Nowy bukmacher - Jaki nowy bukmacher pojawił się na Polskim rynku ?

Nowy bukmacher - Jaki nowy bukmacher pojawił się na Polskim rynku ?
24 Sty 2019
0
32

 

Koniecznie sprawdź bonus 2019 od ForBet pod tym linkiem

 

Nowy bukmacher na Polskim rynku to zawsze powód do radości i wzmożonej ciekawości. Ustawa hazardowa wywarła solidny wpływ na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Z ,,gry" wycofało się wiele podmiotów, które nie sprostały wymaganiom Ministerstwa Finansów albo uznały rodzime ,,podwórko" za mało atrakcyjne. Miłośnicy sportu oraz stawiania kuponów nie mają jednak powodów do narzekania. W kuluarach mówi się wiele na temat nowych firm, które obecnie ubiegają się o licencję. Rynek przywitał zaś nową firmę w zakresie zakładów online oraz naziemnych (Totalbet), a także samych placówek stacjonarnych (Superbet).

 

 

Superbet ciągle czeka?

Nowy bukmacher, czyli Superbet to firma, która oferuje obecnie zakłady w swoich naziemnych punktach. Strona internetowa pozwala na stworzenie kuponu, który następnie należy przedstawić pracownikowi placówki. To rozwiązanie może sugerować, że zakłady niedługo skierują swoją ofertę do klientów internetowych. Trzeba przyznać, że firma jest znana w Europie, najbardziej zaś na rynku rumuńskim.

Ciężko stwierdzić, ile czasu potrwa proces otrzymania licencji na oferowanie gier online. Okres wydaje się długi, a smaczku dodaje niedawny fakt otrzymania pozwolenia przez firmę Totalbet. Co do zaoferowania dla swoich klientów ma akurat ten bukmacher?

 

 

Totalbet - zakłady bukmacherskie w zachodnim stylu?

Nowy podmiot na rynku oferuje szatę graficzną, do złudzenia przypominającą zagraniczne strony. Warta uwagi jest sekcja informacji ze świata sportu. Pod tym względem Totalbet wyróżnia się na rynku i na stronie startowej przeczytamy ciekawe artykuły, które pomogą w analizowaniu spotkań.

Intuicyjny interfejs, zadowalająca oferta oraz przygotowanie aplikacji mobilnej stawia ciekawe perspektywy przed firmą. Trzeba oczywiście brać poprawkę na niedawny start zakładów, który powoduje pewne niedociągnięcia. Zwłaszcza w sferze zakładów na żywo, które nie zawsze oferują wszystko to, co konkurencja.

Totalnych laików może zachęcić darmowy zakład (w wysokości 25 zł). Tzw. freebet jest dostępny po zarejestrowaniu się, a po rozstrzygnięciu kuponu można go wypłacić bez dodatkowych warunków. Oprócz tego na klientów czeka bonus od depozytu (100% do 500 zł). Dla stałych graczy także przygotowano pewne dogodności.

W tym aspekcie wyróżnia się bezpieczny zakład, chroniący nasz duży kupon przed ewentualną przegraną (przydatny dla grających tzw. tasiemki). Miłośnicy dużych kuponów mogą liczyć także na większe wygrane (do 30%), a proces weryfikacji przebiega sprawnie.

 

 

Czy szykują się duże zmiany na rynku?

Szczególnie atrakcyjny dla firm jest z pewnością rynek zakładów internetowych. Obecnie większość kuponów stawia się w sieci. Wymagania Ministerstwa Finansów dotyczące tych podmiotów są również wyższe. W kuluarach wiele mówi się o potencjalnych firmach, starających się o ,,wejście na polski rynek". Niestety, ale trzeba brać na te informacje stosowną poprawkę. Procesy są utajnione i nikt nie ujawnia danych na temat samego ,,ubiegania się o pozwolenie"

Gracze nie mogą jednak narzekać na ofertę albo przesadnie niskie kursy, Debiut rynkowy nowego podmiotu jest zawsze okazją do skorzystania z ciekawej oferty powitalnej. Takie firmy chcą zdobyć nowych, stałych klientów. W efekcie chętniej sięgają po zagrywki marketingowe, z których mogą skorzystać zaawansowani, a także niedzielni miłośnicy zakładów.

Pamiętać trzeba o dwóch kwestiach. Po pierwsze, zakłady bukmacherskie są tylko formą rekreacji. Nie powinno się na nich opierać budżetu, ani też planować nieustannego wygrywania. Poza tym zawsze grajmy u podmiotów posiadających licencję. Szkoda nerwów na problemy prawne, z którymi wiąże się udział w nielegalnych zakładach bukmacherskich!

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.