Milenium
Kurs 1.64
Stawka 10
Typ Tottenham wygra i poniżej 4.5 gola
Na weekendowe spotkania Premier League przygotowałem dość moim zdaniem ciekawego trebelka. Zacznijmy od wygranej Tottenhamu połączonej z dość dużym underem. Do tej pory Koguty są niepokonane na nowym stadionie wygrywając ligowe spotkanie z Crystal Palace oraz ultraważne spotkanie w Lidzę Mistrzów przeciwko City. Poza ważną wygraną, która mocno przybliżyła ekipę Pochettino do awansu wydarzyła się także dość przykra sytuacja, a mianowicie kontuzji doznał Harry Kane. Niewątpliwie jest to ogromna strata, gdyż Anglik to najlepszy piłkarz Tottenhamu. Kibice Spurs nie muszą się jednak tym przejmować, gdyż jego koledzy radzili sobie w tym sezonie bez niego i szło im całkiem dobrze, a liderem w tamtym okresie stawał się Son, który także we wtorkowym spotkaniu strzelił gola. Faworyt w tym spotkaniu jest niewątpliwy i jest nim ekipa gospodarzy. Moim zdaniem wcale nie musi to być dla nich łatwe spotkanie, bo Huddersfield od początku wyjdzie z murowaniem własnej bramki chcąc nie stracić dużo, a może coś skontrować. Osobiście spodziewam się jakiegoś 2/3-0 dla ekipy gospodarzy, gdyż obie drużyny tylko w 4/32 meczach przekraczały over 4.5.