STS
Kurs 1.91
Stawka 10
Typ 2
Na pierwszą analizę wybrałem ćwierćfinał Ligi Mistrzów.Tottenham na nowo wybudowanym stadionie podejmuje Manchester City.Gospodarze przystąpią do tego meczu bardziej wypoczęci ze względu na półfinały Pucharu Anglii swój ostatni mecz rozegrali w poprzednią środę pokonując na własnym stadionie 2:0 Crystal Palace czym przerwali serię pięciu ligowych spotkań bez zwycięstwa (cztery porażki oraz jeden remis).W lidze na własnym stadionie Tottenham posiada bilans 10 zwycięstw,remis oraz 4 porażki strzelili 27 bramek tracąc 13.Manchester City natomiast na regenerację ma niecałe trzy dni swoje ostatnie spotkanie rozegrali w sobotę w ramach FA Cup,gdzie pokonali 1:0 Brighton.Obywatele ostatnio kroczą pod zwycięstwa do zwycięstwa ostatnią porażkę odnieśli 29 stycznia 2019 od tej pory wygrali 14 spotkań z rzędu.Manchester City w Premier League na wyjazdach mają bilans 10 zwycięstw 2 remisy oraz 3 porażki ich bilans bramkowy to 28:9.Będzie to pierwszy mecz między obiema ekipami w europejskich pucharach na krajowym podwórku od 1993 roku obie ekipy spotkały się 46 razy 23 spotkania wygrał Tottenham 7 razy padł remis 16 spotkań wygrał Manchester City jednak na ostatnie 16 spotkań Manchester wygrał 11 pierwsze spotkanie w obecnym sezonie Premier League na Wembley wygrał Manchester po golu Riyada Mahreza z szóstej minuty.Jeżeli chodzi o składy to w Tottenhamie nie zobaczymy kontuzjowanych Erica Diera, Serge Auriera oraz Erika Lamela.Pod znakiem zapytania stoi występ Fernando Llorente..Mniejsze kłopoty kadrowe ma Manchester City nie zagrają kontuzjowani Oleksandr Zinchenko oraz Fabian Delph jednak nawet gdyby byli w pełni sił raczej nie pojawili by się w wyjściowym składzie.Za to do gry gotowi mają być Sergio Aguero, Kyle Walker i Benjamin Mendy. Przewidywalne składy obu ekip prezentują się następująco: Tottenham Hotspur: Lloris – Vertonghen, Sanchez, Alderweireld – Rose, Eriksen, Winks, Sissoko, Trippier – Alli – Kane Manchester City: Ederson – Laporte, Otamendi, Stones, Walker – D. Silva, Fernandinho, De Bruyne – Sterling, Aguero, B. Silva. Spodziewam się że Tottenham na nowo wybudowanym stadionie postawi trudne warunki jednak Manchester City jest zespołem o klasę lepszym i liczę ze wygra dzisiejsze spotkanie typuje wynik 1:2.