Mistrzostwa Świata Formuły 1. "And the winner is..."

Mistrzostwa Świata Formuły 1. "And the winner is..."
15 Maj 2019
Typy bukmacherskie
0
155

Za nami pierwszych pięć wyścigów Formuły 1 w sezonie 2019 i jak na razie jest po prostu... nudno. Przynajmniej w czołówce, w której dzieli i rządzi Mercedes. Jeśli po dość owocnych testach w Barcelonie liczyliśmy, że Ferrari w końcu włączy się do realnej walki (a nie tylko do mówienia o niej), znów musimy obejść się smakiem.

Pięć Grand Prix, pięć dubletów Mercedesa. Sytuacja bez precedensu, bo jeszcze nigdy w historii nie widzieliśmy czegoś podobnego. "Srebrne strzały" kolejny już sezon zostawiły resztę stawki z tyłu i - czasem przy odrobinie szczęścia - pędzą po kolejne tytuły. Czy jest jakaś szansa, że to się zmieni?

F1 mimo tego, że jest złożonym sportem i nie da się w niej znacznie zmienić czegoś na przestrzeni dni/tygodni, bywa nieprzewidywalna. Każde Grand Prix rządzi się swoimi prawami i na każdym można odkryć coś, co przełoży się na poprawę w kolejnych wyścigach. Ferrari jest dość blisko i choć potrzebuje niemal cudu, by wyprzedzić Mercedesa, nie możemy tego wykluczać. Czy istnieje jeszcze szansa, że legendarny zespół włączy się do walki? Trzymamy kciuki. Bukmacherzy raczej w to nie wierzą - a wy?

Jeszcze większa rozbieżność panuje w szansach na tytuł wśród kierowców. Najmniej rzecz jasna płaci się za triumf Lewisa Hamiltona, który był najlepszy w czterech z poprzednich pięciu sezonów. W tym roku dużą przemianę przeszedł Valtteri Bottas i kto wie, czy nie powtórzy sukcesu Nico Rosberga z 2016 roku. Dla jeszcze większych romantyków F1, kurs na mistrzostwo Vettela/Leclerca wynosi 17,5. Na ten moment szanse wydają się niemal zerowe, ale jeśli Ferrari faktycznie rozwiązałoby swoje problemy... Kto wie. Dla dramaturgii sezonu i jego piękna, taki scenariusz byłby idealny.

BETFAN to nowy bukmacher, gdzie przy minimum 2 zdarzeniach i kursie 2,00 możemy zagrać kupon bez podatku. Nie macie jeszcze tam konta? Załóżcie je z kodem rejestracji GRAMGRUBO https://www.betfan.pl/

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.