeblu jest niezmienna - pasja do sportu.

Wielcy mistrzowie rodzą się zarówno w nowoczesnych i dobrze zorganizowanych akademiach, jak i w małych ośrodkach, które często pozostają zapomniane, a przypominamy sobie o nich dopiero w momencie, gdy któryś z ich wychowanków sięga po najwyższe laury. Dotarcie do takich miejsc i nadanie im odpowiedniego miejsca w sportowej hierarchii jest jednym z najważniejszych zadań dla ludzi, którym dobro polskiego sportu leży na sercu.

Akcja Sport na Grubo ma być kamieniem, który poruszy lawinę.

Krok po kroku

Dołącz do akcji Sport na Grubo

1

Zrób zdjęcie

Pokażcie nam w kreatywny i oryginalny sposób, jak realizujecie na co dzień swoją pasję do sportu. Zróbcie ciekawe zdjęcie z meczu czy treningu. Im bardziej pomysłowe, tym większe szanse na zwycięstwo.

2

Wstaw zdjęcie na stronę

Nic prostszego! Umieśćcie artykuł na stronie internetowej Waszego klubu, dodajcie tam swoje zdjęcie. Dodajcie też dopisek z aktywnym linkiem, abyśmy wiedzieli, że właśnie to zdjęcie ma wziąć udział w naszej akcji:

Przystąpiliśmy do akcji „Sport na Grubo” zorganizowanej przez portal https://gramgrubo.pl/, aby pokazać, jak ważna dla zawodników naszego klubu jest pasja do sportu!

3

Wyślij zgłoszenie

Ostatni krok! Wypełnij formularz na stronie (pamiętaj o linku do artykułu z Waszym zdjęciem!) i wyślij go do nas. Masz czas tylko do 31 maja 2021 roku do godziny 23:59.

4

Czekaj na wyniki

Daj nam chwilę, wybierzemy najlepsze naszym zdaniem zdjęcie w akcji „Sport na Grubo” i nagrodzimy ich autora sprzętem sportowym o wartości 10 000 PLN! Nie wygrałeś głównej nagrody? Nic straconego, bo mamy także pięć nagród po 1000 PLN każda dla pięciu uczestników konkursu w ramach nagrody pocieszenia.

Formularz

Dołącz do akcji Sport na Grubo    GramGrubo to serwis o tematyce sportowej. Specjalizujemy się w typowaniu meczów i porównywaniu ofert zakładów bukmacherskich.Tworzymy treści z myślą o kibicach, którzy chcą spróbować sił w obstawianiu.  U nas znajdziesz: