Najlepsze typy - Typy, które można polecić każdemu i forma ich wybierania

Najlepsze typy - Typy, które można polecić każdemu i forma ich wybierania
25 Sty 2019
0
35

 

Zyskaj najnowszy bonus dzięki ForBet i GramGrubo.pl!

 

Najlepsze typy to takie, które najczęściej się sprawdzają w praktyce. Tak naprawdę odwiecznym pytaniem każdego grającego – w legalnych, polskich bukmacherach – jest to, jakie typy należy wybierać, aby systematycznie wygrywać… Oczywiście, niestety nie ma jednej, złotej metody. Jeśli jednak będziecie kierować się kilkoma wskazówkami podanymi poniżej, to będziecie zdecydowanie częściej pomnażać gotówkę niż tracić oszczędności. Co zatem należy wziąć pod uwagę?

Staranna selekcja dyscypliny to podstawa

Przede wszystkim należy starannie wyselekcjonować ligi, z których będziecie wybierać Najlepsze typy. Pod żadnym pozorem nie wolno grać na chybił trafił. Jeśli interesuje Was loteria, to możecie przerzucić się na Totolotka lub ruletkę itp. Pamiętajcie, że zakłady bukmacherskie opierają się oczywiście w pewnym stopniu na szczęściu, ale dużo zależy także od Waszej wiedzy. Jeśli zatem często oglądacie rozgrywki polskiej Ekstraklasy, to warto skupić się na tym właśnie aspekcie. Najlepsi na świecie gracze nie dają typów z każdej możliwej dyscypliny. Zazwyczaj są ekspertami od jednej dyscypliny. Często można to zawęzić nawet do jednej konkretnej ligi. Warto zatem przed rozpoczęciem gry zastanowić się, które dyscypliny lub rozgrywki Was przede wszystkim interesują.

 

W jaki sposób wybierać Najlepsze typy?

Kolega pyta Was o dobry typ na weekend? Jakie zakłady można polecić dosłownie każdemu? Niestety, trzeba sobie raz na zawsze zapamiętać, że pewniaków nie ma. Są jednak zakłady, które mają zdecydowanie większe szanse na wyjście niż inne. W jaki sposób należy selekcjonować zatem konkretne zdarzenia? Trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii. Jeśli analizujecie mecz piłki nożnej, to między innymi należy uwzględnić ostatnią formę obu drużyn. Poza tym należy zobaczyć, jak gospodarze radzą sobie na własnym terenie, a goście w delegacjach. Nie wolno zapomnieć o ewentualnych absencjach.

 

 

Brak najlepszego strzelca gospodarzy może znacząco wpłynąć na końcowy wynik. Warto zatem sprawdzić kontuzje, urazy, a także zawieszenia za żółte lub czerwone kartki. Dobrze jest również sprawdzić historię bezpośrednich meczów pomiędzy konkretnymi drużynami. Może być bowiem tak, że gospodarzom goście szczególnie – kolokwialnie pisząc – nie leżą w ostatnim czasie. Fachowcy sprawdzają także warunki atmosferyczne, które będą występować w konkretnym dniu. Jeśli bowiem dzień będzie bardzo upalny, to statystycznie jest mniej składnych akcji i bramek. W takiej sytuacji granie na over 2.5 to po prostu nie do końca dobry wybór. Pamiętajcie, że im więcej czynników przeanalizujecie, tym macie większą szansę na to, że wygracie pieniądze.

Jakie zatem Najlepsze typy można polecić każdemu? Nie ma 100% pewności, że dane zakłady wejdą, ale warto grać na przykład na gospodarzy, którzy są w dobrej formie i skutecznie radzą sobie na swoim terenie. Poza tym Najlepsze typy na overy należy grać w ligach, gdzie pada stosunkowo dużo goli – są to między innymi angielska, niemiecka, belgijska czy holenderska itp. Warto postępować zgodnie z tym schematem.

Jakie kursy pozwalają regularnie zarabiać?

Trzeba również zwrócić uwagę na inny, bardzo ważny aspekt. Fachowcy podkreślają, że na jednym kuponie powinny znaleźć się maksymalnie trzy różne zdarzenia. Najlepiej grać zaś kupony pojedyncze lub składające się z co najwyżej dwóch typów. Należy również uwzględnić kursy. Jeśli chcecie systematycznie wygrywać, to nie możecie stawiać wyłącznie kursów 1.05-1.25 itp. Na dłuższą metę nie będziecie bowiem zarabiać (wystarczy bowiem jednak pomyłka, aby stracić zyski z poprzednich kuponów). Zbyt wysokie kursy także nie są odpowiednim podejściem, ponieważ ryzyko przegranej jest stosunkowo duże.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.