Typowanie LOL - jak typować e-sportowe mecze w League Of Legends?

Typowanie LOL - jak typować e-sportowe mecze w League Of Legends?
22 Sty 2019
0
88

E-sport jest branżą, która rozwija się niezwykle prężnie. Pojęcie e-sportu jest szczególnie popularne wśród osób młodych, którzy mają styczność z grami komputerowymi. Czym właściwie jest e-sport? E-sport można porównać w pewien sposób do sportu. Skupia się on na rywalizacji drużynowej bądź indywidualnej jednak przy wykorzystaniu komputerów.

Jedną z najpopularniejszych gier e-sportowych jest League of Legends. Gra to zebrało szerokie grono oddanych fanów, którzy z zachwytem obserwują zmagania profesjonalnych graczy.

W grze tej zmagają się dwie pięcioosobowe drużyny. Głównym celem jest zniszczenie głównego budynku- nexusa, znajdującym się w bazie przeciwnika. Gracz kieruje danym bohaterem, który posiada indywidualne zdolności i moce. Aktualna pula bohaterów wynosi ponad 130 postaci.

 

Zgarnij najnowszy bonus na grę w LOL od Fortuny!

 

Zakłady bukmacherskie

Rozwój e-sportu sprawił, że zakłady bukmacherskie coraz chętniej interesują się tą formą rozrywki. Na polskim rynku dostępnych jest kilku bukmacherów, którzy wprowadzają tego typu usługi do swojej oferty. W kwestii zakładów skupiających się na League of Legends to ich urozmaicenie może być naprawdę duże. Z całą pewnością będzie można w niedalekiej przyszłości znaleźć takie możliwości, które pozwolą obstawić zwycięzcę danej mapy, całego spotkania, ilość zabójstw danej drużyny i wiele więcej.

Zgarnij także bonus LvBet na grę w League of Legends!

 

 

Jak typować ?

Jeśli chodzi o typowanie w rozgrywkach e-sportowych to tu sprawa wygląda znacznie bardziej skomplikowanie niż w przypadku tradycyjnych dyscyplin sportowych. League of Legends cechuje się przede wszystkim dużą nieprzewidywalnością, a jedna akcja w trakcie meczu może mieć decydujący wpływ na przebieg całego spotkania. Tak naprawdę czynników decydujących o wygranej jest znacznie więcej niż w klasycznym sporcie.

Duży wpływ ma również forma poszczególnych graczy, zwłaszcza tych kluczowych, którzy stanowią ogromne wsparcie dla całej drużyny. Kontuzja takiego gracza może zadecydować o wygranej. I nawet teoretycznie słabsza drużyna ma szansę na zwycięstwo.

Niezwykle ważnym elementem podczas typowania wyniku jest dogłębna analiza. Warto więc orientować się w zmaganiach komputerowych i być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami takimi jak Mistrzostwa Świata.

Równie dobrym rozwiązaniem jest posiłkowanie się opinią i analizą profesjonalistów i komentatorów, którzy bez wątpienia znają się na tym fachu.

Gdzie typować?

Mecze League of Legends można typować u coraz to szerszego grona bukmacherów. Istnieje również opcja obstawiania w internecie na witrynach internetowych. W pierwszej kolejności należy jednak zweryfikować legalność strony. Tyczy się to także klasycznych bukmacherów.

Na polskim rynku bukmacherskim dostępnych jest kilku bukmacherów, którzy przyjmują zakłady na zmagania e-sportowe. Internet to świetna alternatywa, zwłaszcza gdy w naszym mieście bukmacher nie przyjmuje typowań na LOL'a. Za pomocą kilku kliknięć jesteśmy w stanie wszystko wykonać bez najmniejszego problemu.

Podsumowując, rozwijający się e-sport sprawił, że bukmacherzy coraz chętniej interesują się grami. Na rynku dostępnych jest kilka firm, które oferują możliwość takich właśnie zakładów. Zanim jednak postawimy pieniądze należy przede wszystkim dogłębnie przeanalizować każdą drużynę, a wręcz każdego zawodnika. Porównując do tradycyjnego sportu, tu występuje znacznie większa ilość czynników, które mają decydujący wpływ na wynik spotkania. Warto również czerpać wiedzę z internetu oraz od profesjonalnych analityków, którzy posiadają bardzo dużą wiedzę na temat gry.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.