Obstawianie lig zagranicznych - Trzecia liga angielska i inne

Obstawianie lig zagranicznych - Trzecia liga angielska i inne
28 Sty 2019
0
60

Kliknij i zgarnij najnowszy, jeszcze większy bonus od ForBet!

 

Bukmacherzy oferują niezliczone możliwości, w których tak naprawdę możesz przebierać i wybierać. Myli się ten, kto twierdzi, że są zakłady, których u bukmachera postawić nie można. W tym artykule zastanowimy się nad obstawianiem lig zagranicznych, takich jak choćby 4 liga angielska.

Początkowo jednak przyjrzyjmy się temu, co najczęściej obstawiają klienci zakładów bukmacherskich. Wprawdzie zróżnicować klientów można pod kątem wieku, upodobań, preferowanego sportu czy też rodzaju zakładów, które zawierają. Jednak są pewne prawidłowości, bez względu na to czy mówimy o obstawianiu zakładów online przez Internet, czy też tych zawieranych stacjonarnie.

 

 

Najczęściej jednak można z całym przekonaniem stwierdzić, że klienci zakładów bukmacherskich obstawiają mecze najpopularniejszych drużyn, w najpopularniejszych ligach. Mowa tu nie o tym co oferuje 4 liga angielska, ale przede wszystkim Premier League, hiszpańska La Liga, niemiecka Bundesliga, włoska Serie A, francuska Ligue 1 czy też nasza rodzima Lotto Ekstraklasa.

I właściwie takiemu wyborowi trudno jest się dziwić ani z nim polemizować. Zastanówmy się: kiedy można liczyć na tym, że uda nam się ograć bukmachera i zarobić na zakładach? Podstawą w takim wypadku jest oczywiście znajomość drużyn, piłkarzy, ich formy, nastawianie na najbliższy mecz, oczekiwań, wykluczenia ze składu wobec kontuzji czy zawieszenia za kartki. Znacznie więcej tajemnic dla przeciętnego kibica będzie miała 4 liga angielska aniżeli rozgrywki na najwyższym szczeblu czyli Premier League.

I teoretycznie właśnie z tego powodu, dla większości obstawianie zagranicznych lig, ogranicza się do stawiania na mecze najbardziej popularnych drużyn, grających na najwyższych szczeblach rozgrywek. Dobra znajomość drużyn, piłkarzy, ich formy a także ogólny dostęp do wszelkich informacji z nimi związanych, sprawia, że takie obstawianie zagranicznych lig ma sens: wiemy na co stać drużyny, piłkarzy, wiemy w jakiej są formie oraz co będą chcieli ugrać w najbliższym spotkaniu. Przeciętny kibic nie wie co oferuje 4 liga angielska, kto jest liderem tabeli, a kto broni się przed spadkiem.

 

 

Każdy medal ma jednak dwie strony. Kiedy przyjrzyjmy się rewersowi tej monety, dostrzeżemy, że obstawianie zagranicznych lig na najwyższym szczeblu, najbardziej popularnych drużyn może mieć również swoje wady. Doskonała znajomość drużyn, piłkarzy i ich formy to nie tylko informacje, do których dostęp mają kibice, czyli te osoby, które de facto później obstawiają mecze. Do tych informacji i znacznie szerszego ich spektrum wgląd mają również bukmacherzy. A skoro wiedzą oni co się dzieje w danych drużynach, mogą spokojnie to przeanalizować i wystawić takie kursy, by zarabianie na zakładach było cięższe niż w przypadku gdy na kuponach grających znalazła się 4 liga angielska.

Popatrzmy: jak wskazują statystyki, ponad dziewięćdziesiąt procent grających traci pieniądze obstawiając zakłady. I niemal sto procent tych osób stawia zakłady na najbardziej popularne rozgrywki, najlepszych drużyn. Owszem, takie zespoły jak Manchester City, Manchester United, Chelsea Londyn, Liverpool, Arsenal czy Tottenham wygrywają większość spotkań i są faworytem w większości meczów. Gdy jednak spojrzymy na globalne statystyki, na przykład na koniec sezonu to z łatwością uświadomimy sobie jak wiele razy te drużyny tracą punkty. Sprawdźmy ich ilość remisów czy porażek a zdamy sobie sprawę, że te drużyny mogą „zawalić” nasz kupon wielokrotnie. Gdy dodamy do tego fakt, że na ich zwycięstwa, bukmacherzy oferują naprawdę niskie kursy, rzadko kiedy przekraczające poziom 1.5, to będziemy świadomi, że w ten sposób naprawdę trudno jest zarobić na zakładach z bukmacherem.

 

I jak ma się obstawianie zagranicznych lig do choćby tego co zaoferować może 4 liga angielska? Ano tak: o ile sytuację w klubach Premier League zna każdy przeciętny kibic, na wylot, o tyle to co dzieje się w drużynach czwartej ligi nie jest już tak codzienną informacją. 4 liga angielska jest znacznie mniej przewidywalna, a także dostęp do informacji jest mniejszy. Jeśli interesujesz się tymi rozgrywkami, bo być może mieszkasz w Anglii, a być może po prostu śledzisz to co dzieje się na niższym szczeblu zaplecza Premier League, to możesz mieć ogromną przewagę nad bukmacherem.

Mecze w 4 lidze angielskiej bardzo często są wyrównane i równie często kończą się nieprzewidywalnymi wynikami. Tutaj nikt nie odstawia nogi, tutaj każdy chce się pokazać. Drużyny w każdym meczu grają na maksimum swoich możliwości, dlatego obstawianie zagranicznych lig na niższych szczeblach potrafi być tak zaskakujące i fascynujące.

Jeśli 4 liga angielska jest tym rodzajem rozgrywek, które chcesz obstawiać to możesz liczyć na to, że wyniki wielokrotnie cię zaskoczą. I wcale nie musisz traktować tego faktu jako minus lub wadę. Wręcz przeciwnie. Fakt ten możesz z łatwością wykorzystać, jeśli chcesz grać na wysokie kursy. Pamiętaj, że w tych rozgrywkach wiele razy dochodziło do niespodziewanych rezultatów, wobec czego możesz zdecydować, że twoje obstawianie zagranicznych lig będzie opierało się na grze, na niespodzianki, po wysokich kursach.

Gdy dodasz do tego odpowiedni sposób dobierania stawek, do kolejnych zakładów (na przykład progresję) to możesz w bardzo szybkim tempie, zarobić całkiem ciekawe pieniądze. Przede wszystkim w wypadku 4 ligi angielskiej czy w ogóle obstawianie zagranicznych lig, przyda ci się cierpliwość, określony budżet oraz cel. Musisz zdecydować jakie rodzaje zakładów będziesz zawierać, po jakich stawkach, według jakich kryteriów. Kiedy stworzysz już plan zarabiania na zakładach, to staniesz na prostej drodze do tego by pokonać bukmachera.

 

 

Liga angielska typy

Bukmacherzy oferują niemal nieograniczone możliwości obstawiania zakładów. Możesz zakładać się nie tylko na mecze, które serwuje Premier League, ale również wspomniana już wcześniej 4 liga angielska. Nie musisz jednak decydować się na to by obstawiać zwycięzcę meczu (czy też remis), bowiem bardzo popularnymi zakładami są również te dotyczące innych rodzajów zakładów: obstawiaj strzelców bramek, liczbę goli, rzutów rożnych, żółte czy czerwone kartki. Zdecyduj się na zakłady z handicapem lub też obstawiaj kto strzeli gola w meczu. Liga angielska typy to naprawdę różne możliwości zarabiania na zakładach.

Pamiętaj, że mecze w lidze angielskiej nierzadko kończą się nieoczekiwanym rezultatami, ponieważ tutaj każdy gra na maksimum swoich możliwości. Pieniądze jakie zarabiają kluby nie tylko w Premier League, ale również i na niższych szczeblach, są przeogromne, dlatego nie trudno dziwić się motywacji wszystkich klubów i wszystkich piłkarzy, by wygrywać mecz za meczem. Liga angielska typy może przybierać formę obstawiania niespodzianek. Takie obstawianie zagranicznych lig bardzo często kończy się sukcesem, gdyż nie ma klubów niezwyciężonych, a przecież gdy spojrzysz na statystyki (nawet najbardziej utytułowanych i najlepszych klubów) na koniec sezonu, to zawsze dostrzeżesz tam kilka remisów czy przegranych.

By takie obstawianie zagranicznych lig miało sens, musisz odpowiednio dobierać stawki. Pamiętaj – bez względu na to czy obstawiasz Premier League czy na Twoich kuponach znajduje się 4 liga angielska, czy stawiasz na Manchester City, czy West Brom, każdemu zdarzają się wpadki, a nawet najlepsza drużyna może przegrać mecz, w którym wydaje się, że nie powinna mieć problemów z sięgnięciem po trzy punkty.

Aby zarabiać na zakładach bukmacherskich musisz mieć plan: musisz wiedzieć co obstawiać (np. Premier League), jak obstawiać (na przykład na porażki faworytów) oraz odpowiednio dopasować stawki (na przykład systemem progresywnym). Kiedy te trzy bardzo ważne elementy połączysz w całość, uda ci się stworzyć coś na kształt systemu, dzięki któremu znacznie zwielokrotnisz swoje szanse na to by z zakładów bukmacherskich czerpać zyski.

Liga angielska typy to jeden z najpopularniejszych tematów wyszukiwanych na forach internetowych poświęconym zakładom bukmacherskim. Nic w tym dziwnego, skoro to właśnie Premier League należy do najbardziej medialnych i najchętniej oglądanych lig świata. Natłok gwiazd, wspaniałych drużyn. Liczba piłkarskich gigantów takich jak kluby z Manchesteru: City i United, z Londynu: Tottenham, Arsenal i Chelsea czy Liverpool sprawia, że liga angielska naszpikowana jest gwiazdami, których w takiej ilości nie uświadczymy nigdzie indziej. To dlatego liga angielska typy jest tak poszukiwana przez każdego kto chętnie obstawia zakłady.

 

 

Trzecia liga angielska

Mylisz się jednak jeśli twierdzisz, że tylko Premier League znajduje się na kuponach tych graczy. Bardzo często trafia również tam trzecia liga angielska. Być może dla przeciętnego kibica piłki nożnej te rozgrywki nie są najbardziej fascynującymi, a znajomość drużyn i piłkarzy nie jest tak wielka, ale właśnie mecze tej ligi często zdarzają się na kuponach z bukmacherem. Wielu naszych rodaków wyprowadziło się na Wyspy Brytyjskie, a tam w każdym mieście jest klub piłkarski. Nawet takie rozgrywki jak trzeci liga angielska cieszą się ogromną popularnością, a na stadionie są tysiące kibiców. Ten kto śledzi te rozgrywki na bieżąco może obstawiać bardzo ciekawe zakłady z bukmacherem po niezwykle atrakcyjnych kursach. Tak jak wspominaliśmy na przykładzie tego co serwuje 4 liga angielska, również „szczebel wyżej” zdarzają się niezwykłe mecze i bardzo zaskakujące wyniki, przez co można trafić zakłady po bardzo atrakcyjnym kursie.

Sukces na tych zakładach zależeć przede wszystkim będzie od twojej znajomości trzeciej ligi angielskiej, świadomości formy drużyn i piłkarzy, oczekiwań na sezon danego klubu. Dostosuj odpowiednie stawki do rodzaju zakładów, które grasz, a także budżetu jaki masz. Jeśli wykażesz się cierpliwością i dobrymi typami, a także zastosujesz choćby progresję, to w ten sposób możesz ograć bukmachera i zarobić całkiem niezłe pieniądze.

Bez względu na to czy na twoje kupony trafiać będzie trzecia liga angielska, Premier League czy zdecydujesz, że obstawianie zagranicznych lig powinno dotyczyć nie tylko rozgrywek w Anglii, zasada wciąż jest ta sama: dostosuj stawki do budżetu, graj najkorzystniejsze (dla Ciebie) zakłady, poluj na wysokie kursy i value bety, a zaczniesz zarabiać na zakładach.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.