BTS bukmacher - czym są zakłady typu BTS?

BTS bukmacher - czym są zakłady typu BTS?
25 Sty 2019
0
52
Zgarnij najnowszy bonus od eToTo dzięki GramGrubo.pl

BTS bukmacher w swojej ofercie daje możliwość rozgrywki zakładów na “obie drużyny strzelą”. Macie zamiar niedługo rozpocząć przygodę z zakładami bukmacherskimi? Chcecie bowiem systematycznie pomnażać swoją gotówkę? To naprawdę jest możliwe. Aby jednak regularnie wygrywać, na początek trzeba zdobyć trochę wiedzy. W dzisiejszym artykule dowiecie się czym są zakłady typu BTS. Kiedy opłaca się je grać? Jakich lig należy unikać, aby niepotrzebnie nie tracić pieniędzy? Serdecznie zapraszamy do lektury.

 

 Na czym polegają zakłady typu BTS?

Aby zrozumieć charakterystykę tych zakładów na początek warto rozszyfrować ten skrót. Pochodzi on od angielskich wyrazów Both Team Score. Oznacza to, że obie drużyny strzelą gola. Łatwo zatem domyślić się, że zakład dotyczy tego czy konkretne ekipy zanotują minimum jedno trafienie w spotkaniu. W jakich dyscyplinach sportu można grać zakłady typu BTS? Zdecydowanie najpopularniejsza jest piłka nożna. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby typować BTS dotyczący całego spotkania czy na przykład jednej z połów. Każdy może zagrać też BTS na przykład w hokeju na lodzie.

Niemniej jednak zdecydowanie najwięcej ludzi gra BTS analizując właśnie spotkania piłkarskie. Jest to w niektórych przypadkach lepsza opcja niż na przykład over 2.5. Wszystko dlatego, że nawet bramkowy remis 1:1 oznacza wygraną na zakładzie. Jeśli natomiast ktoś zagra over 2.5, a końcowym rezultatem będzie 11, to niestety przegra pieniądze. Warto zatem dobrze się zastanowić czy lepiej zagrać BTS bukmacher czy over 2.5.

 

 

W jakich ligach warto grać w BTS?

Zastanawiacie się, gdzie najlepiej warto obstawiać zakłady tego typu – biorąc pod uwagę oczywiście piłkę nożną? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprawdzić, w których ligach pada po prostu najwięcej bramek. Jeśli chodzi o najpopularniejsze rozrywki, to mamy tutaj między innymi Primera Division, Premier League czy Bundesligę. Warto także wspomnieć o holenderskiej Eredivisie i belgijskiej Jupiler Pro League. Pamiętajcie jednak, aby nie typować spotkań zdecydowanych faworytów. Często bowiem dzieje się tak, że takie drużyny potrafią zachować czyste konto przez całe spotkanie. BTS najlepiej grać w przypadku drużyn o podobnym potencjale, które preferują ofensywny styl gry. Wtedy po prostu macie zdecydowanie największe szansa na to, że będziecie systematycznie pomnażać swoje oszczędności.

Czym jeszcze kierować się wybierając zakłady BTS? Wiecie już, że między innymi są to rozgrywki. Poza tym trzeba decydować się na drużyny o zbliżonym potencjale, które nie stawiają tak zwanego “autobusu” w bramce. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodatkowo porównać statystyki obu kip. Aktualnie dostęp do informacji jest bardzo ułatwiony. Szybko można dowiedzieć się, jak gospodarze radzili sobie w ostatnich meczach na swoim terenie. Warto przeanalizować czy dużo strzelali i stracili. Przed zagraniem zakładu dobrze jest też oglądnąć minimum 2,3 spotkania konkretnego klubu, aby dowiedzieć się czy jest to drużyna, która gra ofensywnie czy tylko ma takie ustawienie tylko na papierze. Nic bowiem nie zastąpi wydarzenia zobaczonego na żywo.

 

 

Gdzie pada stosunkowo mało bramek?

W jakich ligach granie BTS bukmacher nie jest do końca dobrym pomysłem? Jeśli chodzi o najbardziej popularne rozgrywki, to zdecydowanie jest to francuska Ligue 1. Tamtejsze drużyny często preferują defensywny styl gry – szczególnie w pierwszych połowach, kiedy to widzowie oglądają tak zwane “piłkarskie szachy”. Warto tutaj na pewno wspomnieć także o lidze greckiej. Tam też pada bowiem stosunkowo niewiele goli. W takich ligach możecie po prostu zagrać, że obie drużyny nie zdobędą ani jednej bramki. Wówczas będziecie mieli naprawdę spore szansa na to, że wygracie gotówkę.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.