forBET
Kurs 6.75
Stawka 3
Typ Powyżej 2 goli,powyżej 10 rzutów rożnych,powyżej 3 żółtych kartek
Leicester pod wodzą trenera Brendana Rodgersa wyraźnie poprawi swoją grę w sześciu meczach zdobył 15 punktów odnosząc pięć zwycięstw oraz jedną porażkę ich bilans bramkowy w tych spotkaniach to 14 strzelonych oraz 6 straconych bramek co dało im awans na siódme miejsce w tabeli na grę w europejskich pucharach nie mają już jednak szans ponieważ do szóstego Manchesteru United tracą już 14 punktów.Na zupełnie przeciwnym biegunie znajdują się gracze Newcastle zajmują 15 pozycje i mają 7 punktów przewagi nad będącym na 18 miejscu w strefie spadkowej Cardiff.Newcastle w ostatnich sześciu spotkaniach odniósł 2 zwycięstwa remis oraz 3 porażki szczególnie optymizmem kibiców Srok nie mogą napawać dwie ostatnie porażki w których Newcastle nie potrafiło zdobyć nawet bramki.Ich bilans bramkowy w ostatnich sześciu spotkaniach to 7 strzelonych oraz 9 straconych.Leicester na własnym stadionie wygrał 7 spotkań,2 remisując oraz 7 przegrywając ich bilans bramkowy to 21:19,Newcastle natomiast na wyjazdach radzi sobie bardzo kiepsko wygrali zaledwie 2 spotkania 7 zremisowali oraz 7 przegrali ich bilans bramkowy to 12:22.Bezpośrednie spotkania nieznacznie przemawiają na korzyść Newcastle od 1994 roku obie ekipy rozegrały 26 spotkań Leicester wygrało 9 spotkań,6 razy padł remis 11 razy wygrało Newcastle.Jednak trzy ostatnie starcia wygrali piłkarze Leicester w pierwszym meczu w tym sezonie, który rozegrany został na St James’ Park we wrześniu ubiegłego roku Lisy wygrały 2:0.Jeżeli chodzi o sytuację kadrową to w ekipie Leicester nie zagra kontuzjowany Daniel Amartey pod znakiem zapytania stoi występ Marca Albrightona natomiast do gry mają być gotowi Jonny Evans i Jamie Vardy.Szczególnie Vardy pod wodzą Brendana Rodgersa powrócił do formy co pokazał zdobywając sześć bramek w pięciu spotkaniach pod wodzą nowego szkoleniowca.Natomiast w Newcastle nie zagrają kontuzjowani Florian Lejeune i Sean Longstaff.Przewidywalne składy obu drużyn prezentują się następująco: Leicester: Schmeichel – Pereira, Morgan, Maguire, Chilwell – Tielemans, Ndidi, Maddison – Gray, Vardy, Barnes. Newcastle: Dubravka – De Yedlin, Schar, Lascelles, Dummett, Ritchie – Perez, Hayden, Sung-yueng, Almiron – Rondon. Patrząc na wysoką formę Leicester oraz bardzo słabe wyniki Newcastle na wyjazdach obstawiam tutaj wynik 3:1 lub 3:0 oraz sporo sytuacji podbramkowych szczególnie pod bramką gości co zaowocuje sporą liczbą rzutów rożnych,a zawodnicy Newcastle będą mieli problem z upilnowaniem Vardy’ego oraz pozostałych graczy Lisów co zaowocuje kilkoma kartkami.