Freebet - czym jest i gdzie go uzyskać ?

Freebet - czym jest i gdzie go uzyskać ?
23 Sty 2019
0
43

 

Kliknij i zgarnij mega bonus od eToTo!

 

Zakłady bukmacherskie kuszą nas możliwością szybkiego wzbogacenia się bez wysiłku. Mimo że brzmi to atrakcyjnie samo w sobie, to bukmacherzy prześcigają się zabiegając o klientów i oferując im coraz to nowe bonusy powitalne. Jednym z takich dodatków jest freebet. Z tego artykułu dowiesz się czym jest, jak go uzyskać oraz na co uważać.

 

 

Czym jest freebet?

Freebet to w dosłownym tłumaczeniu darmowy zakład. Nie ponosimy kosztów takiego zakładu, a więc jest on pozbawiony ryzyka. Stanowi on pewnego rodzaju przynętę i ma zachęcić gracza do wpłacenia pieniędzy i jak najdłuższej gry u danego bukmachera. W praktyce jednak freebety wcale nie są darmowe, ale o tym przekonasz się w kolejnych akapitach. Taki bonus może przyjmować dwie formy - token lub free-play. Token to pewna suma, którą możemy wykorzystać jednorazowo, a free-play to ilość środków do wykorzystania na określonych regułach, sumę tę można podzielić na kilka mniejszych zakładów. W niektórych przypadkach ustalony jest najmniejszy kurs po jakim możemy zagrać. W żadnym przypadku nie możemy wypłacić przyznanej nam sumy. W przypadku wygranej na naszym koncie ląduje jedynie zysk bez stawki, który zwykle możemy trzykrotnym obrocie wygranych pieniędzy.

Jak działa freebet?

Dla przykładu: gracz rejestrując się i wpłacając 100zł na jednym z serwisów bukmacherskich otrzymuje bonus powitalny w formie freebetu o stawce 100zł. Obstawiając zakład po kursie @1.40 niestety nie ma możliwości wygrania kwoty 140zł. Wygrana wynosi 140zł, a więc na konto gracza wędruje kwota pomniejszona o stawkę zakładu. Zysk gracza to 40zł. Jeśli chcemy jak najlepiej wykorzystać otrzymany bonus, nie powinniśmy obstawiać go po niskich kursach. Stosunek zysku do stawki, którą dostaliśmy jest tym większy, im większy kurs zagramy. W przypadku przegranej nie tracimy własnych pieniędzy, dlatego warto zaryzykować.

 

 

Jak uzyskać freebet?

Freebety najczęściej rozdawane są w postaci bonusów powitalnych. Aby go otrzymać najczęściej musimy zaakceptować pewien regulamin. Szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na warunki przyznania bonusu, ponieważ w takich okolicznościach łatwo stać się ofiarą nieuczciwego bukmachera. Bardzo ważne jest aby korzystać z usług sprawdzonych serwisów, których wiarygodność jest poparta wieloma opiniami. Freebet uzyskujemy w momencie gdy dokonamy rejestracji na jednym z serwisów bukmacherskich oraz gdy wpłacimy na swoje konto określoną kwotę pieniędzy. Częstym trikiem jest oferowanie tym większej kwoty bonusu, im więcej środków wpłacimy. Bonusy w takiej postaci możemy uzyskać u bukmacherów takich jak Totolotek lub LV BET. Oba te źródła są legalne. Aby uzyskać najbardziej atrakcyjne dodatki należy porównać oferty różnych bukmacherów.

A co z tego mają bukmacherzy?

Osoby zajmujące się zakładami to przede wszystkim biznesmeni i jak było wcześniej wspomniane nie rozdają pieniędzy bezinteresownie. Dzięki atrakcyjnym dodatkom zwiększają oni szansę, że obstawimy zakład właśnie w ich serwisie. Ważne jest również, aby gracz jak najdłużej dokonywał zakładów u danego bukmachera. Warunki bonusów często wykluczają graczy, którzy nie przynoszą zysku. Każdy z tych czynników generuje zyski. Łatwo więc wywnioskować, że freebety są rodzajem chwytu marketingowego.

Zatem freebet może wydawać się miłym gestem ze strony bukmachera, ale nie dajmy się oszukać, oferując nam go nie ponosi on żadnej straty, wręcz przeciwnie, stajemy się dla niego źródłem dodatkowych korzyści. Korzystajmy więc z nich rozsądnie i nie pozwólmy się naciągnąć.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.