PZBuk bonus powitalny

Konkurencja na polskim rynku bukmacherskim jest dość spora. Z roku na rok zwiększa się bowiem liczba legalnych firm z których mogą skorzystać gracze. Oznacza to, iż bukmacherzy muszą zachęcić potencjalnych klientów do zarejestrowania się właśnie w ich firmie. Jak to zrobić? Jednym ze sposobów są oczywiście różnego typu bonusy. Czy dodatkowe przywileje dla  graczy posiada bukmacher PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie? Jeśli tak, to na czym polega bonus u tego bukmachera?

PZBuk informacje ogólne

Być może nie wszyscy jeszcze usłyszeli o bukmacherze PZBuk. Powstał on z podmiotu Cherry Online Polska Sp. z o. o, który otrzymał 28 czerwca 2018 roku zezwolenie na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez internet. Można zatem wywnioskować, iż mówimy tutaj o firmie, która na polskim rynku bukmacherskim jest od dość niedawna.

Lokale Polskich Zakładów Bukmacherskich nie spotkamy na ulicach żadnego z naszych miast. Firma nie ubiegała się bowiem o licencję na udzielanie zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych. Oznacza to, że jeżeli chcemy skorzystać z usług tego bukmachera, musimy zdecydować się tylko na postawienie kuponu w sieci.

Czy PZBuk posiada bonus powitalny? 

W jaki sposób można zachęcić graczy, by ten zarejestrował się u nowego bukmachera, rezygnując z usług innej firmy, do której jest przyzwyczajony? Podstawowym zabiegiem jest oczywiście bonus. PZBuk posiada oczywiście w swojej ofercie ciekawą opcję dla nowych graczy. Na czym polega wspominany bonus? 

PZBuk bonus na start

Niektórzy bukmacherzy decydują się na kilka bonusów, które otrzymuje użytkownik w momencie, gdy dokonuje rejestracji. W przypadku Polskich Zakładów Bukmacherskich jest nieco inaczej. Mowa bowiem tylko o jednym bonusie, który jest jednak bardzo ciekawy.

Bukmacher oferuje darmowy zakład o wysokości 50 PLN. Są oczywiście pewne warunki. Najpierw gracz musi zainwestować pieniądze, by następnie cieszyć się bonusu. Na czym polegają warunki darmowego zakładu? Już tłumaczymy. 

PZBuk warunki darmowego zakładu 50 PLN

Naturalnie, punktem pierwszym jest rejestracja, a założenie konta musi zostać potwierdzone poprzez zweryfikowanie numeru telefonu. W trakcie rejestracji trzeba wpisać kod bonusowy z PZBuk, który jest następujący - KODBONUSOWY20K. Po tych czynnościach, należy wpłacić własne środki i zagrać kupon wielokrotny o kursie wynoszącym minimum 2.0. Stawka zakładu nie może być mniejsza, niż 50 PLN.

Niezależnie od tego, czy kupon jest wygrany, czy przegrany, już po 10 minutach powinien pojawić się w rozwijanym menu "Wybierz aktywną promocję" darmowy zakład na 50 PLN. Tak jak w przypadku kuponu zagranego za wpłacone środki, kurs zakładu wielokrotnego musi wynieść minimum 2.0.

PZBuk czy trzeba obrócić bonus? 

Wielu graczy w momencie korzystania z bonusów zniechęcają warunki. Bukmacherzy ustalają bowiem zasady obrotu wygranych pieniędzy, które często są dość trudne do spełnienia. Co ciekawe, PZBuk zrezygnował z wymogu obrotu przed wypłatą. Wygrana z darmowego zakładu obejmuje jednak wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu. Od momentu aktywacji tej oferty, gracz ma 60 dni na wykorzystanie darmowego kuponu.

PZBuk bonusy okolicznościowe

Bukmacher pamięta także o graczach, którzy posiadają już konto. Dla nich przeznaczone są bonusy okolicznościowe. Dla przykładu w poniedziałek PZBuk oferuje darmowy zakład o wartości 10 PLN. Jakie są warunki tego bonusu? 

1) Gracz musi posiadać zweryfikowany numer telefonu 

2) Konieczna jest także aplikacja bukmachera 

3) Przed skorzystaniem z darmowego zakładu trzeba zapisać się do promocji poprzez formularz dostępny na stronie promocyjnej 

4) Aby otrzymać darmowe 10 PLN, najpierw trzeba zagrać kupon o wartości minimum 25 PLN z kursem wynoszącym przynajmniej 2.0. 

5) Wspominany kupon musi zostać zagrany dzięki aplikacji bukmachera. 

Darmowy zakład w wysokości 10 PLN zostanie dopisany do konta w ciągu 10 minut po spełnieniu warunków. Nie trzeba obrócić zwycięskiego kuponu. Co istotne, tak jak w przypadku bonusu na start, wygraną obejmuje wyłącznie kwota ponad stawkę postawionego zakładu. Gracz ma 24 godziny na wykorzystanie tej oferty.

Innym okolicznościowym bonusem oferowanym przez PZBuk jest Cashback w postaci darmowego zakładu. W zależności od tego, za jaką kwotę zagramy, otrzymamy zwrot podatku, który wynosi 12%. Będzie on w postaci kuponu. 

Jakie są warunki tego bonusu? 

1) Gracz musi posiadać zweryfikowany numer telefonu 

2) Przed skorzystaniem z darmowego zakładu trzeba zapisać się do promocji poprzez formularz dostępny na stronie promocyjnej 

3) W promocji biorą udział kupony ze zdarzeniami, których kursy wynoszą minimum 1.4. Zakład musi zostać rozliczony do momentu trwania promocji. W bonusie nie biorą udziały sporty wirtualne. 

Zakład, który powstał w wyniku cashbacku, można zagrać w momencie, gdy każde zdarzenie na kuponie będzie mięć kurs wynoszący minimum 1.4. Tak jak w przypadku wcześniejszego bonusu, wygrana obejmuje wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i nie jest objęta obrotem. 

PZbuk bonusy - plusy i minusy 

Jak to bywa w przypadku każdego bukmachera, bonusy PZBuk mają swoje plusy i minusy. Na pewno graczy może zachęcić fakt, iż tuż po zawarciu pierwszego zakładu otrzymujemy darmowy kupon w wysokości 50 PLN. Niektórych zniechęcić może stawka (50 PLN) debiutanckiego zakładu, który gracz musi pokryć sam. 

Drugi plusem z pewnością jest brak wymogu obrotu. Czasem trzykrotność czy czterokrotność obrotu wygranej kwoty nie przekonuje graczy do skorzystania z promocji. Warto pamiętać o istotnym punkcie regulaminu. Wizja zakładu o wysokości 50 PLN kusi, gdyż po kursie nieco ponad 2 możemy wygrać 100 PLN. Graczowi przysługuje jednak tylko kwota ponad stawkę postawionego zakładu. W związku z tym, zapewne spora część graczy zaryzykuje, tworząc kupon o nieco większym kursie.