Traf – Zakłady Wzajemne – recenzje i opis bukmachera

Traf – Zakłady Wzajemne – recenzje i opis bukmachera
29 Sty 2019
2
71

Spółka Traf – Zakłady Wzajemne uzyskała w 2017 roku licencje na legalne przyjmowanie zakładów wzajemnych. Był to wówczas ósmy legalny operator zakładów bukmacherskich w naszym kraju. To oczywiście wywołało spore zainteresowanie graczy, którzy pytali, kiedy nowy serwis zadebiutuje w sieci. Traf nie jest jednak zwykłym bukmacherem. To firma, która zajmuje się przyjmowaniem zakładów wzajemnych na wyścigi konne rozgrywane na torze Służewiec.

 

 

Historia działalności Traf – Zakłady Wzajemne

Polska może się pochwalić bardzo bogatą historią dyscypliny gonitw konnych. Symbolem tego sportu w naszym kraju jest warszawski Tor Służewiec. Jego początki sięgają czerwca 1939 roku. Na Służewcu podziwiać można nie tylko wyścigi konne. Od czasu do czasu odbywają się tam koncerty wielkich, światowych wykonawców. W przeszłości, na scenie przynależącej do tory wystąpili tacy artyści jak: U2, Depeche Mode, Sting, Duran Duran, George Michael, The Rolling Stones czy Britney Spears.

W roku 2004 upadła spółka zarządzają obiektem. Cztery lata później, tor Służewiec został przejęty przez Totalizator Sportowy. Historia samych zakładów bukmacherskich w tym miejscu sięga bardzo zamierzchłych czasów. Już w latach 60. możliwe było obstawianie kolejności gonitw konnych. Nie może zatem dziwić, że Totalizator Sportowy postanowił przywrócić taką możliwość klientom. W roku 2017 spółka Traf – Zakłady Wzajemne otrzymała licencję Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów bukmacherskich w punkcie naziemnym. Od tego momentu, goście na torze Służewiec ponownie mają możliwość typowania wyścigów konnych.

Oferta zakładów na wyścigi konne Traf

Bukmacher działa zgodnie z tradycją znaną od wielu lat na torach do wyścigów konnych. Klienci mają możliwość obstawiania kolejności w jakich konie przybiegną do mety. Dostępne są zarówno pojedyncze zakłady jak również zakłady systemowe zwiększające szanse gracza na wygraną. Dużą popularnością cieszą się także totalizatory konne. Na takim blankiecie zakupionym za kilka złotych należy wytypować kolejność kilku lub kilkunastu gonitw konnych. Im większa liczba prawidłowych typów, tym większa wygrana zostanie wypłacona w okienku.

Na ten moment, Traf – Zakłady Wzajemne ma w swojej ofercie wyścigi konne rozgrywane na Służewcu oraz innych torach wyścigowych w Polsce. Dostępna jest także ekskluzywna oferta gonitw organizowanych na torach we Francji. Celem Totalizatora Sportowego jest pozyskiwanie kolejnych licencji, tak aby gracze mogli obstawiać wyścigi konne rozgrywane na całym świecie. Licencja, którą otrzymał bukmacher upoważnia także do przyjmowania zakładów przez Internet. Na ten moment Traf nie korzysta z tego przywileju, ale niewykluczone, że przy większej i rozbudowanej ofercie, gracze będą mogli obstawiać wyścigi konne w serwisie internetowym. W tym momencie, klienci punktów naziemnych mogą obstawiać następujące rodzaje zakładów:

  • Zakład na pojedynczą gonitwę – najprostsza forma zakładu umożliwia wskazanie najlepszego konia w konkretnej gonitwie. Istnieje także możliwość wytypowania pełnej kolejności, co wiąże się z większymi wygranymi.

  • Zakłady systemowe – w zakładach systemowych możliwe jest obstawianie różnych kombinacji kolejności w kolejnych gonitwach. To nieco zmniejsza zysk z kuponu, ale jednocześnie w znaczący sposób zwiększa prawdopodobieństwo na wygranie zakładu.

  • Totalizatory konne – blankiet z kilkoma lub kilkunastoma gonitwami, w których gracz typuje kolejność na mecie. Obstawienie takiego zakładu to koszt kilku złotych. Przy wysokiej skuteczności można liczyć na bardzo duże zyski. W zależności od liczby trafień naliczana jest odpowiednia wygrana.

Zakłady są przyjmowane w okienkach punktu naziemnego zlokalizowanego na torze wyścigowym Służewiec. Następnie, klienci mają możliwość oglądania wyścigu z wysokości trybun lub śledzenia przebiegu gonitwy na ekranach telewizorów. To bez wątpienia niezwykle emocjonująca forma obstawiania zakładów bukmacherskich. Każdy miłośnik typowania wydarzeń sportowych powinien choć raz poznać unikalny klimat panujący na torach wyścigowych. Zwykle, gonitwy na torze Służewiec odbywają się w poniedziałki i wtorki.

 

 

Czy Traf – Zakłady Wzajemne uruchomi serwis internetowy?

Bukmacher już teraz posiada swoją oficjalną stronę internetową, ale na ten moment nie ma możliwości obstawiania wyścigów konnych online. W serwisie gracze mogą zapoznać się z regulaminem, dowiedzieć się więcej na temat zakładów, a także poznać plan gonitw na najbliższe dni wyścigowe. Tak jak już wspomnieliśmy, na ten moment, obstawianie zakładów jest możliwe wyłącznie w punkcie naziemnym zlokalizowanym na Torze Służewiec.

Totalizator Sportowy zapowiada jednak dalszy rozwój zakładów bukmacherskich Traf. Na ten moment spółka stara się zdobyć licencje na udostępnianie zakładów z torów na całym świecie. Jeśli to się powiedzie, niewykluczone, że Traf zacznie udostępniać ofertę także za pośrednictwem serwisu online. Licencja przyznana w 2017 roku umożliwia bowiem takie działanie. Jednocześnie, bukmacher planuje otworzenie kolejnych punktów naziemnych.

Opinie na temat Traf – Zakłady Wzajemne

Bukmacher po uzyskaniu licencji cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. Wyścigi konne to jedna z najstarszych dyscyplin sportowych, na którą przyjmowane były zakłady wzajemne. Należy zatem pochwalić Totalizator Sportowy za przywrócenie tej tradycji na Torze Służewiec. Prezentujemy plusy i minusy bukmachera Traf wymieniane przez klientów.

Plusy:

  • Wyścigi konne to niezwykle emocjonujący sport. Od wielu lat na torach wyścigowych funkcjonują firmy bukmacherskie przyjmujące zakłady na kolejne gonitwy. Korzystając z usług Traf – Zakłady Wzajemne jesteśmy w stanie poznać bliżej ten fascynujący obszar sportu.

  • Bukmacher Traf może się pochwalić bardzo bogatą ofertą na gonitwy rozgrywane na Służewcu, innych torach w Polsce, a także na niektórych hipodromach we Francji.

  • Rozbudowana oferta zakładów daje graczom dużą swobodę w typowaniu kolejności gonitw. Blankiety do obstawiania zostały stworzone w taki sposób, aby także gracze niedoświadczeni w tej dziedzinie bukmacherki mogli sobie łatwo poradzić i wnieść interesujący zakład.

Minusy:

  • Na ten moment bukmacher Traf – Zakłady Wzajemne udostępnia swoją ofertę wyłącznie w punkcie naziemnym zlokalizowanym na Torze Służewiec.

  • Obstawianie gonitw konnych u bukmachera Traf nie jest na razie możliwe w serwisie internetowym oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Jesteśmy jednak przekonani, że Totalizator Sportowy będzie sumiennie dbał o ciągły rozwój Toru Służewiec oraz przynależących do niego zakładów bukmacherskich Traf. Liczymy na to, że działalność spółki ponownie zwiększy zainteresowanie polskich fanów wyścigami konnymi. Warto z uwagą śledzić dalsze poczynania tego bukmachera. Mamy nadzieję, że już niebawem pojawi się możliwość obstawiania gonitw konnych przez Internet.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.