Obstawianie KSW - jak obstawiać zakłady KSW

Obstawianie KSW - jak obstawiać zakłady KSW
29 Sty 2019
0
52
Koniecznie zgarnij najnowszy bonus od LvBet!

KSW czyli Konfrontacja Sztuk Walki to organizacja odpowiedzialna za cyklicznie odbywający się turniej walk MMA (Mixed Martial Arts czyli mieszanych sztuk walki). Dziś, mamy za sobą już ponad czterdzieści takich turniejów, a ich częstotliwość nabrał na sile, kiedy za ich transmisję odpowiedzialna została telewizja Polsat, a na samą galę zaczęli przyjeżdżać coraz to bardziej znane w świecie mieszanych sztuk walki osobistości.

Podczas pierwszych gali walki odbywały się w formie cztero lub ośmioosobowych turniejów, do których dochodziły walki pojedyncze. Już wtedy obstawianie KSW stawało się modne, ale na sile przybrało kiedy w organizacji Konfrontacji Sztuk Walki pojawiały się bardziej znane osobistości, a same walki były reklamowane medialnie przez Polsat.

Organizacja KSW nawiązuje współpracę z innymi, spoza granic Polski jak choćby słowackim odpowiednikiem, co ma na celu uatrakcyjnienie samej formuły, promocję turnieju i ściągnięcie kolejnych gwiazd. Sukces KSW zależy od popularności, a ta bierze się oczywiście z „nazwisk” zawodników, którzy podczas KSW startują. Organizatorzy wobec tego przykładają największą rolę do tego by kibicom zapewnić „igrzysk”. Nieodzowna jest promocja samego KSW, które najlepsze walki zawsze bardzo mocno nagłaśnia medialnie. To gwarantuje odpowiednią oglądalność (a zatem i zyski z reklam), wpływy z biletów (wszak wielu z nas wybiera się na Konfrontację Sztuk Walki by obejrzeć ją na żywo). Cieszą się również bukmacherzy, którzy wykorzystując popularność tego sportu, oferują obstawianie KSW czy to przez Internet, czy to w stacjonarnych punktach.

19 gala to pierwsza gala podczas, które odbyła się walka kobiet. Z roku na rok, z gali na galę, KSW rozwija się coraz bardziej, serwując spragnionym emocji kibicom „coś ekstra”. Takich walk jak choćby z udziałem Roberta Burneiki, Popka nie da się po prostu zapomnieć, a same walki przyciągają przed ekrany telewizorów setki tysięcy widzów.

Dzięki medialnemu nagłośnieniu najpopularniejszych walk, oraz wciąż rosnącej popularności sztuk walki w Polsce, w ogóle, obstawianie KSW cieszy się ogromną popularnością. Podczas kolejnych gali organizowanych przez KSW, bukmacherzy dostrzegają coraz liczniej i chętniej obstawiane zakłady właśnie na to wydarzenie.

 

Jednak czy obstawianie KSW to nie przypadkiem loteria? Kiedy spojrzymy na walki, w których walczą zawodnicy niewiele mający wspólnego z walkami na najwyższym szczeblu, to możemy dojść do konsensusu, że tak naprawdę walki takie jak te z udziałem wspomnianego Popka czy Roberta Burneiki to tylko i wyłącznie medialne show. Show, które ma ściągnąć na widownię tysiące widzów, a telewizji przynieść zyski w postaci opłaconych abonamentów, gdyż w niemal zdecydowanej większości, gale KSW transmitowane są w systemie pay per view (zapłać by oglądać).

Niemniej, jest na tym świecie wiele osób, które twierdzą, że obstawianie KSW może się opłacić. Trzeba to tylko i wyłącznie – podobnie jak w przypadku każdych innych zakładów bukmacherskich – robić to z głową. By obstawianie Konfrontacji Sztuk Walki miało sens i mogło przynosić pieniądze trzeba dokonać odpowiedniej selekcji typów: zastanowić się jak może wyglądać wybrana walka, kto w jakiej jest formie, ile razy dotychczas walczył w KSW i jakie ma wyniki. Te podstawowe statystyki mogą nam dać całkiem okazały obraz szans konkretnego zawodnika na wygraną. By jednak obstawianie KSW miało sens i przyniosło nam oczekiwane rezultaty (jak można mniemać zyski finansowe), należy zastanowić się również czy przy określonych szansach zawodnika na wygraną, oferowany przez bukmachera kurs jest odpowiedni.

 

 

Zapewne słyszałeś nie raz o pojęciu tak zwanego value betu, czyli wartościowego typu. Oznacza on nic innego jak zakład, który warto postawić z uwagi na stosunek prawdopodobieństwa trafienia do oferowanego kursu. Jeśli prawdopodobieństwo mnożone przez kurs jest większe od jednego, to masz do czynienia z value betem, czyli wartościowym typem. Nie jest powiedziane, że na pewno okaże się on wygrany, ale po tej cenie (kursie) i szansie trafienia jest on racjonalnie opłacalny.

Jeśli zdecydujesz się na obstawianie KSW wcale nie musisz się jednak ograniczać do tego by wskazać zwycięzcę pojedynku. Jak wiesz, często gala KSW to turniej, wobec czego na przykład jeszcze przed rozpoczęciem pierwszej walki możesz wskazać zwycięzcę całej gali. Możesz również w pojedynczych walkach stawiać na nokaut lub poddanie walki przez jednego zawodnika. Jak widzisz, możliwości oferowanych przez bukmacherów – jeśli chodzi o obstawianie KSW jest całkiem sporo. Ten kto zna się na tym sporcie oraz ma wyczucie co do formy zawodników, a także potrafi przewidzieć jak może potoczyć się walka, może obstawiając Konfrontację Sztuk Walki zbić niezły majątek.

 

 

Popek Pudzian zakłady bukmacherskie

Jedną z najbliższych i najbardziej elektryzujących medialnie walk podczas gali KSW będzie starcie Popka z Pudziane. Popek Pudzian zakłady bukmacherskie to fraza często wyszukiwana przez Internautów, którzy chcą obstawić KSW właśnie na tę walkę. Ale kim są obaj panowie i jakie są ich szanse na osiągnięcie zwycięstwa w tym starciu?

Pudziana chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Niegdyś strongmen, najsilniejszy człowiek świata, maszyna do przestawiania wagonów, tirów i dźwigania ton żelastwa, kilka lat temu zdecydował się przejść na ring i walczyć w formule KSW. Początkowo wiele osób wyśmiewało Pudziana jako „sterydziarza”, który nie ma żadnej dynamiki i techniki. Trzeba mu jednak oddać, że Pudzian jest pełnym profesjonalistom. Nie przejmował się tym co mówiła opinia publiczna. Zmienił sylwetkę zrzucając wiele kilogramów, pracując nad dynamiką a przede wszystkim ucząc się techniki mieszanych sztuk walki. To zaowocowało tym, że dzisiaj, Pudzian uznawany jest za pełnoprawnego zawodnika MMA, z którym trzeba się liczyć i który potrafi zrobić krzywdę znacznie silniejszym rywalom.

A kim jest Popek? Znać go możecie z grupy rapowej „Gang Albania”, która podbiła świat nastolatków piosenkami o używkach i „życiu na krawędzi”. Wprawdzie Popek ma za sobą przeszłość w „klatce”, ale było to wiele lat temu. Owszem, pewnych rzeczy się nie zapomina ale trudno spodziewać się by człowiek, który przez ostatnie lata zaniedbywał sylwetkę i zajmował się „śpiewaniem” był w stanie przeciwstawić się Mariuszowi Pudzianowskiemu, który treningom MMA oddał się w pełni.

Jak obstawiać Popek Pudzian zakłady bukmacherskie? Wydaje się, że bukmacherzy nie mają wątpliwości, iż zwycięsko z tego pojedynku wyjść może tylko jeden zawodnik i będzie to niegdysiejszy czempion zawodów strongmenów. Mariusz Pudzianowski jest zdecydowanym faworytem zbliżającego się starcia. Można się tylko zastanawiać jak postawić zakłady bukmacherskie na walkę Popek – Pudzian: czy stawiać na zwycięstwo Mariusza, czy może wygraną przez nokaut?

 

 

KSW zakłady bukmacherskie

Oczywiście, że KSW zakłady bukmacherskie nie muszą dotyczyć tylko najbardziej popularnych walk, tak zwanych walk wieczoru. Owszem, fajnie jest postawić zakład na walkę Popka z Pudzianem, ale tam kurs na wygraną Mariusza jest naprawdę mały, a przecież zwycięstwo Popka wydaje się być niemożliwe.

Znacznie lepsze kursy uzyskać można obstawiając KSW zakłady bukmacherskie na walki mniej znanych zawodników. Tam gdzie mniejsza popularność danego sportu (dyscypliny, zawodnika, rodzaju zakładów), tam bukmacherzy mogą „łatwiej” się mylić.

Jak wiemy, bukmacherzy spodziewają się, że w większości KSW zakłady bukmacherskie będą dotyczyły walk najbardziej medialnych, jak choćby wspomniane starcie Pudzian – Popek, to też dokładają wszelkich starań by na tę walkę wyznaczyć odpowiednie kursy. Odpowiednie, czyli nie przeszacowane, nie zawyżone, bo przecież wiedzą, że to na tej walce mogą zarobić najwięcej pieniędzy. Bukmacherzy nie mogą popełnić błędu, wobec czego na takich walkach KSW ciężko jest zarobić pieniądze obstawiając zakłady bukmacherskie.

Znacznie rozsądniej jest poszukać swojej okazji na innych zakładach bukmacherskich KSW, gdyż tam bukmacherzy mogą łatwiej się pomylić. Sprawdź formę zawodników, zobacz ich rekord w walkach KSW i zastanów się jak może wyglądać ich najbliższe starcie. Analizując zbliżającą się galę Konfrontacji Sztuk Walki znaleźć możesz naprawdę ciekawe propozycje co postawić u bukmachera. Być może uda ci się znaleźć zakład z bardzo ciekawym kursem na dość prawdopodobne zdarzenie?

 

 

Popek Pudzian bukmacher

A być może jesteś „szaleńcem” i masz w sobie pierwiastek większego ryzyka? Być może chcesz powrócić do tematu Popek Pudzian bukmacher i przewidujesz nieoczekiwane rozstrzygnięcie? Być może myślisz, że to właśnie Popek wygra walkę, a zaoferowany przez bukmachera kurs bardzo cię kusi.

Prawda jest taka, że akurat w przypadku Mieszanych Sztuk Walki czy gali Konfrontacji Sztuk Walki wystarczy jeden moment by walka zakończyła się nieoczekiwany rezultatem. Gdy obstawiasz inne sporty jak choćby piłka nożna, tam mecz trwa dziewięćdziesiąt minut – bez względu na to co działoby się na boisku. Obie drużyny mają dość czasu by odpowiedzieć na nieoczekiwane uderzenie rywala. Tymczasem jeśli obstawiasz Popek Pudzian bukmacher, to tam walka może skończyć się choćby w pierwszej sekundzie. Wystarczy, że Pudzian odsłoni gardę, a Popek trafi go sierpowym w szczękę. Jedno kąśliwe i bardzo mocne uderzenie może powalić nawet niezwyciężonego czempiona, dlatego obstawianie KSW bywa tak fascynujące. Wprawdzie w większości „faworyci” starć wygrywają, ale jeden moment nieuwagi, jedno szczęśliwe i trafne uderzenie niżej notowanego rywala może sprawić, że Goliat przegra z Dawidem. Kto wie, być może obstawiając KSW warto zastanowić się nad mniej prawdopodobnym scenariuszem i postawić zakłady po wysokim kursie? Może uda ci się bardzo małą stawką wygrać naprawdę duże pieniądze?!

KSW zakłady

Jak przekonałeś się w powyższych rozważaniach, KSW zakłady to naprawdę fascynująca sprawa dla każdego kto kocha sport, i sport ten obstawiając u bukmachera pragnie zarobić pieniądze. Możliwości jakie niesie ze sobą obstawianie KSW są wręcz niezliczone, podobnie jak oferowane zakłady. Stawiaj na zwycięzców walk, całej gali czy też nokaut w danym pojedynku. Poluj na atrakcyjne bonus na KSW zakłady, wysokie kursy, ale przede wszystkim, zawsze graj rozmyślnie.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.