Ewinner - wkrótce legalny bukmacher – co wiemy o nowym serwisie?

Ewinner - wkrótce legalny bukmacher – co wiemy o nowym serwisie?
29 Sty 2019
0
74

Ewinner będzie już dwunastym, legalnym bukmacherem na polskim rynku. Firma otrzymała licencje Ministra Finansów pod października 2018 roku. Na ten moment, bukmacher jest bardzo enigmatyczny i nie posiada jeszcze swojego serwisu internetowego. Posiadamy jednak pewne informacje, które mogą zainteresować graczy oczekujących na debiuty nowych, polskich bukmacherów. Jak każdy bukmacher, ma swoje przecieki i dzięki temu możemy poszukiwać kolejnych informacji, które będą w stanie nam pomóc kształt bukmachera. Oczywiście jest to w pewnym stopniu domysł, lecz staramy się zawsze bazować na naszym doświadczeniu i tym, co bukmacherzy do tej pory oferowali nam na Polskim rynku. Wybierająć tego bukmachera, na pewno będziemy mogli uzyskać nowy, ciekawy bonus, co już jest dla nas pewnego rodzaju ciekawostką, która może nas przekonać do współpracy. Ewinner to bukmacher o dużym potencjale, skutkiem czego możemy spodziewać się ciekawych promocji i ofert.

Niezamierzony falstart serwisu Ewinner w sieci?

Wiele informacji na temat tego bukmachera można było uzyskać z jego oficjalnej strony online. Pojawiła się ona tylko na chwilę i wszystko wskazuje na to, że był to niezamierzony falstart. Tego typu działania jasno pokazują, iż bukmacher jest już bliski swojego startu i ma wiele informacji, którymi może się z nami podzielić. Niestety jak się okazało, strona szybko znikając z internetu, zaostrzyła tylko apetyt graczy, warto jest jednak zwrócić uwagę na fakt, iż bukmacher tym samym zrobił wokół siebie jeszcze przed startem odpowiedniego zamieszania. Warto także nadmienić, iż bukmacher już był w Polsce swojego czasu i na swój sposób zna ten rynek. Jeszcze kilka lat temu, przed nowelizacją ustawy hazardowej Polacy mogli bez problemu grać przy pomocy marki Ewinner.

Serwis korzystał z darmowych grafik, a w wielu polach tekstowych widniała standardowa formuła „Lorem Ipsum”. Mogliśmy jednak zapoznać się z szablonem strony głównej, dzięki czemu, znamy podstawowy zamysł serwisu, który powinien zadebiutować na początku 2019 roku.

Na stronie, która pojawiła się tylko na chwilę, można było dołączyć do newslettera. Czy użytkownicy, który zdążyli to zrobić mogą liczyć na ciekawe promocje startowe? Czas pokaże.

 

 

Podstawowe informacje na temat serwisu Ewinner

30 października 2018 roku Ministerstwo Finansów wydało licencję nr. PS4.6831.29.2017, która zezwala spółce Ewinner na legalne przyjmowanie zakładów wzajemnych w naszym kraju zarówno przez Internet, jak również w punktach naziemnych. Właścicielami firmy są: Grzegorz Nowak, Agnieszka Zielińska, Dominika Dębicka oraz Edyta Grzybowska. Wymienione osoby od wielu lat związane są z biznesem, lecz w przeszłości nie były zaangażowane w inny projekt związany z zakładami bukmacherskimi.

Tak jak wspomnieliśmy, serwis powinien zadebiutować na rynku na początku 2019 roku. Co ciekawe, działający przez chwilę serwis posiadał podstronę związaną z piłkarskimi Mistrzostwami Świata w piłce nożnej.

To oznacza, że firma planowało debiut znacznie wcześniej. Dosyć okrojony szablon wskazuje, że twórców czeka jeszcze bardzo dużo pracy zanim serwis będzie mógł zostać z czystym sumieniem oddany do użytkowania graczom. Wierzymy jednak, że po uzyskaniu licencji pracę ruszyły pełnym tempem i już niebawem bukmacherski rynek powiększy się o markę Ewinner.

 

 

Co zaoferuje nam nowy bukmacher Ewinner?

Szablon głównej strony informuje nas o początkowych planach bukmachera. Oczywiście wciąż nie jest równoznaczne z tym, ze owe funkcje pojawią się w końcowej wersji serwisu. Strona Ewinner, którą można było obserwować przez krótki czas zawierała następujące sekcje:

  • Zakłady bukmacherskie – obszerna oferta zakładów przedmeczowych. Można było w niej odnaleźć zakładki na rynki: piłki nożnej, tenisa, siatkówki oraz koszykówki. System nawigacji zapowiada się obiecująco. Twórcy strony stawiają na ładny wygląd i pełną funkcjonalność.Oczywiście cztery wyżej wymienione dyscypliny to tylko niewielka część tego, co zaoferuje Ewinner w momencie debiutu. Prawdopodobnie strona będzie posiadać zakłady na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, tak aby każdy gracz mógł tutaj znaleźć coś dla siebie.
  • Zakłady Live – w szablonie głównej strony bukmachera Ewinner pojawiła się także sekcja zakładów na żywo. Oczywiście nie ma w tym nic dziwnego. Przy tak dużej konkurencji w polskiej branży bukmacherskiej, możliwość obstawiania wydarzeń live to absolutna podstawa.Trudno wyobrazić sobie serwis bez tej funkcji, który byłby w stanie przebić się do czołówki najpopularniejszych zakładów bukmacherskich w Polsce. Możemy zatem śmiało stwierdzić, że finalna wersja serwisu Ewinner będzie wyposażona w sekcję zakładów Live.
  • eSport – Ewinner idzie z duchem czasu i chce zostać kolejnym bukmacherem, który ze szczególną starannością udostępnia graczom zakłady esportowe. Oddzielna sekcja z całą pewnością spotka się z aprobatą fanów tej dyscypliny. Nie wiemy, jakie dokładnie dziedziny esportu będą dostępne w ofercie zakładów.Na pewno możemy się spodziewać przynajmniej kilku gier: Counter Strike, League of Legends, DOTA 2, Hearthstone. To obecnie najważniejsze dyscypliny w świecie esportu, które przyciągają największe zainteresowanie sympatyków.

 

Bonus powitalny i promocje w serwisie Ewinner

Nie mamy również żadnych szczegółowych informacji na temat ewentualnego bonusu powitalnego. Nie ulega jednak wątpliwości, że oferta musi być bardzo atrakcyjna, aby na początku działalności serwisu przyciągnąć do siebie fanów. Na polskim rynku, sam bonus powitalny do pierwszej wpłaty to obecnie zdecydowanie za mało.

Niemal każdy serwis oferuje przynajmniej dwa bonusy startowe. Bardzo ważnym elementem jest szczególnie bonus bez depozytu, który pozwala otrzymać środki na grę za samą rejestrację konta. To bezpieczny sposób na zapoznanie się z serwisem bez ryzykowania własnych pieniędzy. A zatem, Ewinner powinien zaproponować swoim klientom taką formę bonusu.

Na tak konkurencyjnym rynku nie można zabłysnąć bez imponującej oferty promocyjnej. Jeśli Ewinner chce się liczyć w branży, musi zadbać także o korzystne promocje dla aktywnych graczy. Premie kursowe, bonusy od zakładów combi, bezpieczne zakłady. To tylko niektóre z form promocji oferowanych przez innych bukmacherów. Nie będzie zatem łatwo zaskoczyć czymś nowym, ale wierzymy, że Ewinner zaproponuje nowym klientom coś specjalnego.

Program lojalnościowy u bukmachera Ewinner

Jedna z podstron każe nam przypuszczać, że serwis Ewinner planuje uruchomienie programu lojalnościowego. Na planszy można było bowiem przeczytać o unikalnym systemie społecznościowym rywalizacji graczy. „Obstawiasz, wygrywasz, punktujesz”.

Te zwroty najlepiej odzwierciedlają, że w serwisie Ewinner najaktywniej gracze będą mogli liczyć na dodatkowe bonusy i promocje. Jaki kształt przybierze program lojalnościowy? Wygląd podstrony sugerował, że będzie to coś w rodzaju ligi typerów, w której gracze ściągają się w rankingu o wysokie nagrody.

Opinie klientów na temat serwisu Ewinner

Serwis bukmacherski Ewinner wciąż pozostaje dużą niewiadomą, ale po tym co pokazała nam próbna wersja serwisu, możemy stwierdzić, że osoby zarządzające marką znają się na rzeczy. Widać to szczególnie po rozdzieleniu sekcji esportowej co stanowi ukłon w kierunku graczy interesujących się tą dziedziną.

Także planowany program lojalnościowy wskazuje, że bukmacher Ewinner ma szanse w krótkim czasie zyskać popularność i przyciągnąć do siebie szerokie grono nowych graczy. Mamy nadzieję, że serwis wystartuje już na początku 2019 roku.

Czy polecamy przyszłego bukmachera Ewinner w 2019 roku?

Nasza decyzja jest oczywista. Na pewno warto sprawdzić nowego bukmachera, choćby dla bonusu, który to prawdopodobnie będzie na nas czekać. Atrakcyjne wynagrodzenie za rejestrację to rzecz kompletnie podstawowa u bukmacherów, skutkiem czego możemy być pewni, że Ewinner zaproponuje nam coś, dzięki czemu założenie konta stanie się dla nas rzeczą atrakcyjną.

Ewinner to także nowa możliwość na złapanie ciekawych kursów na spotkania, albowiem jak wiadomo, nowi bukmacherzy zawsze staraja się być w tej kwestii atrakcyjni. Naszym zdaniem warto będzie spróbować nowej platformy i jej możliwości!

Pamiętajmy iż szeroki wybór bukmacherów to zawsze świetna możliwość ku temu, aby zarobić na tym dodatkowe pieniądze. Jeśli tylko mamy przyszykowane typy, warto zaryzykować większe stawki, aby móc uzyskać jeszcze większe wygrane, ograniczając ku temu rzyko przegranej do 0%, jeśli wybieramy zakłady bez ryzyka. Nasz wybór jest tutaj niezwykle istotny i zawsze, będzie przesądzać o naszej wygranej!

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.