Typiko zakłady bukmacherskie – recenzja, opis, oferta powitalna

Typiko zakłady bukmacherskie  – recenzja, opis, oferta powitalna
25 Sty 2019
0
72
Zyskaj najnowszy bonus dzięki ForBet i GramGrubo.pl!

Typiko to kolejny legalny bukmacher, który zasilił polski rynek w roku 2018. Firma z siedzibą w Bielsku-Białej otrzymała licencję Ministra Finansów 28 listopada. Serwis wciąż jest w budowie i prawdopodobnie zadebiutuje na polskim rynku na początku 2019 roku. Jednak już teraz możemy podzielić się wieloma ciekawymi informacjami na temat nowej firmy. Czy zakłady bukmacherskie Typiko okażą się strzałem w dziesiątkę i zawojują polską scenę bukmacherską?

Legalny bukmacher Typiko – podstawowe informacje

Typiko sp. z o.o. jest firmą zarejestrowaną w Bielsku-Białej. Jej początki sięgają czerwca 2016 roku. To pokazuje, jak długą drogę trzeba przejść od momentu założenia nowej firmy po otrzymanie licencji na przyjmowanie legalnych zakładów wzajemnych w Polsce. Typiko otrzymało zgodę Ministra Finansów w dniu 28 listopada 2018 (nr licencji: PS4.6831.30.2017).

Właścicielami nowego bukmachera są: Jacek Blycharz, Jerzy Stańko, Dominika Ludwik oraz Magdalena Janik. Szczególnie znani w branży są panowie Blycharz oraz Stańko, którzy od kilku lat prowadzą biznes związany z automatami do gier o niskich wygranych. Obaj panowie są także członkami Izby Gospodarczej Producentów i Operatorów Urządzeń Rozrywkowych. Ważną postacią w firmie niewątpliwie jest także Aleksandra Kuliniak, która zasiada w zarządzie spółki. W przeszłości była ona prezesem firmy Bet Sport Poland. Za rozwój bukmachera Typiko biorą się zatem ludzie doświadczeni i posiadający odpowiednią wiedzę do stworzenia wysokiej jakości serwisu.

 

 

Oferta zakładów bukmacherskich Typiko

Serwis bukmachera wciąż jest w budowie, a zatem nie mamy jeszcze pełnych informacji na temat oferty. Możemy się jednak spodziewać, że Typiko postara się zaimponować graczom rozbudowaną sekcją zakładów sportowych. Czego od nowego bukmachera oczekują gracze?

  • Zakłady przedmeczowe – najważniejszy obszar oferty każdego bukmachera. Powinniśmy tu znaleźć kilkadziesiąt różnorodnych dyscyplin sportowych wraz z mniej popularnymi wydarzeniami. Dzięki temu, każdy gracz może znaleźć coś dla siebie. Niezwykle istotną kwestią będzie oczywiście wysokość kursów bukmacherskich. Po za wydarzeniami sportowymi, bukmacher Typiko powinien pójść z duchem czasu i zaoferować swoim klientom także możliwość obstawiania turniejów esportowych cieszących się ogromnym zainteresowaniem.

  • Zakłady Live – każdy ceniony bukmacher posiada oczywiście sekcje, w której możliwe jest obstawianie zakładów bukmacherskich na żywo. W ten sposób gracze mogą jednocześnie obserwować przebieg spotkania, a także reagować na kolejne wydarzenia poprzez obstawianie zakładów w trakcie meczu. Nowy bukmacher Typiko powinien bez wątpienia zadbać o obszerną ofertę wydarzeń sportowych dostępnych w sekcji live.

  • Sporty wirtualne – ta sekcja umożliwia graczom obstawianie wirtualnych zmagań sterowanych przez algorytm komputerowy. Uproszczona procedura wnoszenia zakładów, atrakcyjne kursy oraz animacja prezentująca przebieg spotkania. Tak powinna prezentować się idealna sekcja sportów wirtualnych, która pomimo dużej losowości przyciąga wielu klientów. Zwykle, możemy tu obstawiać wirtualne mecze piłki nożnej, tenisa, a także sporty motorowe i wyścigi konne.

Jeśli legalny bukmacher Typiko zadba, aby nowy serwis prezentował wysoką jakość trzech powyższych sekcji, to można założyć z dużym prawdopodobieństwem, że debiut okaże się bardzo pomyślny i pozwoli przyciągnąć na start wielu nowych użytkowników. Oczywiście ogromną rolę odegra tu również oferta powitalna.

Czy Typiko jest polskim bukmacherem?

Gdy nowa spółka otrzymała licencje ministra finansów, wielu dociekliwych graczy postanowiło sprawdzić, czy firma nie jest powiązana z istniejącym już bukmacherem Tipico zarejestrowanym na Malcie. Nie wiemy, czy zabieg właścicieli z ustanowieniem podobnej nazwy był celowy, ale jedno nie ulega wątpliwości. Firma w żaden sposób nie jest powiązana z zagranicznym bukmacherem. Typiko to stuprocentowa polska spółka. Jeśli jednak właściciele celowo wymyślili nazwę by wzbudzić skojarzenia z zagraniczną marką, okazało się to strzałem w dziesiątkę. To rozwinęło sporo spekulacji, które uczyniły markę Typiko rozpoznawalną jeszcze przed startem serwisu.

Promocje dostępne w serwisie Typiko

Gracze z niecierpliwością czekają na pierwsze informacje na temat bonusów powitalnych. Nowy bukmacher Typiko jest już 13. firmą na polskim rynku. To oznacza, że konkurencja jest naprawdę duża. Aby przyciągnąć do siebie klientów, bukmacher będzie musiał udostępnić bardzo atrakcyjną ofertę powitalna, która zadowoli wymagających graczy.

Dobrym pomysłem będzie oczywiście zaoferowanie przynajmniej dwóch promocji łączących się ze sobą. Pierwszą jest bonus bez depozytu, który umożliwiłby graczom zapoznanie się z serwisem Typiko bez ryzykowania własnymi środkami. Ważniejszy byłby natomiast okazały bonus powitalny do pierwszej wpłaty. Zważając, że niektórzy bukmacherzy na polskim rynku oferują bonus nawet powyżej 1000 PLN, Typiko ma przed sobą trudne zadanie by zainteresować graczy promocjami. Wskazany jest także program lojalnościowy, który pozwoliłby aktywnym graczom zbierać punkty, a następnie wymieniać je na cenne nagrody rzeczowe i dodatkowe bonusy.

Typiko w 2019 roku – czy nowy bukmacher odniesie sukces?

Bardzo trudno określić, jaka będzie przyszłość bukmachera Typiko. Przed oficjalnym debiutem serwisu w sieci jest za dużo niewiadomych by określić, czy nowy bukmacher zdoła zawojować polski rynek. Jego ogromnym atutem z całą pewnością są właściciele z dużym doświadczeniem na rynku hazardowym. Jesteśmy przekonani, że to pozwoli zaplanować optymalne ruchy marketingowe, które zwiększą rozpoznawalność marki w pierwszych miesiącach działalności. Warto dodać, że Typiko już teraz zapewniło sobie nieco łatwiejszy start. Choć firma nie ma nic wspólnego z zagranicznym bukmacherem Tipico, to spekulacje graczy mocno wpłynęły na rozpoznawalność spółki.

Z drugiej strony, na polskim rynku wyróżniamy już 13 legalnych bukmacherów. Należy zadać otwarte pytanie, czy nie zmierzamy w stronę przesytu? Nowi bukmacherzy, którzy zapoczątkowali swoją działalność w 2018 roku lub wystartują na początku 2019, mają przed sobą bardzo trudne zadanie. Wkraczają bowiem do branży, która w ostatnich latach była zdominowana przez siedmiu, legalnych bukmacherów, którzy zdołali wybudować silną pozycję. Jedynie bardzo rozbudowana oferta zakładów oraz ciekawe promocje pozwolą Typiko odważnie wkroczyć na rynek i zrównać się popularnością z bukmacherami o dłuższym stażu.

Kod promocyjny do Typiko pojawi się tylko, jak zostanie nam udostępniony przez bukmachera. Zapraszamy do sprawdzania aktualizacji na naszym serwisie, na ten temat.
Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.