Systemy bukmacherskie - czy systemy działają w bukmacherce?

Systemy bukmacherskie - czy systemy działają w bukmacherce?
23 Sty 2019
0
155
Totolotek wprowadził nowy, lepszy bonus - zgarnij go od nas!

Każdy obstawiający spotkania sportowe szuka swojego własnego, optymalnego sposobu na wygrywanie. Jedni, licząc wyłącznie na swoje umiejętności i szczęście nie wykorzystują żadnych wyrafinowanych systemów, inni natomiast dzień po dniu testują ich dziesiątki. Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć, która droga jest lepsza? W rzeczywistości lepiej zapytać, czy systemy działają w bukmacherce? Jeśli tak to, które? Odpowiedzi na te pytanie poszukamy w dzisiejszym artykule.

 

 

Najprostszy system bukmacherski - progresja.

Mówiąc systemy bukmacherskie, myślimy po pierwsze, progresja. Na czym on dokładnie polega? System opiera się na bardzo prostym założeniu - stopniowo zwiększamy stawkę, aż do osiągnięcia upragnionej wygranej. Z jednej strony, progresja wydaje się rozwiązaniem idealnym bowiem, każda zła passa musi się kiedyś skończyć. Z drugiej jednak system ten wymaga od nas posiadania dużego budżetu i co chyba ważniejsze ogromnych zasobów cierpliwości.

Najczęstszym wariantem progresji jest system bukmacherski polegający na wyborze jednej drużyny i stawianiu na jej remisy. System opiera się na założeniu, że nawet najlepsze zespoły, chociaż kilka razy w sezonie zdobywają jedno oczko. Abstrahując od pewnej wygranej w perspektywie czasu, zastanówmy się nad zyskownością takiej inwestycji.

Dla przykładu weźmy sytuację, w której zamierzamy grać progresją na remisy pewnej drużyny. Nasza stawka wejściowa będzie wynosić 50 zł, a średni kurs 3,0. Jeżeli wygralibyśmy na pierwszym poziomie, nasz czysty zysk wyniósłby 100 zł, a nasza inwestycja jedynie 50. Jeśli jednak sytuacja byłaby odwrotna i pierwszy zakład byłby przegrany, na drugim poziomie musielibyśmy postawić już 100 zł, a nasz czysty zysk wyniósłby 150 zł. Biorąc pod uwagę złą passę, idąc dalej w naszej progresji, aby nie stracić postawionych na wcześniejszych poziomach pieniędzy, musielibyśmy obstawiać wciąż wyższymi stawkami. Tak na przykład przy poziomie 4, nasza całkowita ilość zainwestowanych pieniędzy wyniosłaby 500 zł natomiast ewentualny czysty zysk jedynie 100 zł.

 

Przykładowe systemy bukmacherskie - płaska stawka.

Innym dość mocno rozpowszechnionym systemem bukmacherskim jest granie tak zwaną płaską stawkę. Na czym dokładnie polega taka forma obstawiania? System płaskiego stawkowania opiera się stawianiu zawsze tej samej, określonej ilości pieniędzy, zależnej od naszego aktualnego budżetu. Rozwiązanie takie ma na celu zminimalizowanie szansy naszego bankructwa bowiem, nasza stawka zależna jest od naszej ilości pieniędzy na koncie.

Dla przykładu na naszą grę dysponujemy 500 zł. Naszą płaską stawkę ustalamy sobie na poziomie 5 procent naszego budżetu, co oznacza, że każdy zakład będziemy grać za kwotę 25 zł. Jeśli przydarzy się nam gorsza passa, przy poziomie np. 300 zł ponownie przeliczamy naszą płaską stawkę, która w tym momencie będzie wynosić już 15 zł. Odwrotnie, w przypadku osiągnięcia zysku i wzrostu budżetu do kwoty 700 zł, nasza stawka również wzrasta i będzie wynosić 35 zł. Jak w opisywanym przykładzie, proponujemy zmianę stawkowania co 200 zł budżetu, ale stanowi to kwestię umowną, zależną od wyjściowej ilości pieniędzy.

Oferujemy także świetny bonus od eFortuny! Wejdź tutaj!

Czy systemy działają w bukmacherce?

Wszystko zależy od naszych umiejętności obstawiania. Jeżeli nasz procent trafionych typów jest na wysokim poziomie, dobry system bukmacherski w znacznym stopniu pomoże nam zmaksymalizować nasze zyski. Odwrotnie, kiedy nasze typy w większości są nietrafione, nawet najlepszy system nie sprawi nagle, że zaczniemy wygrywać. Reasumując, systemy bukmacherskie działają, ale są jedynie narzędziem wspierającym gracza, a nie czystym sposobem na wygrywanie.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.