Bonus bez depozytu - sposób na ściągnięcie klienta

Bonus bez depozytu - sposób na ściągnięcie klienta
24 Sty 2019
0
82

 

Wejdź w link i zgarnij najnowszy bonus od LvBet!

 

Bonus bez depozytu to obecnie najczęściej wybierany przez klientów bonus online. Szacuje się, że korzysta z niego 55% graczy.  Jest on niezwykle atrakcyjny szczególnie dla osób rozpoczynających przygodę z legalną bukmacherką. Pozwala na rozpoczęcie gry bez angażowania wkładu własnego, a więc nie naraża na straty finansowe. To sprawia, że niezdecydowani szybciej się decydują i chętniej zaczynają grać.

Jeszcze niedawno specjaliści szacowali, że bonus bez depozytu to najmniej opłacający się sposób promocji z punku widzenia kasyna i odradzali jego stosowanie. Może je narazić na znaczne straty. Mimo to promocja funkcjonuje i ściąga nowych graczy. A bukmacherzy chętnie przyznają je w zamian za udostępnienie danych i możliwość bycia ich klientem.

 

 

Trójca na rynku

LVBET, TOTOLOTEK I FORTUNA – tych trzech graczy oferuje obecnie bonus na start. Zaczynając przygodę z bukmacherką warto zajrzeć do ich oferty.

Aby uzyskać bonus w TOTOLOTKU wystarczy wpisać kod promocyjny MAXBONUS. Swoją grę rozpoczniesz z kwotą 25 zł, bez konieczności uzupełniania jej o własne środki. Po sprawdzeniu podanych przez Ciebie danych bukmacher uruchomi niskie warunki wypłaty, czyli jednokrotny obrót oraz minimalny kurs na 1,50 zł. Weryfikacja polega na sprawdzeniu zgodności wpisanych danych z tymi na załączonym dokumencie. Dopiero wtedy będziesz mógł wykorzystać 20 zł na zawieranie pierwszych zakładów.

Kolejny bukmacher, czyli FORTUNA nieco bardziej skomplikował procedurę uzyskania bonusu. To sprawia, że najzwyczajniej… część osób go nie odbiera, bo po prostu nie wie jak. Pierwszym krokiem jest oczywiście poprawna rejestracja. W miejscu pola promocyjnego wpisujesz hasło EXTRAKASA. Na założonym koncie pojawi się automatycznie 15 zł. Pozostałą kwotę, czyli 10 zł można odebrać w postaci punktów 1 400 punktów w FORTUNA KLUB PLUS. Aby z nich skorzystać musisz zaznaczyć opcję „Do zapłaty 1 4000 punktów FKP”.

Aż dwie różne promocje oferuje LV BET, ale też stawia najbardziej rygorystyczne warunki. Zacznijmy od tego dostępnego wszystkim nowym użytkownikom, czyli działającego po wpisaniu kodu promocyjnego VIPLB. Bukmacher wymaga obrotu bonusem na kuponie zawierającym 3 zdarzenia z kursem minimalnym 1,25 i łącznym minimalnym 2,50. Dodatkowo, aby użytkownik mógł wypłacić środki musi jeszcze  dokonać 2-krotnego obrotu i spełnić dodatkowe warunki. Są nimi kurs minimalny 2 na zakłady 3. typu drogowego (1-X-2) lub 2-krotność obrotu z łącznym kursem minimalnym ustalonym na 1,50.

Druga akcja przyznawania bonusu bez depozytu przez LV Bet dotyczy wyłącznie kibiców posiadających karnety na mecze Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Wisły Płock i Wisły Kraków. To najwyższa na rynku do zgarnięcia kwota, bo aż 50 zł. Ale tu warunki do wypłacenia są jeszcze bardziej rygorystyczne niż we wcześniejszym wariancie. Należy 4-krotnie obrócić kwotą bonusową z minimalnym kursem 1,75.

Silny gracz na rynku, czyli STS nie wprowadza do oferty nowych promocji, tym bardziej dla nowych klientów. Można jedynie dostać bonusu bez depozytu w wysokości 20 zł wpisując hasło FREEBET. Skorzystanie z niego jest jednak tak obwarowane, że szansa na wypłatę jakichkolwiek środków są bardzo niskie .

Trzeba pamiętać o jednym – zawsze czytaj regulamin. Każdy bonus bez depozytu jest czymś obwarowany. Niekiedy warunki do jego spełnienia są bardzo nierealne. Zwracaj uwagę na liczbę obrotów i ustalony minimalny kurs. Im mniej obrotów w mniejszym kursie tym wygrana, a co za tym idzie – wypłata środków – są bardziej realne. Warto, aby środki można było wykorzystać też na kuponach akumulowanych.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.