Pewniaki - czym są pewniaki w bukmacherce?

Pewniaki - czym są pewniaki w bukmacherce?
25 Sty 2019
0
513

Kliknij i wybierz najnowszy bonus na 2019 rok od bukmachera Totolotek

 

Aktualnie nie brakuje osób, które interesują się zakładami bukmacherskimi. Nie może to jednak dziwić. Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie, aby obstawiać wydarzenia sportowe, polityczne, kulturalne, rozrywkowe itp. i pomnażać swoje oszczędności. Zastanawiacie się, jak trzeba grać, aby systematycznie wygrywać? Osoby, które stawiają swoje premierowe kroki w branży często słyszą o pewniakach. O co tutaj dokładnie chodzi? Czy pewniaki rzeczywiście istnieją? O tym dowiecie się po przeczytaniu dzisiejszego artykułu.

Gdzie szukać pewniaków?

Bardzo ważne jest to, aby korzystać z oferty wyłącznie legalnych bukmacherów. Klienci mają do wyboru rozmaite opcje. Jeśli jednak ktoś będzie korzystał na przykład z takiego bukmachera, jak bet-at-home itp. to po prostu będzie łamał prawo. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wejść na https://hazard.mf.gov.pl/ – znajduje się tam rejestr domen zakazanych.

Dzięki temu będziecie wiedzieć, które podmioty działają po prostu nielegalnie. Na szczęście jest też kilka firm, które operują w Polsce zgodnie ze wszystkimi przepisami i otrzymały już licencje od Ministerstwa Finansów w Rzeczpospolitej Polskiej. W tym momencie są to takie przedsiębiorstwa jak: LV BET, Fortuna, Totolotek, Millenium, forBet, etoto, STS, Superbet oraz Totalbet. Niedługo w naszym kraju zakłady będzie przyjmował także bukmacher Cherry Online.

 

 

 

Czym kierować się wybierając pewniaki?

Wiecie już, gdzie można legalnie obstawiać wydarzenia sportowe czy polityczne itp. Chcecie teraz znaleźć pewniaki? Co to dokładnie jest? Są to typy na konkretne wydarzenia, które według ekspertów mają naprawdę duże szanse na wejście. Zazwyczaj mają one niestety niewielkie kursy – rzędu od 1.01 do 1.25-1.30. To oznacza, że zarobek niestety nie będzie stosunkowo duży. Warto zwrócić uwagę na fakt, że pewniaki bardzo rzadko są grane jako single. Najczęściej są dołączane do tak zwanych akumulatorów, czyli kuponów składających się z więcej niż jednego zdarzenia.

Służą po prostu temu, aby podbić ewentualną wygraną. Co wziąć pod uwagę wybierając pewniaki? Bardzo ważne jest to, aby zwrócić uwagę na formę konkretnej drużyny czy gracza w ostatnim czasie. Trzeba przeanalizować czy dany podmiot dobrze spisuje się w roli gospodarza czy w delegacji. Warto również uwzględnić bezpośrednie mecze pomiędzy konkretnymi zawodnikami czy drużynami. Może być bowiem tak, że zdecydowany faworyt w przeszłości często nie radził sobie z konkretnym przeciwnikiem. W związku z tym granie na faworyta po kursie na przykład 1.15 nie jest do końca dobrym rozwiązaniem…

 

 

Czy pewniaki w ogóle istnieją?

O pewnych wydarzeniach sportowych czy politycznych można powiedzieć, że to pewniaki. Choćby w ostatnim tygodniu ludzie z branży twierdzili, że Legia Warszawa bez problemu poradzi sobie na swoim terenie z Dudelange. Ostatecznie, mistrzowie Polski sensacyjnie przegrali z najlepszą drużyną minionej kampanii z Luksemburga 1:2. Kurs na warszawiaków nie przekraczał natomiast 1.20 – biorąc pod uwagę ofertę różnych legalnych bukmacherów.

To oznacza, że tak naprawdę nie ma wydarzenia, które wejdzie na 100%. Trzeba to sobie raz na zawsze zapamiętać. Wyszukując pewniaki trzeba być zatem bardzo ostrożnym. Musicie wziąć pod uwagę między innymi czynniki opisane powyżej. Pamiętajcie też, aby nie grać pewniaków o bardzo niskich kursach jako singla na kuponie. Wszystko dlatego, że ewentualna wygrana nie będzie stosunkowo wysoka. Trzeba starannie wyselekcjonować tak zwane pewniaki i zagrać je w akumulatorze.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.