eFortuna
Kurs 1.58
Stawka 10
Typ 1
Spotkanie otwierające sobotnie zmagania Serie A.Atlanta walczy o miejsce dające udział w kolejnej edycji Ligi Mistrzów obecnie znajduje się na czwartym miejscu w tabeli(ostatnim,które daje wspomniany awans)jednak ma tylko 3 punkty przewagi nad Milanem i Romą oraz 5 punktów nad Torino.Łącznie z dzisiejszą kolejką do końca pozostały jeszcze trzy kolejki.Na przeciwnym biegunie jest Genoa,która nadal nie może być pewna utrzymania zajmuje 16 miejsce i ma zaledwie 4 punkty przewagi nad będącym w strefie spadkowej Empoli.Atalanta w ostatnich sześciu spotkaniach odniosła cztery zwycięstwa z rzędu oraz dwa remisy ogólnie Atalanta jest niepokonana od 12 spotkań,a na własnym stadionie nie przegrała żądnego z sześciu ostatnich spotkań.W dużo gorszej formie jest Genoa na sześć ostatnich spotkań zanotowali 3 remisy oraz 3 porażki i pozostają bez zwycięstwa od siedmiu spotkań.Dodatkowo Genoa nie wygrała żadnego z siedmiu wyjazdowych spotkań.Bilans bezpośrednich spotkań jest wyrównany od 1993 roku na 29 spotkań Atalanta wygrała 12, 7 razy padł remis,10 spotkań wygrała Genoa w pierwszym spotkaniu obecnego sezonu 3:1 na własnym stadionie wygrała Genoa.Atalanta na własnym stadionie prezentuje się dobrze ich bilans to 8 zwycięstw,5 remisów oraz 4 porażki strzelili 31 bramek tracąc 17.Genoa natomiast na wyjeździe prezentuje się bardzo słabo odnieśli zaledwie 2 zwycięstwa,5 remisów oraz 10 porażek strzelili 17 bramek tracąc 33.Jeżeli chodzi o sytuację kadrową w drużynie gospodarzy nie zobaczymy kontuzjowanego Toloia oraz pauzujących za kartki Gomeza, Masiello i Manciniego.W Genui nie zagrają Favilli, Mazzitelli, Hiljemark i Sturaro. Przewidywalne składy obu ekip prezentują się następująco: Atalanta: Gollini – Hateboer, Palomino, Djimsiti – Castagne, Freuler, Roon, Gosens – Pasalić, Ilicić – Zapata Genoa: Radu – Biraschi, Romero, Zukanović – Lazović, Veloso, Radovanović, Lerager, Criscito – Kouame, Lapadula. Z taką grą nie wydaje mi się żeby w Bergamo Genoa zdobyła choćby jeden punkt,a ich największą szansą na utrzymanie się jest to że ich Rywal Empoli ma trzy trudne pojedynki zagrają odpowiednio z Sampdorią,Torino oraz Interem.Stawiam tutaj na pewne zwycięstwo gospodarzy.