Jaki bukmacher jest godny polecenia w 2019 roku?

Jaki bukmacher jest godny polecenia w 2019 roku?
23 Sty 2019
0
54

 


Jaki bukmacher jest najlepszy na Polskim rynku? Firm bukmacherskich w Polsce, które działają w stu procentach legalnie jest coraz więcej. W związku z tym wypada się dobrze zastanowić nad tym, jaka oferta bukmachera będzie najkorzystniejsza dla zainteresowanych graczy. Ustawa hazardowa wprowadzona w Polsce wyeliminowała z polskiego rynku wielu bukmacherów, w których nie można już legalnie obstawiać kuponów. Warto więc uważać na to, gdzie się gra, aby nie ponieść z tego tytułu konsekwencji finansowych.

Bonus specjalnie na 2019 rok dla nowych graczy od LvBet!

LV Bet

Jedną z najciekawszych propozycji dla graczy jest na pewno oferta firmy bukmacherskiej LV Bet. W tej firmie bukmacherskiej można liczyć na zdecydowanie najwyższe bonusy, które z pewnością przyciągają uwagę nowych, ale też starych graczy. Otrzymuje się w ten sposób specjalny pakiet powitalny, zakład bez ryzyka, ale też możliwość otrzymania bonusu bez depozytu. Nic dziwnego, że gracze tak chętnie decydują się na spróbowanie swoich sił u tego bukmachera, skoro można na tym skorzystać. Firma bukmacherska ponadto cechuje się dość sporymi kursami, dlatego nie powinny one nikogo rozczarować. Na szerokość oferty kursowej także nie można narzekać.

Sprawdź koniecznie bonus od Fortuny! Nowy bonus specjalnie dla Ciebie!

Fortuna

Większość polskich graczy postanawia jednak zaufać sprawdzonym rozwiązaniom, a takim na pewno jest Fortuna, która od wielu lat oferuje możliwość obstawiania zakładów u bukmachera. Można to robić np. za pomocą konta gracza w Internecie, dlatego też zakłady zawierane mogą być praktycznie z każdego miejsca. W tym przypadku można liczyć na ciekawą ofertę, ponieważ znaleźć można w niej praktycznie każdą ciekawszą dyscyplinę sportową, która może w jakikolwiek sposób zainteresować ewentualnych graczy. Jak wiadomo im szersza oferta, tym więcej kuponów w ciągu jednego dnia można stworzyć. Poza tym kursy także nie należą do najniższych. Należy jednak zwrócić uwagę głównie na to, że Fortuna oferuje też możliwość zagrania zakładu bez ryzyka, i to do 120 złotych. Poza tym można liczyć na bardzo wysoki bonus startowy przy pierwszym depozycie, dlatego też na pewno warto dokładnie przeanalizować ofertę tego bukmachera, a na pewno nie będzie się tym faktem rozczarowanym.

Nowy bonus 2019 dla graczy Totolotka!

Totolotek

Zdaniem wielu graczy zdecydowanie najlepszą ofertę wśród legalnych bukmacherów przedstawia jednak Totolotek. Jest to jak najbardziej zrozumiałe, ponieważ w tym przypadku całkowicie legalnie można zabezpieczyć się przed podatkiem 12%, który obowiązuje u innych bukmacherów. Decydując się więc na skorzystanie z oferty Gram Grubo można do wygranej doliczyć właśnie 12% takiego podatku, a więc w żadnym wypadku nie jest się stratnym. Poza tym nowi gracze mogą oczekiwać tutaj bonusu bez depozytu, co nie każda firma bukmacherska posiada w swoim menu.

Oprócz tego występuje tutaj jeden z najwyższych bonusów od wpłaty, może być to kwota sięgająca nawet 1120 złotych. Jak widać oferta ta jest niezwykle korzystna pod kątem finansowym, więc nic dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na skorzystanie z takich możliwości, skoro można na tym jedynie zarobić. Biorąc pod uwagę ofertę kursową, można zauważyć w niej wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe, ale też dużą liczbę mniej znanych dyscyplin.

To spowoduje, że nawet rzadko grający gracze znajdą dla siebie coś fajnego i będą mogli postawić kupon na dany dzień. Poza tym kursy należą do dość wysokich, więc powinny one zadowolić najbardziej wybrednych graczy, którzy to właśnie na kursy zwracają największą uwagę. Jak widać do wyboru ma się jednak kilka poważnych ofert firm bukmacherskich, a ostateczna decyzja będzie należała jedynie do klienta.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.