Expert Bukmacher – jak zostać ekspertem w dziedzinie bukmacherki

Expert Bukmacher – jak zostać ekspertem w dziedzinie bukmacherki
22 Sty 2019
0
69
Praktyka czyni mistrza i nikogo to nie dziwi. Jeśli zajmujemy się czymś od dłuższego czasu, sprawia nam to przyjemność i przynosi sukces, prędzej czy później dochodzimy do poziomu, który możemy określić jako „ekspert’. Podobnie rzecz ma się w przypadku zakładów bukmacherskich. Łut szczęścia to bardzo ważny czynnik, ale tak naprawdę wiele zależy od naszej wiedzy,

 

Praktyka czyni mistrza i nikogo to nie dziwi. Jeśli zajmujemy się czymś od dłuższego czasu, sprawia nam to przyjemność i przynosi sukces, prędzej czy później dochodzimy do poziomu, który możemy określić jako „ekspert’. Podobnie rzecz ma się w przypadku zakładów bukmacherskich. Łut szczęścia to bardzo ważny czynnik, ale tak naprawdę wiele zależy od naszej wiedzy, taktyki i sposobu poruszania się w świecie bukmacherskim.

 

 

Aby zyskać miano „Expert Bukmacher” trzeba sobie na to solidnie zapracować. Klucz do tego jest po prostu posiadanie większej ilości wygranych niż przegranych. Brzmi banalnie, ale oddaje sens bukmacherki. Jak w każdej dziedzinie życia, są tutaj osoby początkujące, średnio zaawansowane i właśnie eksperci. Ci ostatni muszą spełniać konkretne kryteria, a właściwie sobie je wypracować. Wszystko zaczyna się od pasji. Jeśli „siedzisz” w sporcie na co dzień, orientujesz się, co dzieje się na arenach sportowych Polski i świata, właśnie spełniłeś jedno z podstawowych kryteriów. Sportowy laik nie ma szans na poziom ekspercki.

Idąc dalej – Expert Bukmacher musi wypracować konkretne cechy, które będą charakteryzowały jego styl gry. Przezorność – bez tego ani rusz. Przejawia się ona w tym, że zanim obstawi konkretny wynik, dokona dobrej i rzetelnej analizy sportowej. Oznaczać to będzie, że jego typy będą posiadać mocne uzasadnienie w faktach, czyli statystykach, aktualnej formie, sytuacji kadrowej, itp. Oczywiście, nie zawsze zagwarantuje mu to sukces – sport rządzi się własnymi, często nieprzewidywalnymi prawami, ale szanse na wygraną na pewno wzrosną.

 

 

Expert Bukmacher to także osoba zdyscyplinowana, odpowiedzialna, o „chłodnej głowie”. Analizuje, przewiduje i zapobiega. Nie stawiaj więcej niż 50% swojego budżetu na jedno wydarzenie, ani nie czyni gwałtownych i nieprzemyślanych „na chłodno” ruchów. Wie, że nie ma nic gorszego na zarządzanie pieniędzmi niż dalsze obstawianie, byle tylko odkuć się po przegranych. Expert sprawdza także kursy zakładów i w konsekwencji wybiera najlepszego bukmachera, korzysta z bonusów i promocji. Wszystko to wymaga pewnego wysiłku, ale jak to mówią – bez pracy nie ma kołaczy. Co istotne, Exspert będzie mieć otwarte konta u kilku bukmacherów, a poruszanie się w świecie bukmacherki nie będzie dla niego skomplikowane, gdyż poznał już zasady jego działania.

 

Aby zostać Expertem w dziedzinie zakładów bukmacherskich, oprócz wiedzy, doświadczenia i zdyscyplinowania, potrzebne jest także odpowiednie podejście do tego zajęcia. Nie można zatracić odpowiedniego dystansu i pamiętać, że koniec końców zakłady bukmacherskie powinno się traktować jak rodzaj hobby, które ma przynieść ewentualne korzyści finansowe. Nastawianie się tylko i wyłącznie na zysk, może doprowadzić do katastrofy. Nie należy traktować zakładów jako jedynego źródła dochodu, gdyż to prowadzi w ślepy zaułek i pozbawia przyjemności z gry.

 

 

Co więcej, każdy Expert, który był kiedyś początkującym, wie że ważna jest systematyczność, zachowanie „zimnej krwi” i niepoddawanie się. Niski kapitał, od którego warto zaczynać, na początku bardzo pomaga w procesie nauki obstawiania i zaznajamiania się z zasadami gry. Dlatego warto dać sobie czas i zaakceptować popełniane, zwłaszcza na początku błędy, gdyż nikt nie startuje z poziomu eksperta. Podsumowując, oprócz czysto merytorycznej wiedzy, dotyczącej np. terminów używanych w bukmacherce (np. bankroll, H2H, handicap), oraz zasad zakładów, fundamentalne znaczenie ma odpowiedzialne podejście oraz pasja do sportu, która znacznie podnosi nasze szanse na skuteczność.

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.