Cashback bukmacher - czym jest i jak działa ?

Cashback bukmacher - czym jest i jak działa ?
29 Sty 2019
0
25
Bukmacher eToTo oferuje nowy, świetny bonus pieniężny - zgarnij go tutaj!

Można powiedzieć, że każdy bukmacher ma to do siebie, iż przygotowuje dla swoich klientów coraz to ciekawsze propozycje. Wszak walka o klienta to proces, który toczy się nieustannie. Mimo tego, że mamy blokowanie zagranicznych stron bukmacherów, konkurencja nie jest mała (choć rzecz jasna uległa znacznemu zmniejszeniu). Co do konkretów, mowa o naprawdę szerokim temacie, więc na razie skupimy się na tym, co niesie za sobą cashback bukmacher.

 

 

Dobrze że mamy cashback u danego bukmachera!

Dobrze też od razu podkreślić, że z całą pewnością, że oferta typu cashback bukmacher nie jest dla każdego. Konkrety zależne są od tego, jaka jest polityka konkretnej firmy. Dobrze też od razu zaznaczyć, o czym tak naprawdę mowa. Mówiąc wprost — chodzi o ubezpieczenie. Jeżeli postawimy kupon z uwzględnieniem pewnych warunków, nawet w razie przegranej pieniądze wrócą na nasze konto.

Warto jednak podkreślić, że powrót nie będzie już dotyczyć konta głównego, pieniądze wrócą na konto bonusowe, a bonus trzeba będzie obrócić (dobrze też, abyście mieli świadomość, iż bukmacher może nie wspominać na temat tego faktu). Od razu wypada też odnieść się do tego, iż przedstawiony sposób nie jest jedyną opcją w przypadku caschbacku. Tak, jak było mówione, wszytko zależy od polityki firmy, ale na pewno należy spodziewać się sytuacji, w której cashback dotyczyć będzie wyłącznie nowych klientów (bukmacher z bonusem na start).

Oferty dostępne na rynku

Jak już wiecie, dzięki temu, że mamy różne oferty, w tym cashback bukmacher, ryzyko nieudanej przygody z zakładami bukmacherskimi jest w pewnym stopniu mniejsze (w pewnym, bo w końcu kluczową rolę odgrywają nasze typy). Biorąc to pod uwagę czas zadać sobie pytanie, zakłady bukmacherskie jak zacząć? Na pewno jest to temat, w przypadku którego obowiązuje zasada, że ile ludzi, tyle też i opinii.

Ktoś może więc zapytać, skąd wiedzieć, jaka osoba ma rację? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie z całą pewnością do najprostszych nie należy, ale spróbujemy zrobić wszystko, aby sprostać zadaniu w tym tekście. Zacznijmy od tego, że gra możliwa jest zarówno w zakładach stacjonarnych, jak i internetowych. Każda osoba wybiera bardziej satysfakcjonujące rozwiązanie. Kiedy to już ustalone, nie pozostaje nic innego, jak wybrać odpowiedniego bukmachera.

 

 

Konkurencja na rynku przedstawia się w następujący sposób:

– STS
– Fortuna
– Milenium
– Totolotek
– forBET
– ETOTO
– LvBet
– Superbet

Zatrzymajmy się na chwilę przy Superbecie. Otóż musicie wiedzieć, że na ten moment sytuacja przedstawia się tak, że w SuperBet nie możemy typować przez internet. Zostaje nam tylko wizyta w jednym z punktów tego bukmachera. Czy to się w przyszłości zmieni? Bardzo prawdopodobne, ale powstaje pytanie, kiedy dojdzie do tej zmiany? Przejdźmy teraz do tego, w jaki sposób dokonać wyboru odpowiedniego bukmachera. Opcje są różne, zapewne wiele osób kieruje się promocjami, czyli przykładowo tym, jaka firma proponuje cashback bukmacher.

Niemniej najlepszym rozwiązaniem wydaje się szczegółowe poznanie oferty na interesujące nas mecze. Porównując kursy wystawiane przez poszczególne firmy, można zauważyć pewne różnice i patrząc na nie, należy dokonać oceny, gdzie jest szansa na największą wygraną. Kiedy już wiemy, gdzie grać i podjęliśmy decyzję, gdzie zagramy, najwyższa pora na kolejny krok — co proponują nam bukmacherzy?. Wbrew pozorom propozycje w zakładach bukmacherskich możemy określić jako stosunkowo skomplikowane, gdyż zakłady bukmacherskie to gwarancja bardzo dużej ilości zakładów.

Mając to na uwadze, najlepiej będzie dokonać podziału na następujące części:

– zakłady przedmeczowe
– zakłady na żywo

Skoro już podział został przedstawiony, czas na wyjaśnienia. Zakłady przedmeczowe jak sama nazwa wskazuje, mogą być zawierane wyłącznie przed meczem. Przy zakładach na żywo naturalnie mamy do czynienia z analogiczną sytuacją. Warto jednak zaznaczyć, że możliwość typowania zdarzeń pojawia się jeszcze przed rozpoczęciem meczu, czyli teoretycznie zakład na żywo może być zakładem przedmeczowym. To jednak taka ciekawostka. Można rzec, że w ten sposób zostało nam przejść do kuponów. Otóż nie każdy kupon jest taki sam, a czasem zdarza się tak, iż nieprawidłowy typ nie będzie równoznaczny z brakiem wygranej.

 

 

Przejdźmy od razu do faktów, a te przedstawiają się tak:

– kupony pojedyncze
– kupony kombinacyjne
– kupony systemowe

Podobnie jak wtedy, kiedy mówiliśmy o zakładach, zacznijmy od początku, czyli w tym wypadku od zakładów pojedynczych. Zakłady pojedyncze to najprostsza forma zakładów. Po prostu wybieramy cokolwiek z zakładów przedmeczowych bądź też na żywo, dodajemy stawkę i wysyłamy kupon. Jeżeli chodzi o kupony kombinacyjne, sytuacja jest niemal identyczna, jak przy zakładach pojedynczych. Różnica polega na tym, że musimy wybrać więcej niż jedno zdarzenie.

Dodatkowo musicie też mieć na uwadze, iż kurs to wynik mnożenia pojedynczych typów a wygrana możliwa jest tylko wtedy, kiedy każdy zakład został prawidłowo wytypowany. Tak zostały nam już tylko kupony systemowe. To, jak oblicza się ewentualną wygraną, w ich przypadku musimy sobie zostawić. W dużym skrócie przykładowo możemy zdecydować się na zakład 3/4. W takiej sytuacji zakład jest wygrany, kiedy trzy z czterech typów będą odpowiednie. Można też uogólnić nieco, że kupon systemowy charakteryzuje się tym, iż nie wszystkie typy muszą być trafione.

 

 

Bonusy które możesz uzyskać na początku.

W tej części tekstu skupimy się na bonusach, które oferowane są na początku przygody z zakładami bukmacherskimi. Jak już mówiliśmy sobie wcześniej, może dojść do sytuacji, w której bukmacher bonus na start to będzie cashback. Jeżeli chodzi o pozostałe opcje, to tak, jak na początku, kiedy tematem był cashback bukmacher — konkrety zależą od podejścia poszczególnych firm. Nie oznacza to jednak tego, że nie odniesiemy się do przykładów. Bardzo dobrym przykładem, w kwestii bukmacher z bonusem na start jest bonus bez depozytu. Sprawa jest banalna — rejestrujemy się i w zamian na naszym koncie bonusowym pojawia się jakaś kwota.

Można rzec, że plusem tego rozwiązania jest fakt, że możemy spróbować szczęścia, nie ryzykując własnymi pieniędzmi. Co do innych opcji, za bardzo popularny należy uznać bonus od depozytu. Jak łatwo się domyślić, taki bonus na pewno zawiera jakieś ograniczenia. Biorąc pod uwagę działania poszczególnych firm, na ten moment są dwa rodzaje propozycji: pierwsza wpłata jest podwajana, lub przyznaje się 50% od depozytu. Na dobrą sprawę są to wszystkie opcje, jeśli interesuje nas bukmacher z bonusem na start. Przewidywanie przyszłości sobie zostawmy.

 

 

Bonusy zawsze warto wykorzystywać…

Na koniec wracamy jeszcze do tematu tekstu, czyli tego, co to jest cashback bukmacher. Patrząc z perspektywy całego tekstu, do tej pory patrzyliśmy na to, z czym wiąże się cashback bukmacher, powiedzieliśmy sobie o bonusie na start oraz odnieśliśmy się do początków w zakładach bukmacherskich. Teraz pójdziemy o krok dalej. Temat tego akapitu to zakłady bukmacherskie cashaback oraz to, jak grać w zakładach.

Nie ma co ukrywać, że powstało wiele teorii na ten temat i każda osoba uważa się za eksperta. Gdybyśmy jednak mieli do czynienia z prawdziwymi ekspertami, nie byłoby tylu nieudanych zakładów. Niemniej zacznijmy od początku. Przede wszystkim należy mieć świadomość tego, że zakłady bukmacherskie to ryzyko zwycięstw i porażek. W końcu obstawienie faworyta nie jest pewnym zyskiem. Być może dla części z Was wyda się to dziwne, ale niewykluczone, że znajdą się tacy, którzy mają inne zdanie na ten temat.

Naturalnie jest to odniesienie się do osób puszczających “taśmy”. “Taśmy” to kupony, na których znajduje się mnóstwo meczów i naturalnie najczęściej mamy na nich do czynienia z sytuacją, w której klient stawia na zdecydowanego faworyta. Zdecydowanie najczęstsza historia w takich przypadkach jest taka, kiedy przynajmniej jeden faworyt nie wywiązuje się ze swojej roli. Odnośnie do tego, jak grać w zakładach, wiecie już, że cashback bukmacher to można by rzec zakład bez ryzyka (choć jak zapewne pamiętacie, jest to nieco kłamliwe, ponieważ w przypadku przegranej pieniądze nie znajdą się na depozycie, znajdą się na koncie bonusowym, a bonus musi zostać obrócony).

 

 

Zwroty są potrzebne na Polskim rynku gier

Niemniej bez wątpienia zakłady bukmacherskie cashback są interesującą pomocą, ale mówiąc wprost — mowa o pomocy na jeden raz. Patrząc na sprawę w dalszej perspektywie, na dobrą sprawę jesteśmy zdani sami na siebie. Ewentualnie zostają promocje okolicznościowe, ale jest to tak szeroki temat, iż odnoszenie się do niego to tak naprawdę niekończąca się opowieść.

Z drugiej strony niech nikt nie myśli, że mowa o temacie, który należy pomijać. Bardzo ważne jest to w przypadku obstawiania u bukmachera forBET. Każda osoba ma prawo oceniać oferty bukmacherów według własnej oceny, ale w przypadku promocji okolicznościowych można przyjąć założenie, że zdecydowana większość z Was powinna stwierdzić, iż forBET nie ma konkurencji. W razie zainteresowania szczegółami, po prostu zapoznajcie się ze stroną internetową tej firmy. Wracając do przygody z zakładami, po tym, jak zakłady bukmacherskie cashback nie jest możliwy, trzeba sobie jakoś radzić. Być może nie wszyscy się zgodzą, ale nie ma złotej reguły. Tak, jak już było mówione, zaufanie zdecydowanemu faworytowi nie wiąże się z sukcesem. Niemniej, jeśli jednak znajdą się tacy, którzy za wszelką cenę będą chcieli otrzymać wskazówki związane z zakładami bukmacherskimi, swego rodzaju pomoc jest jak najbardziej realna.

Co do konkretów, oto lista tego, o czym powinno się pamiętać:

– hazard uzależnia
– wygrana może być początkiem końca (jeśli coś wygramy, z pewnością błyskawicznie pojawi się ochota, aby zysk został szybko pomnożony, nie dajmy się skusić)
– w przypadku przegranej nie próbujmy natychmiast odrobić strat
– obstawiajmy zakłady dotyczące dyscypliny na temat, której mamy sporą wiedzę
– zastanówmy się nad tym, jak wiele możemy zaryzykować

Na tym zakończmy, ale niewykluczone, iż znajdą się także osoby, które bez problemu wydłużą podaną listę. Dodatkowo warto też odnieść się do wspomnianej wygranej i przegranej. Być może znajdą się tacy, którzy będą podważać te informacje ze względu na wyjątki. Nie ma co ukrywać, są realne, ale kierowanie się nimi to nie jest dobre podejście.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.