Superbet bukmacher - wszystko na temat aktualnej oferty bukmachera

Superbet bukmacher - wszystko na temat aktualnej oferty bukmachera
25 Sty 2019
0
42

 

Koniecznie zgarnij najnowszy bonus od LvBet!

 

Superbet bukmacher jest stosunkowo młodym bukmacherem w Polsce. Zdobycie licencji na zawieranie zakładów wzajemnych w Polsce to trudna sztuka. Warto podkreślić, że osobną otrzymuje się dla punktów naziemnych oraz gry online. Superbet jest rumuńskim podmiotem, który uzyskał pozwolenie na działanie swoich placówek stacjonarnych. To istotna informacja, ponieważ firma nazywana jest przez niektórych jako ,,rumuński gigant bukmacherski”.

 

 

Realne zagrożenie dla polskich zakładów bukmacherskich? O ofercie Superbet słów kilka…

Firma ma główną siedzibę w Rumunii i jest tam znaczącym pracodawcą. Może to wskazywać, że Superbet zainteresuje się poważnie naszym rynkiem. Póki co w formie placówek stacjonarnych, ale w planach firmy jest przeniesienie usług ,,do sieci”.

Ciekawym faktem jest to, że obecnie można zobaczyć ofertę bukmachera online. Strona wydaje się być w pełni przystosowana do zawierania zakładów wzajemnych, ale zamiast ,,postaw kupon” widnieje napis ,,drukuj kupon”. Klient może zatem stworzyć idealny zestaw dla siebie, z którym uda się następnie do punktu naziemnego. Spore utrudnienie? Tylko dla przyzwyczajonych do gry online, chociaż trzeba przyznać, że kursy mogą zachęcić do gry w Superbet.

Zakłady oferują swoje propozycje wśród najpopularniejszych dziedzin takich jak: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, tenis, futbol amerykański, tenis stołowy oraz hokej. To jednak nie koniec dyscyplin, ponieważ znajdziemy tutaj również wydarzenia polityczne, kulturalne oraz tzw. ligi egzotyczne. Pod względem zakresu oferty bukmacher śmiało może stanąć w szranki z naziemnymi konkurentami. Do samego bogactwa zdarzeń, dochodzą jeszcze liczne promocje.

 

 

Promocje w Superbet – jest ,,SUPER”

Nazwa bukmachera wiąże się z kampanią marketingową promocji, które można określić mianem ,,SUPER”. Przypomnijmy, że są dostępne w punktach stacjonarnych, ale szacuje się, że rumuńska firma szybko zadebiutuje na rynku zakładów online. Wśród licznych promocji wyróżnić trzeba:

  • Zakłady specjalne – wydarzenia, które są dodatkiem do najbardziej standardowych form, może chodzić o liczbę asów tenisisty albo dodatkowy handicap dla starcia piłkarskiego;
  • Super Mecz – podwyższone kursy na standardowe wydarzenia, cieszące się sporym uznaniem, aktualizowane codziennie;
  • Super EXTRA – zestawienie minimum sześciu spotkań (jedno z oferty Super EXTRA oraz pięć innych z kursem minimalnym 1,1), spotkanie z oferty Super EXTRA ma oczywiście znacznie wyższy kurs;
  • Super 6 – zadanie dla pasjonatów, gdzie typuje się sześć bardzo zbliżonych spotkań na wygraną (gospodarze, remis lub goście), łączny kurs blisko 500 oraz minimalna kwota 1 zł;
  • Super Szansa – wyjście awaryjne dla miłośników dużych kuponów z wieloma zdarzeniami, jeżeli mamy ich minimum 11, możemy się raz pomylić, a i tak otrzymamy wygraną (pomniejszoną stosownie o nietrafiony kurs),
  • Super Bonus – w zależności od liczby zdarzeń (minimum 6), powiększa się wygraną końcową. Najbardziej wytrwali zawodnicy mogą otrzymać nawet 150% swojej wygranej!

Nieco wadzi fakt, że to obecnie promocje skierowane do punktów stacjonarnych (zakładów online Superbet w naszym kraju po prostu nie ma). Wraz z wejściem firmy na rynek internetowy, prawdopodobnie powstanie tzw. pakiet powitalny, z jakiego słynie każdy bukmacher w celu przyciągnięcia nowych graczy.

Długie oczekiwanie…

Patrząc na same kursy, oferta Superbet wyróżnia się na pewno na plus. Wiele zdarzeń posiada atrakcyjne wartości liczbowe, które polepsza jeszcze Super oferta. Wejście na rynek internetowy będzie zatem wielkim wyzwaniem nie tylko dla rumuńskiej firmy, ale również dla jej konkurencji. Ile czasu minie nim Superbet otrzyma licencję? Ciężko to przewidzieć, ale zabiegi rumuńskiego potentata (wygląd strony internetowej, rozwijanie punktów w miastach, marketing) pozwalają optymistycznie patrzeć na jego przyszłość.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.