Gdzie obstawiać mecze cs go - poradnik

Gdzie obstawiać mecze cs go - poradnik
23 Sty 2019
0
52

Skorzystaj z najnowszej oferty bonusowej od ForBet!

 

Od jakiegoś czasu coraz większą popularność zaczął zyskiwać e-sport, czyli po prostu zawodowe granie w gry. Jak na każdej dyscyplinie można zarobić, obstawiając wynik meczu. Jak to zrobić?

 

 

Counter-strike Global Offenisve to strzelanka, w której dwie drużyny- terroryści oraz antyterroryści muszą się na wzajem wyeliminować. Rozgrywanych jest maksymalnie 30 rund po 2 minuty, a w każdej drużynie znajduje się po pięciu graczy. W ostatnim czasie to właśnie ta gra stała się najbardziej widowiskową rozgrywką i zrzeszyła dużą część fanów. Dzięki tak dużej popularności zaczęto organizować turnieje, w których są do wygrania zawrotne sumy, nawet milion dolarów. My jako spektatorzy, również możemy na tym zarobić. Jednak jak się do tego zabrać?

Jak obstawiać mecze w csgo, aby zarobić?

Dla wielu osób obstawianie to starta czasu oraz pieniędzy, dla innych wydaje się to zbyt trudne i boją się inwestować swoje oszczędności. Jednak są również osoby, którym nie straszne ryzyko i z przyjemnością betują mecze csgo. Nie oszukujmy się, obstawianie zawsze niesie za sobą jakieś ryzyko. Nie raz można poczuć dreszczyk emocji, kiedy obstawiona drużyna przegrywa po pierwszej połowie. Jednak jak gotować, by uniknąć niepotrzebnego stresu?

Są dwa rodzaje obstawiania. Na chybił trafił, czyli wybieranie drużyny na ślepo. Pikujesz team, ponieważ mają fajną nazwę albo logo, a zawodnik, który reprezentuje barwy drużyny jest Twoim ulubionym graczem. Przy takim obstawianiu można nabawić się niejednego zawału serca, szczególnie wtedy gdy w grę wchodzi większa suma pieniędzy. Lepszym sposobem jest na pewno wgłębienie się w temat. Wiadomo, podczas rozgrywki zdarzyć może się wszystko, wiec nie da się zagwarantować 100% wygranej, ale w prosty sposób można zminimalizować ryzyko.

Aby je zmniejszyć prawie do 0 należy zacząć analizować mecze, które Cię interesują. Najlepiej wybrać rozgrywki drużyn, które już wcześniej widzieliśmy w akcji, aby mieć chociaż o niej małe pojęcie. Następnym krokiem będzie wejście na stronę hltv.org, gdzie możemy odnaleźć wszystkie mecze csgo. Strona zawiera informacje o drużynach, bieżących składach, wynikach meczów itd. Po wybraniu meczu, który nas zainteresował klikamy na jego rozgrywkę. Przed oczami ukaże nam się duża liczba informacji. Na co trzeba zwrócić uwagę?

 

 

  • na skład, w którym team będzie grał bieżący mecz. Każda zmiania zawodnika moze osłabić druzyne i dać przewagę przeciwnikowi.

 

  • na rangę wydarzenia, czy jest to turniej niższej rangi, a może ogólnoświatowej. Jeśli jest to poważny turniej, gdzie zawodnicy walczą o wysokie nagrody pieniężne, może być on trudniejszy do przeanalizowania, ponieważ zawodnicy mają wcześniej ustalone, nikomu nieznane taktyki.

 

  • mapy, które będą rozgrywane. Każda drużyna ma swoje mocne i słabe mapy, na które przygotowane taktyki mogą stać przewagę nad przeciwnikiem.

 

  • stosunek ostatnio rozsgranych meczów- ile z nich drużyna wygrała, a ile przegrała.

 

  • jeśli teamy walczyły wcześniej pomiędzy sobą, warto również zobaczyć, którą drużyna dominowała oraz na jakich mapach była silniejsza. To może rzucić trochę światła i rozjaśnić, na którą drużynę postawić.

 

 • jeśli pod rozrywką znajdują się komentarze, warto je przeczytać. Dużo osób może mieć większa wiedzę od nas i posłużyć dobrą radą.

Jeśli chcemy wzbogacić się na obstawianiu meczów w csgo, należy poświęcić trochę czasu na dokładną analizę. Dzięki niej nie będziemy musieli obgryzać paznokci i martwić się o wynik. Możemy również wzbogacić się o parę stówek i zafundować sobie dodatkowy przychód.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.