PŚ w Lahti. Dwa typy na niedzielę

PŚ w Lahti. Dwa typy na niedzielę
10 Lut 2019
0
293

Konkurs drużynowy okazał się dobry dla nas pod względem typowania. Proponowany kupon zapisujemy na plus. Jednak nie spoczywamy na laurach i już teraz proponujemy Wam zakład akumulowany na niedzielne zawody. 

Lahti- konkurs indywidualny, niedziela 16:15 (Transmisja Eurosport1, TVP1, TVP Sport)

Stefan Kraft przeżywa obecnie swój szczyt formy. Skacze powtarzalnie i dobrze. Styl jest jego wielkim atutem rzecz jasna, bo z reguły dostaje wysokie noty. We wczorajszym konkursie drużynowym był znowu świetny. Zestawiony jest w parze m.in. z Geigerem.  Niemiec miał udany początek sezonu, ale na pewnym etapie począwszy od TCS coś się zacięło. Skacze przeciętnie, widać jak poszczególne skoki zawala. Owszem wczoraj w drużynówce zastąpił Eisenbichlera bardzo dobrze, ale nadal dla mnie do nieregylarny zawodnik. Sam fakt, że wypadł z top10 klasyfikacji generalnej PŚ pokazuje jego zjazd i dołek formy. Wniosek, gram Krafta nie patrząc na wczorajsze skoki, bo mógł być to jednorazowy wyskok. 

Ryoyu Kobayashi już nie ma tego dynamitu w sobie, nie odlatuje rywalom o wiele metrów, ale nadal potrafi wygrywać. Sądziłem, że na lotach w Oberstdorfie będzie słaby, a tu proszę. Wygrał jeden z konkursów i zamknął mi usta. Ryoyu to Ryoyu. Zdaję sobie sprawę z obniżki formy, ale grać na niego po takim kursie zestawionym z Granerudem zawsze warto moim zdaniem. Norwedzy potężny kryzys. Dziś poinformowano, że Stjernen i Tande nie będą skakać, wieć Granerud jedną z nadziei na dobre wyniki. Jednak ja bym był ostrożny. Granerud to żaden bożyszczy skoków norweskich. A tu mamy @1,52 na Ryoyu. Grzechem nie skorzystać. 

Wychodzi więc dość mocny dubel. Dwóch wielkich zawodników zestawionych z tymi, którzy mają olbrzymie wahania. Czy to dobry sposób na wygraną dziś?

Kupon AKO @ 2,13  FORTUNA
Stefan Kraft - Karl Geiger 1 @ 1,40
Ryoyu Kobayashi - Halvor Egner Granerud 1 @ 1,52

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.