eFortuna
Kurs 1.56
Stawka 10
Typ 2
Na pierwszą analizę wybrałem spotkanie kończące 32 kolejkę Serie A.Obie ekipy walczą o inne cele Frosinone walczy o utrzymanie w lidze zajmuję obecnie 19 miejsce i na sześć kolejek przed końcem rozgrywek traci do zajmującej bezpieczne 17 miejsce Bolognii 7 punktów.Inter natomiast wciąż walczy o miejsce dające awans do Ligii Mistrzów obecnie zajmują trzecie miejsce jednak po piętach depcze im Roma,która po wczorajszej wygranej zajmuje 5 miejsce ze stratą trzech punktów oraz Atalanta,która zajmuje 6 miejsce i traci pięć punktów.Frosinone po serii sześciu spotkań bez wygranej zanotowało dwa zwycięstwa z rzędu pokonując u siebie 3:2 Parmę i dość nieoczekiwanie na wyjeździe 0:1 Fiorentinę.Inter natomiast gra w kratkę w ostatnich sześciu spotkaniach wygrali trzy spotkania pokonując na wyjeździe: Genuę 0:4,Milan 2:3 oraz na własnym stadionie Spal 2:0 zremisowali bezbramkowo z Atalantą oraz odnieśli dwie porażki w lidze na własnym stadionie z Lazio 0:1 oraz w Lidze Europy również na własnym stadionie 0:1 z Eintrachtem Frankfurt.Frosinone w obecnym sezonie na własnym stadionie odnieśli zaledwie 1 zwycięstwo,5 razy remisując oraz 9 przegrywając ich bilans bramkowy to 12:30.Inter natomiast w meczach wyjazdowych spisuje się całkiem dobrze zwyciężył 8 spotkań,3 razy zremisował oraz przegrał 5 spotkań ich bilans bramkowy to 26:18.Jeżeli chodzi o bezpośrednie spotkania to od 2015 roku obie ekipy spotykały się trzykrotnie wszystkie spotkania wygrał Inter.Jeżeli chodzi o sytuację kadrową to w drużynie Frosinone zabraknie Ariaudo i Vivianiego natomiast w Interze nie zagrają Brozović i Vrsaljko.Przewidywalne składy obu drużyn prezentują się następująco: Frosinone: Sportiello – Goldaniga, Salamon, Capuano, Paganini, Chibsah, Maiello, Valzania, Beghetto, Ciofani, Pinamonti Inter: Handanovic – D’Ambrosio, de Vrij, Skriniar, Asamoah, Vecino, Borja Valero, Politano, Nainggolan, Perisic, Icardi. Mimo iż gospodarze przystąpią do tego spotkania podbudowane dwoma ostatnimi zwyciężstwami nie sądzę żeby z tego spotkania wywieźli choćby punkt i liczę na pewne zwycięstwo Interu.