Milenium
Kurs 2.09
Stawka 10
Typ Tak (BTS)
Drugi becik to BTTS w bardzo ciekawym spotkaniu między Southampton a Wolves. Obie te ekipy od jakiegoś czasu naprawdę chce się oglądać, bo ich gra nie opiera się na rozbijaniu ataków przeciwnika, a przede wszystkim konstruowaniu akcji. Na St.Marrys w tym sezonie spore problemy miał Liverpool, który dopiero w końcówcę rozstrzygnął mecz na swoją stronę, a przegrał tam Tottenham czy Everton. W każdym z wyżej wymienionych spotkań padały bramki dla obu drużyn i tak naprawdę tylko Fulham nie było tutaj wstanie strzelić gola od momentu kiedy stery ekipy Świętych obrał Austriacki trener. Wolves na wyjazdach gra zupełnie inaczej niż u siebie jednak nadal jest dość mocne z kontry, a przy mimo wszystko dziurawej obronie gospodarzy powinno coś ukąsić.