Nagrody w Lidze Typerów [Marzec 2018]

Nagrody w Lidze Typerów [Marzec 2018]
01 Mar 2018
5
1058

Zgodnie z tym co zapowiadaliśmy, luty był miesiącem testowania i sprawdzania funkcjonalności strony, ale już teraz możemy powiedzieć, że zaczynamy zabawę na całego. Jak widać wszystko stoi, nic się nie rozpadło i poza małymi błędami, które w większości zostały wyeliminowane, zostało nam jedynie ogłosić podział nagród na pierwszy miesiąc. 

Wszyscy uczestnicy będą rywalizować w dwóch kategoriach - typerów i ekspertów. Ta druga grupa to wyselekcjonowana ekipa fachowców, która specjalizuje się w wybranych przez siebie dyscyplinach i ligach. Wraz ze startem strony wybraliśmy ludzi ze środowiska, których poznaliśmy przy okazji współpracy przy różnych projektach. Trafić tam może jednak każdy.

Pierwsza opcja to zajęcie pierwszego lud drugiego miejsca w rankingu miesięcznym. To automatycznie powoduje awans do grupy ekspertów. Ci z kolei rywalizują o nagrody w swoim gronie, ale część z nich poza standardowymi comiesięcznymi nagrodami może liczyć również na specjalne bonusy, gadżety, wyjazdy na wydarzenia sportowe lub ekskluzywne eventy sponsorowane przez ekipę Gram Grubo! 

Druga opcja, by znaleźć się w gronie ekspertów to aktywność na stronie GramGrubo.pl, pisanie analiz do swoich typów czy intensywnie udzielanie się na naszej grupie na Facebooku. Zróbcie po prostu tak, żebyście zdołali przyciągnąć naszą uwagę, a na pewno zostanie Wam to wynagrodzone. 

Pamiętajcie jednak, że obecność w gronie ekspertów nie jest dożywotnia! Po dwóch słabszych miesiącach z dużymi stratami, usiądziemy z takimi osobami do rozmów i jeśli uznamy, że przyda się komuś przerwa, to taki użytkownik zostanie przesunięty na nowo do grupy typerów, by tam spróbował odbudować swoją formę. 

W marcu głównym sponsorem nagród jest Fortuna. Jeśli nie macie jeszcze u nich konta to możecie założyć je z tego linku (KLIK) 

Nagrody dla najlepszych ekspertów w marcu:

  1. 100 zł w Fortunie + 75 zł na Skrill*
  2. 80 zł w Fortunie
  3. 50 zł w Fortunie
  4. 20zł w Fortunie

Nagrody dla najlepszych typerów w marcu:

  1. 100 zł w Fortunie + 75 zł na Skrill*
  2. 80 zł w Fortunie
  3. 50 zł w Fortunie
  4. 20 zł w Fortunie

Nagroda z gwiazdką wypłacana jest tylko wtedy, gdy dany użytkownik oddał przynajmniej połowę swoich typów razem z merytorycznymi analizami. Jeśli dany użytkownik podał więcej typów bez analizy lub analizy były niższych lotów, nagroda przechodzi na kolejną osobę. W ten sposób chcemy zachęcać ludzi do dodawania analiz przy swoich typów, ale uwierzcie nam, że to nie koniec aktywności na tym polu. Osoby lubiące pisać będą wynagradzane również w innych konkursach krótkookresowych. O tym jednak wkrótce. 

Nagrody w Fortunie podlegaj tylko jednokrotnemu obrotowi. Bonusy sa dopisywane w formie punktów FKP.

Jeśli nie macie konta gracza u bukmachera Fortuna to załóż je teraz z TEGO Linku. Upoważnia on do otrzymania pakietu 3 bonusów: Zakład bez ryzyka do 120zł + 10zł na START + do 400zł więcej przy pierwszym depozycie. Nie zapomnij wpisać kodu promocyjnego: "GRAMGRUBO120"

Z poważaniem,

Ekipa Gram Grubo

Komentarze
Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.