Jak obstawiać mecze - poradnik jak obstawić mecz w internecie.

Jak obstawiać mecze - poradnik jak obstawić mecz w internecie.
23 Sty 2019
0
41
Zgarnij mega bonus od ForBet pod tym linkiem!

Obstawianie meczów w internecie jest świetną rozrywką i szansą na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Z jednej strony stanowić może hobby przynoszące niejednokrotnie wysokie zyski, a z drugiej może być jedynie miłym dodatkiem do meczu ulubionej drużyny. Bez względu jednak na motywy, niedoświadczeni gracze często zadają sobie pytanie, jak zacząć obstawiać mecze w internecie? Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, przeczytaj nasz mini poradnik. Zapraszamy do lektury.

 

 

Legalni, internetowi bukmacherzy - jak obstawiać mecze zgodnie z prawem?

Naszą przygodę z internetowym obstawianiem spotkań sportowych zacząć musimy od wyboru bukmachera. Abstrahując od oferowanych bonusów, naszym pierwszym kryterium powinna być legalność w naszym kraju. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta - nowelizacja ustawy hazardowej jeszcze bardziej zaostrzyła kary za nielegalną grę, wprowadziła rejestr domen zakazanych oraz nałożyła na banki obowiązek zgłaszania przelewów z kont zagranicznych, niezarejestrowanych w naszym kraju bukmacherów.

Jak więc wybrać legalnego bukmachera? Najprostszym rozwiązaniem jest udanie się na stronę interesującej nas firmy i sprawdzenie, czy posiada ona stosowne fotokopie zgód. Trudno się dziwić bowiem, że legalni bukmacherzy na łamach swoich serwisów dosyć mocno afiszują się z tą informacją. My z naszej strony możemy podać kilka przykładów legalnych na naszym rynku firm oferujących zakłady wzajemne. Są to między innymi: STS - zakłady sportowe, Fortuna, LVBet, czy Milenium.

 

 

Dobry bukmacher = dobre bonusy.

Wybierając swojego pierwszego bukmachera, warto zwrócić uwagę na oferowane przez niego bonusy dla nowych graczy. Dostępne na naszym krajowym rynku firmy bowiem bardzo różnią się pod względem ich wysokości i warto wybrać tą z najlepszą dla nad ofertą.

Najczęstszą formą bonusów powitalnych są bonusy od pierwszej wpłaty. W skrócie promocje takie polegają na tym, iż w zależności od bukmachera nasze pierwsze pieniądze są pomnażane na przykład dwukrotnie. Następnie taki dodatkowy wkład pieniężny musi zostać przez nas określoną ilość razy obrócony i przechodzi na nasze konto główne, z którego może być wypłacony lub wykorzystany do dalszej gry.

Oczywiście, bonus powitalny nie jest jedyną formą promocji oferowanych przez firmy bukmacherskie. Najczęściej, w zależności od okresu każdy z bukmacherów ma ich kilka, co również warto wziąć pod uwagę przy wyborze.

 

 

Jak obstawiać mecze w internecie - rejestracja.

Obstawianie meczów w internecie wymaga od nas posiadania imiennego konta w serwisie wybranego przez nas bukmachera. Nierozerwalnie łączy się to z procesem rejestracji. Proces ten we wszystkich testowanych przez nas portalach bukmacherskich jest bardzo prosty i zajmuje kilka minut. Jedynym utrudnieniem dla nas może okazać się konieczność posiadania fotokopii swojego dowodu osobistego oraz własnego konta bankowego. Na szczęście wspomniana fotokopia może być po prostu dobrej jakości zdjęciem wykonanym nawet telefonem.

Jak obstawiać mecze w internecie - pierwsze typy.

Wybraliśmy bukmachera, zarejestrowaliśmy się, wpłaciliśmy pierwsze pieniądze i co dalej? Kolejnym, naturalnym krokiem będzie obstawienie swojego pierwszego wydarzenia sportowego. Wybór dyscypliny, dobór spotkania i wreszcie typ są wyłącznie podyktowane naszymi preferencjami i oceną sytuacji. Na początek jednak zachęcamy do wyboru dyscyplin bardziej popularnych i grania za stosunkowo niskie stawki tak, aby w ciągu kilku pierwszych dni nie pozbyć się całości wpłaconych pieniędzy i nie zniechęcić się do gry.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.