Bukmacher bonus – Jakie bonusy dostanę u bukmachera?

Bukmacher bonus – Jakie bonusy dostanę u bukmachera?
24 Sty 2019
0
26

Zajrzyj po nowy bonus od eFortuna pod tym linkiem!

 

Bukmacher bonus to oferta dostępna u każdego Polskiego bukmachera. Bonusy u bukmachera to rzecz oczywista i każda firma oferująca usługi bukmacherskie, musi posiadać ciekawy bonus, aby zaciekawić potencjalnych graczy. W świecie bukmacherskim możemy wyróżnić wiele rodzajów bonusów i jestem przekonany, że każda osoba znajdzie coś dla siebie, aby usprawnić początkową rozgrywkę. U niektórych bukmacherów oferta bonusowa jest bardzo korzystna i pozwoli nam nawet zarobić pieniądze praktycznie za darmo, ponieważ nie wymagają od nas depozytu. Tak zwany freebet lub po prostu bonus w postaci 10, 15 czy 20 złotych to dosyć rzadka, ale za to solidna opcja. Skutecznie zachęca do skorzystania z oferty i rozpoczęcia przygody z zakładami bukmacherskimi.

 


Freebet oraz pieniądze bez depozytu

Tak jak już wspomniałem wyżej, jest to chyba najlepszy rodzaj bonusu, jaki możemy dostać u bukmachera. Pozwala on nam na zawarcie zakładu między bukmacherem, za który nie zapłacimy ani grosza. Są różne warianty freebetów, ale w większości przypadków jest to całkowicie darmowa opcja i po otrzymaniu takiego bonusu – możemy zawrzeć zakład za darmo, ale przeważnie musimy dostosować się do warunków bukmachera. Zazwyczaj jest to po prostu wymagany kurs, który musimy osiągnąć w kuponie, aby skorzystać z opcji freebet. Należy uważnie śledzić rynek bukmacherów, aby znaleźć taką ofertę, ponieważ jest to bardzo niekorzystne dla bukmachera i przy odrobinie szczęścia możemy wzbogacić się o pokaźną sumę pieniędzy za darmo! Niemniej jednak jest to bardzo dobra reklama i sposób na zachęcenie oraz zdobycie graczy, co w przyszłości może owocować ogromnymi zyskami dla firmy bukmacherskiej.

Tak samo sprawa ma się z bonusem w postaci pieniędzy na start bez depozytu. Po znalezieniu bonusu, w którym mamy możliwość otrzymać np. 20 pln na start, w większości przypadków wystarczy wpisać kod, poczekać na autoryzację naszego zgłoszenia i po jakimś czasie na nasze konto w serwisie dostaniemy określoną ilość gotówki, którą możemy wykorzystać na zawarcie zakładów.

 

 

Zakład bez ryzyka

Najprościej ujmując – jest to zakład, w którym nie stracimy swoich pieniędzy w wyniku porażki. Jedyne co zostanie odliczone od naszego konta, to kwota podatku. Ten bukmacher bonus jest dosyć powszechny i pozwala graczom bez jakiegokolwiek ryzyka podjąć zakład, który może przynieść duże korzyści, a w razie fiasku, nie tracąc przy tym praktycznie nic.

 


Bonus od depozytu

 

Jest to najczęściej spotykany bonus bukmacherski, który możemy wykorzystać u każdego bukmachera. Bonus od depozytu to po prostu bonusowa gotówka, którą dostaniemy w wyniku zasilenia swojego konta określoną ilością pieniędzy. Zależnie od tego, ile wpłacimy na swoje konto w serwisie – tyle otrzymamy bonusu. Przeważnie oscyluje to w granicach 50% bonusu od sumy, którą wpłaciliśmy. Dzięki temu otrzymamy praktycznie darmowe pieniądz, które bez żadnych ograniczeń możemy wykorzystać na zakłady.

Bonus przyjacielem każdego gracza!

Podsumowując, bonusy bukmacherskie to bardzo dobra opcja na rozpoczęcie przygody z zakładami. Pozwalają nam one na zmniejszenie lub całkowite ograniczenie początkowego wkładu, który bez bonusów, musielibyśmy ulokować na swoim koncie w serwisie bukmacherskim. Wykorzystując bukmacher bonus nic nie tracimy i możemy tylko zyskać, a więc jeżeli nie spodoba nam się charakter zakładów bukmacherskim, lub po prostu dany bukmacher nam nie odpowiada – bez chwili zawahania możemy po prostu się wylogować i o tym zapomnieć.

Zarówno dla laików, jak i dla znawców branży bukmacherskiej, bonusy to nieodłączna część „gry" i bez wątpienia pozytywnie wpływają one na całą tę otoczkę, która poza emocjami oraz wyrywaniem sobie włosów w oczekiwaniu na końcowy wynik zakładów – może również gwarantować dobrą rozrywkę, która po skorzystaniu z właśnie tych bonusów – jest początkowo darmowa!

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.