eFortuna
Kurs 1.52
Stawka 10
Typ 1
Na drugą analizę wybrałem spotkanie Bundesligi.Frankfurt walczy o miejsce dające udział w kolejnej edycji Ligi Mistrzów na pięć kolejek przed końcem rozgrywek Bundesligi Eintracht zajmuje 4 miejsce jednak po plecach depcze im Borussia Moenchengladbach,która po wczorajszym zwycięstwie traci tylko jeden punkt oraz będący w dobrej formie Werder Brema,który traci sześć punktów.Augsburg natomiast nie może być jeszcze pewny utrzymania obecnie co prawda zajmują bezpieczne 15 miejsce,ale mają tylko 4 punkty przewagi nad strefą spadkową.Eintracht bo dotkliwej porażce w Lidze Europy z Benficą będzie chciał się zrehabilitować przed własną publicznością jeżeli chodzi o spotkania ligowe są niepokonani od sześciu spotkań.Augsburg natomiast na ostatnie sześć spotkań odniósł 3 kolejne porażki w lidze 0:3 z Nuernberg i 0:4 z Hoffenheim oraz Pucharze Niemiec po dogrywce 1:2 z RB Lipsk wygrali dwa spotkania oraz odnieśli jeden remis.Od 2008 roku na 15 rozegranych spotkań Eintracht wygrał cztery,pięć razy padł remis,sześć zwycięstw odniósł Augsburg.W pierwszym spotkaniu obecnego sezonu na stadionie Augsburga pewnie 3:1 wygrał Eintracht.Na własnym stadionie Eintracht w Bundeslidze posiada bilans 8 zwycięstw,3 remisów oraz 3 porażek ich bilans bramkowy to 31;16.Augsburg w meczach wyjazdowych spisuje się dużo gorzej wygrali zaledwie 2 spotkania,3 remisując praz 9 przegrywajac ich bilans bramkowy to 13:29.Jeżeli chodzi o sytuację kadrową to Eintracht zagra bez Chandlera,Russa,Tawatha i Stendera.Natomaist w Augsburgu nie zobaczymy Giefera, Frambergera, i Gotze.Przewidywalne składu obu ekip prezentują się następująco: Eintracht: Trapp – Hinteregger, Hasebe, Ndicka – Fernandes, Rode – da Costa, Kostic – Gacinovic – Jovic, Rebic. Augsburg: Kobel – Schmid, Gouweleeuw, Khedira, Max – Koo, Baier – Hahn, Gregoritsch, Richter – Finnbogason. Nie widzę tutaj żadnych argumentów dających Augsburgowi szanse choćby na zdobycie punktu i liczę na pewną wygraną gospodarzy.