forBET bonus powitalny

Każdy z nas lubi otrzymać coś za darmo. Nic zatem dziwnego, że gracze chętnie szukają dobrych promocji u bukmachera. Obecna konkurencja na rynku sprawia, że mamy do wyboru kilkunastu legalnych polskich bukmacherów. Konkurencja jest z pewnością zdrowym rozwiązaniem dla biznesu i gracze chętnie z niej korzystają. Jakie bonusy i promocje ofertę oferuje jeden z nich, konkretnie forBET? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

forBET bonusy - informacje ogólne

Przed zapoznaniem się z ofertą bonusową i rejestracją, zawsze warto dowiedzieć się kilku informacji związanych stricte z bukmacherem. 

Przede wszystkim forBET działa na licencji "Zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016". Oznacza to, że nie musimy obawiać się o stratę naszych pieniędzy, ponieważ bukmacher otrzymał zgodę od Ministerstwa Finansów na zakłady i jest w naszym kraju w pełni legalny. Głowna siedziba firmy znajduje się Warszawie, ale łącznie w Polsce mamy do dyspozycji ponad 200 punktów stacjonarnych. Swoją działalność rozpoczął dokładnie w 2016 roku, a niecałe dwa lata później otrzymał także zezwolenie na działalność w punktach naziemnych. 

forBET oczywiście regularnie wspiera polski sport, między innymi jako sponsor ŁKS-u Łódź. 

forBET bonusy - co nam dają?

Z pewnością bonusy potrafią przyciągnąć do danego bukmachera niejednego gracza. Zwykle bukmacherzy nie starają się kombinować i stosują znane wszystkim metody. Na start otrzymujemy zakład bez ryzyka, freebet lub bonus od depozytu. Gracz niejako wie, czego może oczekiwać. Nieco inaczej wygląda to pod kątem stałych klientów. Wówczas często stosowanym chwytem jest opcja gra bez podatku, bonus w AKO czy przeróżne boosty. Jak to wygląda na forBET?

forBET bonusy - jakie promocje oferuje bukmacher?

Przeanalizujmy zatem konkretnie jakie bonusy oferuje nam forBET. Na pewno wygląda to dużo lepiej. 

Bonus powitalny

Rozpocznijmy analizę od bonusu powitalnego. Wygląda on w skrócie tak:

Konkludując: forBET wynagradza nas aż za trzy początkowe depozyty. Pierwszy w 100%, drugi w 75%, zaś trzeci w 50%. 

- pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 zł
- drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 zł
- trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 zł

W celu odblokowania bonusu należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po kursie minimalnym 2,0. Natomiast aby wypłacić bonus gracz musi dokonać 4-krotnego obrotu zawierając kupony spełniające następujące warunki:
- Kupon singiel z kursem min. 2.0
- Kupon AKO z kursem ogólnym min. 2.0 oraz kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.3.

 Czas na obrót bonusem wynosi jedynie 30 dni od jego aktywacji 

Wirtualne II

forBET chce udobruchać także graczy, którzy chętnie korzystają ze sportów wirtualnych. Wystarczy, że gracz złoży kupon z minimum trzech zdarzeń, a jego wygrana zostanie powiększona o 5%. Łącznie możemy uzyskać dzięki temu aż o 40% więcej z jednego kuponu. 

Ilość zdarzeń – bonus:

3 zdarzenia – 5%

4 zdarzenia - 10%

5 zdarzeń - 15%

6 zdarzeń - 20%

7 zdarzeń - 25%

8 zdarzeń - 30%

9 zdarzeń - 35%

10 zdarzeń - 40%

Bonus urodzinowy 

Bukmacher oferuje także bonus urodzinowy. Jednak oczywiście wymaga to pewnej aktywności na koncie gracza w przeszłości. Jeśli myślicie, że w konkretny dzień wejdziecie na swoje konto i zwyczajnie odbierzecie bonus, to jesteście w błędzie.

Jakie konkretne zapisy widnieją w regulaminie tej promocji? Konkretnie dotyczy ona graczy, którzy w ostatnich trzech miesiącach wpłacili minimum 100 zł depozytu i dokonali przynajmniej jednokrotnego obrotu taką stawką. W takim przypadku gdy obchodzimy urodziny (pamiętajmy o tym przy rejestracji wpisując poprawną datę urodzenia) otrzymujemy bonus w wysokości 20 zł. W celu uwolnienia bonusu potrzebujemy dokonać 2-krotnego obrotu po kursie minimalnym 2.0. Kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO musi wynosić 1.20. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni.

Czy forBET oferuje grę bez podatku?

Niestety nie. forBET obecnie nie posiada opcji gry bez podatku. 

Jakie opcje na start oferuje forBET?

Przede wszystkim bonus od depozytu. Co ciekawe mamy do dyspozycji aż trzy podobne bonusy od wpłat. 

Czy forBET jest legalny?

Jak najbardziej. W 2016 roku forBET uzyskał od Ministerstwa Finansów licencje na wzajemne zakłady i jest w pełni legalnym polskim bukmacherem.